Přejít na výpis diskuzí

Gemma Arterton

OSOBNOST 29.3.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souboj Titánů /2010/

    Production Stills

    http://www.gemma-arterton .net/media/thumbnails.php?album=las tup&cat=-353
  • Gemma

    Dneska jsem viděl Princ of Persia. Gemma tam byla prostě k sežrání krásná.
  • ste kreteni

    vubec vas nechapu ty vole vzdyt ona ne naprosto překrásná a libová herečka k tomu !!!
    • Re: ste kreteni

      Dnes mám "štěstí" na vtipné lidi, ale jako fór je Tvůj příspěvek dokonalý! *1* *1* *1*
  • marcelililinka

    Je úúžasná

    Gemma je krásná podívejte se na Holky z naší školky...v tom filmu vypadaá jak Královna!!!A to jak v uniformě, tak v normálnim oblečení...Nevim, co proti ní máte!!!
    • Re: Je úúžasná

      boze di do prdele s touhle picurarnou.. *8* *16* *5* tahle pinda picundovita hraje v samejch picovinach!!!! *15* *15* *16*
      • Z príspevku vyplýva závisť, zlomyseľnosť a naprostá neotesanosť autora, ktorý si kvôli vlastnému egu nedovidí na špičku nosa.

      • podívej se na sebe ty ubožáku!Co si v životě dokázal ty?!Nic když jen sedíš na zadku a pomlouváš lidi kteří to někam dotáhly!Běž se zahrabat...
        • Súhlas.

    • Re: Je úúžasná

      Ten film jsem vypnul po 5 minutách, Gemma není pěkná ani nemá příliš oduševnělý výraz, ale ty ostatní rádoby herečky byly taky dost hrozné, takže ano - máš pravdu, v tom filmu vypadala jako Královna /v čele pluku přihlouplých hereckých kolegyněk/. *5*
      • Re: Re: Je úúžasná

        tak to se nedivím protože v tom filmu se oběvuje asi tak po 15 minutach a ne na začátku když jedou titulky :-D *8* *1* *5* *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: Je úúžasná

          Bože, ty si ale hlupaňa! *9* Říkají ti něco promo fotky, filmové trailery a televizní upoutávky..? *9* *1* *5*
  • DVD Screencaptures - Behind the Scenes

    Souboj Titánů /2010/, mrkněte.. *3*

    http://www.gemma-arterton.net/m edia/thumbnails.php?album=746
    • Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

      děkuji děvče, ale není na co se dívat *13* Gemma není moc přitažlivý typ a doteď moc nechápu, jak ji do remaku Cott mohli obsadit. *9* *9* *8*
      • Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

        Přesně tak! Třeba takovou Alexu Davalos (ve filmu Andromeda) jsem vždycky považoval za neuvěřitelnou ošklivku, ale oproti Gemmě je to krasavice s velkým ká.
  • hmm

    mno moc hezka není ale ve filmu je fct pěkná to musite uznat
    • Re: hmm

      hezká není ani v reálu, ani ve filmu. Když jsem jí viděl v Cott, byla naprosto příšerná a ten její běh slona v březí, hrůza..! *15*
  • Šestiprsťačka..?

    Na ní není nic k vidění, nemá jen hnusný rty jak tady o ní čtu v příspěvcích, ale má dost divný i uši a oči, ale celkově je prostě hnusná, taky by si měla zpevnit postavu, vypadat ve 24 letech jako rozteklá manda po 2 dětech.. , to moc přitažlivý není *13* A že má 6 prstů, to mě tedy dostalo.. *8* Třeba by jí mohli začít obsazovat do nějakých hororů do rolí příšerek. *3* *4*
    • Musel som sa usmiať, rád by si všetkých naštval, ale pri mne sa ti to nepodarí, Mám Gemmu Arterton za presný opak tých extrémov, ktoré sú v príspevku uvedené. Je mi ľúto, že som ťa sklamal. :-)

    • Re: Šestiprsťačka..?

      ten vee nahoře nebo jak se jmenuje...ten musí ale být dokonalej, on je určitě chytrej, bohatej, sexy a prostě ani jeden vlásek na jeho hlavě není ošklivej, když takhle kritizuje, rád bych toho člověka chtěl někdy vidět *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Šestiprsťačka..?

        Chytráku a dementosi v jednom, proč používat dvě přezdívky když jseš jedna osoba, stačí se podívat na čas odeslání a vím která bije *1* Ano, narozdíl od Gemmy jsem dokonalost sama. *4* *3*
    • Re: Šestiprsťačka..?

      ale ty ses dokonalej že jo? *1*
    • jessw

      Re: Šestiprsťačka..?

      nechapu, mě třeba přijde hezka..přirozeně hezka....šest prstu už nema, narodila se snima ale odpoperovali ji je. zajimavy je, že panove tvrdí, že radši když si mužou u ženy na něco šáhnout. A pak když takova ženská je, tak zas tvrděj, že chtěj někoho jako Keiru *7*
      • Re: Re: Šestiprsťačka..?

        Keira by si měla od Gemmy /víc než/ trochu toho sádýlka "půjčit". *1* *3* *4*
      • Re: Re: Šestiprsťačka..?

        Ano, také nemám rád holky, které vypadají jako z pracovního tábora, správná ženská by měla mít ženské tvary - pěkně vymodelovanou prdýlku, prsa, boky, ale všechno hezky pevné, ne rosolovité a povolené jako tomu je u Gemmy. *5*
    • Re: Šestiprsťačka..?

      Tvrdá kritika, ale se vším naprosto souhlasím. *3*
  • sarda

    Žeru ju!!! <3

    mě absolutně dostala ve Princi z Persie, fakt nádherná... Nikdy jsem si ji ve filmech nevšimla, ale Keira s tou ji moc srovnávat nebudu..... Nemám totiž jak, takže jen řeknu, že Keiru nemusim a nebudu nic řešit...
  • názor

    Když vidím její fotky ze skutečného života, tak mi nějak zvlášť krásná nepřijde, ale třeba v Princi z persie si myslím, že vypadá sexy! A to, že není vyhublá jako Keira je jen dobře, už jen pro její zdraví.
  • harper

    zase nebudu spát :D

    Každopádně tato dívka má hrozně milý obličej a v souboji titánů na mě udělala vééélký dojem :) Určitě ji uvidím ve filmech radši než předrsnělé barbíny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit