Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho ptáka jsem taky viděla *4* *1* *4* *4* *1*
  • Ahoj, jsi fakt hezkej v Rexovi. Škoda že nejsi o trochu mladší. A nejsi čech
  • Jste super herec moc mi libyte v serialech.
  • jeho co? *8* a kde to najdu? *14*
  • Chtěla bych si s ním ehm ehm, protože jsem na internetu viděla jeho ehm ehm. *2* *3* *14*
  • VŠECHNO NEJLEPŠI K TVIM NAROZENINAM *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nejlepší je, jak hrál toho prince v Šípkové Růžence, tam mu bylo okolo 20 let. *1*
  • simonabilliejoearmstrong
    Hapy B-day Gedeon :) *3* *14*
  • Happy brithday- *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *1*
  • Uz je to 6 let co se mi libi , myslim si ze dnes na sve narozky poradne zapari !! Vse nej *5*
  • Ad dawe:

    To, že sa niekto podobá na známu osobnosť ešte neznamená, že má jeho charizmu a sexepíl. Je to, ako keď dvaja ľudia maľujú to isté a výsledok nie je ten istý. Koľko dvojníčok mala už Marilyn Monroe a ani jedna nevzbudzovala tie pocity,ako originál. Snaž sa byť sám sebou, nechaj prehovoriť svoj vlastný šarm, nehraj sa na kópiu, lebo výsledok môže byť len taký, ako sám píšeš. *14*
  • Něco vám řeknu,nedokážu pochopit co za naprosto vymaštěný lidi,hlavně ženský sem píšou takový hovadiny,který neni snad ani možný aby mohli myslet vážně,například to,že se snim uvidí neuvidí a tak podobně,docela žasnu jestli ta úroveň,kterou tady projevujete je taková ve skutečnosti,to musí bejt tragedie,ale na druhou stranu pochybuju,že to píšou holky starší 13let.

    Jinak mimochodem,nechápu absolutně jak holky uvažujou,můžou se přetrhnout z toho jak gedeon a jiní herci vypadají,ale je to úplná blbost,ani nevíte vlastně o čem to je,je to díky tomu,že je osobnost,herec je v televizi,je slavnej,známej atak. Protože si sami protiřečíte o vzhled tady absolutně nejde,já abych řekl pravdu vypadám podobně,mám krátké hnědé vlasy sestřihu jako on měl v rexovi,mám zelené oči,sem vysokej,mám výrazné rysy v obličeji a postavu mám hodně podobnou jako on,mám sportovní tělo a holky o mě zájem nemají,raději chtějí lidi okolo mě,mě si nijak nevšimnou a když já projevuji zájem tak se to stejně nevydaří,takže tím chci říct že normální běžnej chlap když bude vypadat jako známá osobnost tak ale po něm pes neštěkne protože nic neznamená. lol *6*
  • Všechno nej, Gedeone =)
    P.S.: Máš super tělo =)
  • narozeniny

    všechno nej =)
  • přání

    Všechno nejlepší :-)
  • yeti

    Gedeon je super

    Gedeon Burkhard je proste SUPER *14* je to muj nej herec *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Hmm

    No když jsem si přečetla celou tady tuhle tu diskuzi od 1ni stranky až po 8mou tak jste mě hodně pobavili jak až tak z něho nemůžete a ty vaše příspěvky tak to jsem se fakt dost hodne posmála *15* *15*

    No neříkam že by byl škaredý to rozhodně ne! Ale být z něho až takhle totálně mimo ???

    Gedeon se mi líbí už 3 roky,a myslím že ani nikdy nepřestane,ale že bych mě někdy napadlo psát to co tady vy ?? tak to ani náhodou,to že by se alepson 1 z vas s ním osobně potkala nebo s ním snad něco měla tak to je 0 sance!

    Taky jsem o něm četla(ale to je už davno) ,že je namyšlený,panovačný hajzl,frajer a že si o sobě mysli že mu celý svět leží u nohou a taky to že pořád chodil po barech a taky něco o tom že dokonce i fetoval,nevím jestli je to pravda ,ale když jsem si to přečetla dost mě to zamrzelo *9* .
  • Re:

    si prihriaty? Opovazis mi prevziat mojho milacika
  • Re: Gedeon je super!

    aj ja ho velmi milujem nedokazem bez neho zaspat
  • Re: krasny chlap

    On je úžasný *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit