Přejít na výpis diskuzí

Gemma Arterton

OSOBNOST 29.3.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozená je 2 února !! ! !! ! ! ! !! !
  • miláček gemma

    já ji mam hrozně ráda... *14* *14*
  • názor

    Když vidím její fotky ze skutečného života, tak mi nějak zvlášť krásná nepřijde, ale třeba v Princi z persie si myslím, že vypadá sexy! A to, že není vyhublá jako Keira je jen dobře, už jen pro její zdraví.
  • Gemmo,všechno nejlepší k narozeninám!
    Hodně štěstí,zdraví a lásky...;)
    Ať Ti to v manželství i nadále klape!
    Zdraví Tě Tvoje největší fanynka. *14* *7*
  • Vše nejlepší k narozeninám. *14* *14* *14*
  • ?

    co je na ní tak úžasnýho? jako hezká je, ale do předchozích "bondgirls" má teda daleko
  • lamerienda

    Kurylenko je lepší

    Mně se vůbec nelíbí. Taková Olga Kurylenko, to je krásná bondgirl !
  • lynette

    Nová Keira Knightley???

    Tak tuhle dívčinu na západě srovnávají s její krajankou, proslulejší Keirou Knightley.., no nevím, nejsem ani fanda do Keiry, ale Keira je určitě lepší herečka a hlavně pro oči pánů lepší objekt, než obtloustlá Gemma s podivně upískaným nepříjemným hlasem... No uvidíme, třebas ještě udělá díru do světa. *1*
    • hellbender

      Re: Nová Keira Knightley???

      Keira "kost a kůže" Knightley? Na ní toho zrovna moc k vidění není. To raději Gemma. Sice bych v Princi z Persie a Souboji Titánů viděl raději někoho jiného, ale pořád lepší než Keira.
      • Re: Re: Nová Keira Knightley???

        Gemma je naprosto příšerná, navíc se narodila jako šestiprsťačka /za což tedy nemůže *5* /, ale stejně o sobě sama řekla, že je ošklivá a že jí nejvíc vadí její rty.. *1* *5*
        • Práve pre tú svoju neopakovateľnosť je zaujímavá. Krása je v podstate o symetrii, a k tomu tiež nemá ďaleko. Ostatné je irelevantné.

    • lynette

      Re: Nová Keira Knightley???

      Já myslím, že tahle ne. *13*
  • Šestiprsťačka..?

    Na ní není nic k vidění, nemá jen hnusný rty jak tady o ní čtu v příspěvcích, ale má dost divný i uši a oči, ale celkově je prostě hnusná, taky by si měla zpevnit postavu, vypadat ve 24 letech jako rozteklá manda po 2 dětech.. , to moc přitažlivý není *13* A že má 6 prstů, to mě tedy dostalo.. *8* Třeba by jí mohli začít obsazovat do nějakých hororů do rolí příšerek. *3* *4*
    • Musel som sa usmiať, rád by si všetkých naštval, ale pri mne sa ti to nepodarí, Mám Gemmu Arterton za presný opak tých extrémov, ktoré sú v príspevku uvedené. Je mi ľúto, že som ťa sklamal. :-)

    • Re: Šestiprsťačka..?

      ten vee nahoře nebo jak se jmenuje...ten musí ale být dokonalej, on je určitě chytrej, bohatej, sexy a prostě ani jeden vlásek na jeho hlavě není ošklivej, když takhle kritizuje, rád bych toho člověka chtěl někdy vidět *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Šestiprsťačka..?

        Chytráku a dementosi v jednom, proč používat dvě přezdívky když jseš jedna osoba, stačí se podívat na čas odeslání a vím která bije *1* Ano, narozdíl od Gemmy jsem dokonalost sama. *4* *3*
    • Re: Šestiprsťačka..?

      ale ty ses dokonalej že jo? *1*
    • jessw

      Re: Šestiprsťačka..?

      nechapu, mě třeba přijde hezka..přirozeně hezka....šest prstu už nema, narodila se snima ale odpoperovali ji je. zajimavy je, že panove tvrdí, že radši když si mužou u ženy na něco šáhnout. A pak když takova ženská je, tak zas tvrděj, že chtěj někoho jako Keiru *7*
      • Re: Re: Šestiprsťačka..?

        Keira by si měla od Gemmy /víc než/ trochu toho sádýlka "půjčit". *1* *3* *4*
      • Re: Re: Šestiprsťačka..?

        Ano, také nemám rád holky, které vypadají jako z pracovního tábora, správná ženská by měla mít ženské tvary - pěkně vymodelovanou prdýlku, prsa, boky, ale všechno hezky pevné, ne rosolovité a povolené jako tomu je u Gemmy. *5*
    • Re: Šestiprsťačka..?

      Tvrdá kritika, ale se vším naprosto souhlasím. *3*
  • DVD Screencaptures - Behind the Scenes

    Souboj Titánů /2010/, mrkněte.. *3*

    http://www.gemma-arterton.net/m edia/thumbnails.php?album=746
    • Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

      děkuji děvče, ale není na co se dívat *13* Gemma není moc přitažlivý typ a doteď moc nechápu, jak ji do remaku Cott mohli obsadit. *9* *9* *8*
      • Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

        Přesně tak! Třeba takovou Alexu Davalos (ve filmu Andromeda) jsem vždycky považoval za neuvěřitelnou ošklivku, ale oproti Gemmě je to krasavice s velkým ká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit