Přejít na výpis diskuzí

Gemma Arterton

OSOBNOST 29.3.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • živitopis

    Gemma Christina Arterton se narodila na Anglickém jihovýchodě v malém městečku Kent svářeči a uklízečce v lednu roku 1986. Po ukončení studia na Gymnaziu v Gravesendu nastoupila na Královskou akademii divadelního umění (RADA).
    Zatím ne příliš známá herečka zaznamenala filmový debut v roce 2007 jako Liza v televizním filmu CAPTURING MARY Stephana Poliakoffa. Dále zazářila ve filmu ST. TRINIAN'S jako Kelly, o roli měla zájem například americká kráska Sienna Miller. Gemma připadala tvůrcům autentičtější.
    Objeví se také jako bond girl v poslední bondovce BOND 22, pro kterou byla vybrála z více než 1500 kandidatek díky svému středoamerickému vzhledu. Miluje tanec a herectví, hraje na klavír. Arterton žije se svým přítelem v Londýně.
    • Už ten výber do bondovky hovorí sám za seba.

    • lynette

      Re: živitopis

      Proč needituješ její životopis a píšeš ho do diskuze? *7*
      • prisera

        Re: Re: živitopis

        to bych taky rád věděl *5*
  • harper

    zase nebudu spát :D

    Každopádně tato dívka má hrozně milý obličej a v souboji titánů na mě udělala vééélký dojem :) Určitě ji uvidím ve filmech radši než předrsnělé barbíny :)
  • Gemma je najpeknejšia žena akú som kedy videl! *14* *14* *14* Je fakt nádherná,prekrásna,nemôžem si pomôcť tou jej krásou,naozaj je NÁDHERNÁ !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14* *1* *1*
  • hmm

    mno moc hezka není ale ve filmu je fct pěkná to musite uznat
    • Re: hmm

      hezká není ani v reálu, ani ve filmu. Když jsem jí viděl v Cott, byla naprosto příšerná a ten její běh slona v březí, hrůza..! *15*
  • Gemma

    Dneska jsem viděl Princ of Persia. Gemma tam byla prostě k sežrání krásná.
  • Vy jste magoři. Pomlouváte aniž by jste se podívali sami na sebe! Gemma je hezká, vypadá jinak než ostatní a to jí dělá hezkou. Tak běžte stěma kecama do prdele!
  • Vypadá opravdu skvěle,já jsi myslym že je mladá,krásná a nadějná herečka a to ostatně dokázala ve filmu Jeníček a Mařenka lovci čarodějnic.
  • sarda

    Žeru ju!!! <3

    mě absolutně dostala ve Princi z Persie, fakt nádherná... Nikdy jsem si ji ve filmech nevšimla, ale Keira s tou ji moc srovnávat nebudu..... Nemám totiž jak, takže jen řeknu, že Keiru nemusim a nebudu nic řešit...
  • ste kreteni

    vubec vas nechapu ty vole vzdyt ona ne naprosto překrásná a libová herečka k tomu !!!
    • Re: ste kreteni

      Dnes mám "štěstí" na vtipné lidi, ale jako fór je Tvůj příspěvek dokonalý! *1* *1* *1*
  • Gemma se nenarodila v lednu, ale 2.2. 1986.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit