Přejít na výpis diskuzí

George Harrison

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
45 příspěvků

Anglický zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista. Proslavil se především jako kytarista skupiny Beatles (do r. 1970). Od r. 1958 byl členem jejich předchůdce, liverpoolské sk. Quarrymen (ještě předtím začínal se svým bratrem ve sk. Rebels). Ovlivněn indickou hudbou a filosofií (od pol. 60. let), byl přítelem Raviho Shankara. Jako výrazná autorská osobnost se projevil už v posledních letech existence Beatles (např. v r. 1969 beatlesovský hit Something). Po rozchodu slavné čtyřky sklízí veliký ohlas trojalbum All Things Must Pass (1970), ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milý georgi všem nám moc chybíš jsi z beatles nejhezčí a máš krasný hlas a mrzí mně že jsem se tebe ani johna nedožila ( 2004 jsem se narodila *9*
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Kéž by ses mohl vrátit, Georgie... Chybíš nám ♥
  • Byl to hezký chlap a měl krásný hlas.
    Když si vzpomenu, co o sobě tenkrát říkali, že jsou slavnější, než Bůh..
    ale oni asi vážně byli.
    Už se to nevrátí. Sbohem, George. <3
  • Všechno nejlepší k Tvým nedožitým narozeninám. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomene, Georgi..
  • R.I.P. George Harrison
  • Všechno Nejlepší K Narozeninám
  • všechno nejlepší k narozeninam *3* skoda ze umřel *9*
  • Všechno nejlepší k narozeninám skoda ze si umrel *10*
  • nic proti ale on uz v roce 2001 umrel tak nemuze hrat v tech filmech a skladat songy , ale jinak je to druhej nejlepsi kytarysta 20 stol.
    hned po Paul McCartneym *3*
  • Pane bože vrat nám George a my ti dáme Justina Bíbra (nevím jak se to píše to ohavné jméno *16* )
    • Přesně. George byl tisíckrát hezčí než pitomej Bieber, chceme zpátky Harrisona! Ten měl styl, umel se poradne obliknout. Bieber se umi akorat ostrihat na pankáče a to je jeden z nejhorších účesů vsech dob.
      I loved you George.
      Proc jsem se nemohla narodit driv a v Anglii, abych Te zažila, proc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit