Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gedeon a Vanessa

    A když se budete chtít dozvědět víc, mrkněte na německé stránky, časopisu BILD.DE a tak to nějak zkuste vyhledat...mě už se některé věci podařily.
  • Gedeon a Vanessa

    Mluvila jsem s jednou holkou, která se o Gedeona zajímá, hraje divadlo a potkává se s ním apod. Takže to musí být nějaká významná žena.

    Prostě a jednoduše: Gedeon Burkhard se oženil s Vanessou Petruo a čekají spolu dítě, pravděpodobně kluka...
    • anys.anyss

      Re: Gedeon a Vanessa

      to už čekaj dítě??????
  • svatba

    jaktože na jeho stránkách - gedeonburkhardlatinoamerica není nic o tom,že by měl kdy nějakou svatbu nebo dítě a tak. ani žádný fotky,nic. a jinak tam jsou akruální fotky ze všech akcí,co navštívil a články,kde byla jaká party a premiéra,kde se objevil a o tomhle nic. není to trochu divný? odkud to všichni máte,že se oženil a čeká s tou Vanessou dítě. Na žádný fotce tam ona s ním není,to spíš jiný ženský.
    • ivka

      Re: svatba

      Četla jsem to na foru na lidech. Ten člověk co to psal to má prej z novin.
  • svatba

    Jo ja vim, že se psalo že je to češka, ale mě jde o to, že se narodila v berlíně a vy tady píšete, že je češka.To my nějak nejde do hromady.
    • anet3

      Re: svatba

      Její biologický táta je Čech. Nemyslí se tím, že má český občanství.
      • ivka

        Re: Re: svatba

        Ale já jsem nemyslela, že má český občanství, ale že třeba v Česku nějakej čas žila.A právě, proto mě to překvapilo.
      • ivka

        Re: Re: svatba

        Díky, takže jestli to chápu dobře, tak ten německý herec není její biologický otec.
        • anet3

          Re: Re: Re: svatba

          Ne, ale dal jí svoje příjmení. Tak jsem to pochopila
  • gedeon

    Ano, je ženatý s Vanessou Petruo a čekají přírustek do rodiny - kluka
    • anet3

      Re: gedeon

      Jé, díky za informace *4* To se dočítáš na německých stránkách nebo máš jiný zdroje?
  • je ženatý?

    nevíte někdo třeba z bulváru nebo z nějakého ověřeného zdroje,jestli je Gedeon ženatý? Vzal si tu Vanessu nebo ne?Co je na tom pravdy?
  • PRO IVKU

    Ano je to češka..už to bylo jednou napsané
  • terkaz

    Nejjjj

    Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju
    Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju
    Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju
    Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju Miluju
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kituscha

    Gedeonova vyvolená

    Ahoj,
    dívala jsem se na tu jeho Vanessu Petruo, a holky upřímně, my Češky jsme mnohem hezčí. Když si pořádně všimnete, má problematickou pleť s akné, a fotky kde vypadá hezky, jsou jen dovedně vyretušované. Od pohledu mi moc sympatická nebyla. A podle mě se ke Gedovi ani nehodí. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. *3*
    • ivka

      Re: Gedeonova vyvolená

      je tam napsáno,že se nardila v Berlíně já jsem myslela, že to má ýt češka
  • cinkalucinka

    Gedeon

    Nevíte jestli bude pokračovat Kobra s Gedeonem??
    • anet3

      Re: Gedeon

      Od prosince budou opakovat 5. - 11. řadu. Dvanáctou asi neplánujou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší