Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čauky,

    Kéž by ses se mnou přátelil. Mohli bychom být dobří přátelé. *4* Adéla
  • MILUJI TĚ

    Ahoj, strašně moc se mi líbíš a toužím po tobě, po tvém tělě, po tvých ústech, no prostě po Tobě. MILUJI TĚ
    • Re: MILUJI TĚ

      ahoj gedeone prosím odepiš mi jestli ti to dojde já tě chci celýho chci tvoje oči chci tvoje ústa prostě vše kdyby jsme spolu žili tak by jsem těnikdy neopustila a měli by jsme mocinky moc dětí já tě tak děsně miluju než ti ostatní co to tady píšou chci tě prosím já tě chci
      • MILUJI TĚ

        ahoj gedeone moc tě miluju nad tebe není krásnější chlap ty jseš sympatický překrásný a tak odvážný když hraješ v kobře 11 jo a jalk tam hraješ tak se mi pořád zdá že mi dva se máme rádi a že se pouštíme se semírem do nejruznějších akcí a ře jsme se vzali a mohl bys přijet taky do čech chtěla bych tě vidět *14* *4* *14*
        • Re: MILUJI TĚ

          Ty jsi naivní *1* ,příště tam alespon nepiš hrubky
  • Chci s tebou chpdit mam te rad kdyz sleduji Rexe tak jsem uplne nadrzenej. Mam te rad.
    • Re:

      si prihriaty? Opovazis mi prevziat mojho milacika
    • Re:

      ty jseš gay jo vždyť toho chtějí jenom holky protože je sexy já přitom i brečím když ho vidím protože ho chci *8*
    • Re:

      Bože, když toho cukrouška vidím, tak mám na to strašnou chuť. Je prostě nádhernej chlap *8* *8* *8* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit