Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • foto

    Tak já nevím... na to jak je to sexy chlap a jak se na něj krásně zírá... *14* ... mě ty fotky tady celkem zklamaly *9* *9* Hledala sem něco hezčího... *3*
  • kkk

    Ahoj...nemáte náhodou někdo e-mail na Gedeona Burkharda? Nebo icq? Děkuji předem můj e-mail je v kolonce (e-mail)
  • Gedeon ist sexy

    Gedeon je úžasnej herec a strašně sexy chlap. Nikdy nezapomenu na jeho první uvedení v Rexovi, tenkrát jsem byla strašně smutná z Richardovy smrti, ale jakmile jsem ho uviděla ..... No co mám povídat. A v Kobře je skvělej, trochu sičák a to se mi líbí *1* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Gedeon ist sexy

      *5* jakej sičák ty blbče
  • ohh!!

    ich liebe dich mein schatz!! du bist der beste schauspieler der welt. ich liebe deine hauptperson in alarm fur cobra 11 - chris ritter ist sehr interessante mensch und mit semit sind sehr gutes team.
    grusse schatzi!! ciao!! emma
    • Re: ohh!!

      *7*
  • Gedeon je super!

    joj fes sa mi paci gedeon kto je na tom podobne pls nech sa ozve
    www.valikaendreszova@zoznam.s k
    • Re: Gedeon je super!

      aj ja ho velmi milujem nedokazem bez neho zaspat
    • alex

      je najlepsi a najkrajsi clovek

      nema niekto jeho adresu? *4* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Gedeon je super!

      *4*
      ja hovorim presne to iste
  • Super Manfred!!

    No nic proti němu nemám, ale v Rexovi pro mě stejně bude nej Richard... To mě mrzelo, když ho vyměnili *9* *9* *9* Ale Gedeon měl super roli v jednom už docela starém seriálu - Nová dobrodružství černého Bleska. Tam byl fajn sympaťák. Jo a taky jsem ho viděla jako prince v pohádce o Šípkové Růžence *1* *15*
    • Re: Super Manfred!!

      ty si ho videla v tej rozpravke?kde? citala osm ze mala nemecko-slovensku vyrobu a ze vraj hral vo filme min. roku a vojtom kotekom ty vole mozno ho on pozna
      • Re: Re: Super Manfred!!

        Šípkovou Růženku už jsem viděla asi 3x a s Vojtou hrál v filmu Poslední vlak. Kdo má rád válečný, tak můžu doporučit. Celkem pěknej film *4*
  • Gedeon Burkhard

    Strasne zboznujem Gedeona... Ma strasne super postavu a je aj vyborny herec.. Hlavne v Komisarovi a teraz aj v Kobre11... Zboznujem ta...
    • Re: Gedeon Burkhard

      JO JÁ HO TAKY ZBOŽŇUJU.....
    • Re: Gedeon Burkhard

      fakt to si myslim aj ja..uz aby boli nove diely cobry u nas v telke
  • MILUJEM TA GEDEON

    MILUJEM TA GEDEON SI TEN NAJKRAJSI CHLAP NA SVETE KEBY SOM TA MALA PRI SEBE TAK NEWIEM ..... MILUJEM TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    P.S-NEMATE NIEKTO JEHO VIAC FOTO AK ANO OHLASTE SA!!
    • Re: MILUJEM TA GEDEON

      ja mam jeho foto *14* *14* *14* *14*
      • gedeon burkhard

        je nejlepsí
    • Re: MILUJEM TA GEDEON

      ja mam nejake jeho foto a aj z novych casti cobry jaky sexi je tam
  • Avojky

    Ahojte. som zufala. Nevidela som treti diel serialu Cobra 11 z 11 serie.a neviem ho najst na internete. Neviete, kede si ho mozem stiahnut?
    • Re: Avojky

      *1* skus www.google.sk a tam obrazky komisár rex poto kliknes na obrazok a pod tym budes mat tu stranku
  • alexx

    chleca by som sa s nim kamaradit dalo by ssa to a neve tu niekto kde byva???? *3*
    • Re: alexx

      on byva v mnichove aspon podla toho co som citala..to by som mu aj ja rada napisala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit