Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej

    Ikdyž pochybuju,že to fakt ty lidi čtou,tak se taky připujuju k přáním.Vše Neejjj......... *4* *4* *4*
  • Re: Re: Díly

    Mocinky díky ale mě tam naskočí nějaká stránka a video žádný *9* Poradíte mi někdo prosím co s tím udělat?Díky.
  • step-anka

    Všechno nej!

    Všechno nejlepší k dnešním čtyřicátinám! *4*
  • Re: Díly

    http://jira2.webs.com/
  • lieblinka

    Narozky!!!

    Přeju vše nejlepší k dnešním kulatinám!!! *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k čtyřicetinám.
  • Díly

    Nevíte nějakou stránku kde by byly nějaké díly kobry 11 nebo komisaře Rexe?Předem díky.
  • Re: Re: GEDEON končí v kobře 11

    Já vím,omlouvám se,ten Tom Beck se mi už ale začíná líbit.
  • jak to tedy je?

    ahoj,četla jsem tu několik různých příspěvků o tom,jak je to o Gedeonově soukromí. Před pár měsíci jsem se dočetla,že se oženil s Vanessou Petruo a čeká s ní potomka. Ted tu zase někdo píše,že ona už žije s někým jiným. Zvláštní. Víte o tom někdo víc prosím? Jak to tedy skutečně je? Díky *4*
  • anet3

    Re: Re: vanessa

    A jak je to teda s tím těhotenstvím?
  • Re: Re: vanessa

    Neni s ním, žije s Yannisem Barabanem.
  • Gedeon

    je krásnej a tak sladkej škoda že ho v kobře zastřelili *14* *14* *14* *14*
  • 521

    Re: GEDEON končí v kobře 11

    no to máš pravdu s Gedeonem ale nenadávej laskavě Tomovi Beckovi je taky dobrej jenže to ty nepochopíš!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *13* *13* *13*
  • anet3

    Re: Re: vanessa

    Nj, říká se to o něm, ale proč s ním potom ta Vanessa je? *7*
  • Re: vanessa

    Tak hele jo já měla tu čest jí poznat. A vanessa je normální. Super holka. a gedeon je sice dobrý herec, ale vaskutečnosti pěknej hajlz. Jen ubližuje lidem kolem sebe. Ale to byste museli znát jeho soukromí......
  • forum Vanessy

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=86773
  • simkarta007

    GEDEON končí v kobře 11

    Ahojky,jo Anetka má pravdu,Gedeon nejlíp hrál v kobře 11.
    23.2.2009 v Kobře 11 umřel.Zastřelily ho.Místo něho tam daj nějakýho hnusnýho pošuka,tak se máte na co těšit.
    Tady je jeho jméno:
    TOM BECK
    P.S.Gedeon je fakt k sežrání a ve 39 letech vypadá líp,než ve 20!!! *14*
  • Gedeon je nejlepsi

    gedeon je nejlepsi herec na svete, je sexy!!!!! taky ho moc miluju kvuli nemu se divam na kobru si myslim ze v kobre hraje nejlip ne jako z nich no to mozna taky ale ze je to jeho nejlepsi serila(film) ve kterem hral on je strasne sladky!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *5* *13* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15*
  • kordelie

    gedy

    je to ten nejkrásnější nejúžasnější nejmilejší a hrozně sexy chlap kdybych se mu líbila tak bych mu jistě řekla ano kdyby se mnou chtěl chodit miluju ho z celýho srdce *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • národnost

    Škoda že je Gedeon Němec!!!
    Proti Němcům nic nemám, ale neumim německy, a tak mu vůbec nerozumim.
    Navíc hraje často v německých filmech a ty většinou nejsou tak známí!
    *9*
    *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit