Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gedeon

    je krásnej a tak sladkej škoda že ho v kobře zastřelili *14* *14* *14* *14*
  • forum Vanessy

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=86773
  • simkarta007

    GEDEON končí v kobře 11

    Ahojky,jo Anetka má pravdu,Gedeon nejlíp hrál v kobře 11.
    23.2.2009 v Kobře 11 umřel.Zastřelily ho.Místo něho tam daj nějakýho hnusnýho pošuka,tak se máte na co těšit.
    Tady je jeho jméno:
    TOM BECK
    P.S.Gedeon je fakt k sežrání a ve 39 letech vypadá líp,než ve 20!!! *14*
    • Re: GEDEON končí v kobře 11

      JESTLI BUDEŠ NADÁVAT TOMOVI BECKOVI,I KDYŽ GEDEON JE NEJLEPŠÍ,TAK SI TĚ NAJDU A ROZMLÁTÍM TI HUBU ŽES TO NEVIDĚLA!!!!!! *13* *14*
      • Re: Re: GEDEON končí v kobře 11

        *1* dobře že změnila názor *1*
    • 521

      Re: GEDEON končí v kobře 11

      no to máš pravdu s Gedeonem ale nenadávej laskavě Tomovi Beckovi je taky dobrej jenže to ty nepochopíš!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *13* *13* *13*
      • Re: Re: GEDEON končí v kobře 11

        Já vím,omlouvám se,ten Tom Beck se mi už ale začíná líbit.
        • Re: Re: Re: GEDEON končí v kobře 11

          to je dobře...Gedeon je fajn ale já zas radši Becka *4*
  • Gedeon je nejlepsi

    gedeon je nejlepsi herec na svete, je sexy!!!!! taky ho moc miluju kvuli nemu se divam na kobru si myslim ze v kobre hraje nejlip ne jako z nich no to mozna taky ale ze je to jeho nejlepsi serila(film) ve kterem hral on je strasne sladky!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *5* *13* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15*
  • kordelie

    gedy

    je to ten nejkrásnější nejúžasnější nejmilejší a hrozně sexy chlap kdybych se mu líbila tak bych mu jistě řekla ano kdyby se mnou chtěl chodit miluju ho z celýho srdce *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • národnost

    Škoda že je Gedeon Němec!!!
    Proti Němcům nic nemám, ale neumim německy, a tak mu vůbec nerozumim.
    Navíc hraje často v německých filmech a ty většinou nejsou tak známí!
    *9*
    *9*
    • Re: národnost

      To přeci nic nemění.Pokud má někdo někoho rád,na jazyku nebo národnosti nezáleží.Já taky zbožňuju Spika z Buffy,a s anglinou si hlavu neďelám.Na tom prostě v lásce nezáleží. *14*
  • petra25

    Rex

    Myslim ze jsem "Gedu"nasla na skypu *5*
    • Re: Rex

      Najít si ho mohla, ale není to on, protože už vidim, jak Gedeon má skype...Možná má, ale to je opravdu malá pravděpodobnost....
      • petra25

        Re: Re: Rex

        Ja myslim,ze tolik Gedeonu Burkhardu v nemecku zrovna neni..kdyz jsem ho nasla na skypu.. *3*
        • Re: Re: Re: Rex

          Aha - tak schválně, já si vytvořím taky skype pod uživatelem Gedeon Burkard, doplním tam všechny info o něm, sídlo: Německo apod a budu mluvit německy a hned bude druhý Gedeon na světě!

          CELÉ JE TO NESMYSL
          • petra25

            Re: Re: Re: Re: Rex

            Kasli na to vzdyt o nic nejde,ale prdel by byla kdyby to fakt byl on *15*
      • anet3

        Re: Re: Rex

        Jj, to je pravda. Hodně lidí si udělá profil se jménem a údaji jejich oblíbené hvězdy.
        • kordelie

          vanessa

          hele ta vanessa vypadá teda podle mně vypadá jako nějaká šlapka a vypadá dost divně ale gedeon je opravdu super chlap kdyby s ním žila jedna z nás tak fakt by to byla ta nejšťasnější dívka na světě *4* *4* *4*
          • Re: vanessa

            Tak hele jo já měla tu čest jí poznat. A vanessa je normální. Super holka. a gedeon je sice dobrý herec, ale vaskutečnosti pěknej hajlz. Jen ubližuje lidem kolem sebe. Ale to byste museli znát jeho soukromí......
            • anet3

              Re: Re: vanessa

              A jak je to teda s tím těhotenstvím?
            • Re: Re: vanessa

              Neni s ním, žije s Yannisem Barabanem.
            • anet3

              Re: Re: vanessa

              Nj, říká se to o něm, ale proč s ním potom ta Vanessa je? *7*
  • vercaburkhard

    Gedeon je ....

    gedeon je skvělej herec ale lituju ho kvůli tý Vanesse na 1. pohled vypadá jako slepice.... *9*
  • anys.anyss

    Kobra11 a Komisař Rex

    no v Komisařovi Rexovi hraje ,tak trochu svatouška,ale v kobře už kus chlapa...!
    • anys.anyss

      Re: Kobra11 a Komisař Rex

      hele je to v** tak jako tak takze to máš upně fuk!!!!! *13*
  • Gedeon je Néééj

    Gedeon B. je nejlepší herec na světě miluju hoo! *14* Je náádhernej!!! :) *14*
    • Re: Gedeon je Néééj

      jo ja ho strasne miluju a i se kvuli nemu ucim nemecky a co umi s autama je strasne bozi a sexi *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší