Přejít na výpis diskuzí

George Harrison

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Halo, nepomuze mi nekdo? Shanim presny program z Koncertu pro Banglades, ktery Harisson spoluporadal 1.8.1971.LP mam ale chybi mi program a prehled ucinkujicich. Diky Veronika
  • paulinek23

    Vy jste všichni blbí.

    John a Paul se seznámili 6. června 1957 u školy Quarry-Bank, kde John hrál na školní slavnosti. Paulovi bylo 14 let a 353 dní a Johnovi 16 let a 242 dní. Ivan Vaughan tam nebyl. Paul Ivana Johnovi představil až pozdeji.
    George se s Paulem potkal na konci února 1958 a vzpoměli si, že už se viděli. Bylo to v roce 1949. Paul představil George Johnovi 3.3. 1958. Když John zjistil, jak George skvěle hraje na kytaru, vzal ho do své skupiny The Quarrymen.
    TAKHLE TO BYLO.
    Mám informace od samotného Paula, když byl 6. června před 5 leti v Praze. *5*
    • georgeharrison

      Re: Vy jste všichni blbí.

      Njn Pavlík a Peťuklka naše chytrá hlavinka *3* *3* *15* *15* *5* *5* *3* *4*
  • mérkněte

    http://harrisonka.blog.cz/ - je tam něco o mé nejoblíbenější skupině a ještě další věci *3*
  • George je krásnej

    Taky ho děsně miluju! Nejlepší Beatle!!!
    • Re: George je krásnej

      Souhlasím, byl to nejlepší Beatle. Byl krásný, měl nádherný hlas a byl to dobrý člověk, co se věnoval charitě a chtěl pomáhat. Moc ho miluju a vždycky budu. *14* *4* Takový jako on, už nikdo nebude. *9*
      • Přesně tak,máš pravdu! Nikdo už nemůže být takovej,jako byl Georgie,a proto vždy budu myslet na to,jak moc na tomto světě (i s Johnem) chybí. Lidi,kteří kritizují George a ostatní "brouky" jsou nenormální! Jasně, můžou se jim (i když já osobně to nechápu) třeba nelíbit jejich songy,ale navážet se do nich tak to ne! Doufám,že se mnou souhlasíte,lidi... *3* *14* *14* *14* *14* *4* *1* *7* *14* *14*
  • Mohl tu zůstat

    No kdyby tolik nekouřil tak by tu ještě byl *4* .No řekněte 60 cigaret za den. Jo a od něho se mi líbí Got My Mind Set On You
    • Re: Mohl tu zůstat

      a co jako? každej dělá nějaký chyby, kouření je závislost, každopádně řikat teď s úsměvem ,,Kdyby nekouřil tak by tu eště byl" to fakt nechápu.
      George je pro mě každopádně osobnost s velkym O, s velkym i S a s velkym každym písmenem, protože prostě.. prostě George, myslim, že tady to pochopěj šickni, dyž se řekne George.:)
      RIP.
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší Georgi, ať si kdekoli. *4* Moc mi chybíš, díky za tvojí hudbu. Nikdy nezapomeneme.
    • Re: Narozeniny

      Nezapomeňte ani na lidi v Bangládeši a modlete se i za ně a nejenom za ně,ale i za všechny,kteří trpí stejně,nebo i hůře.
  • Pane bože vrat nám George a my ti dáme Justina Bíbra (nevím jak se to píše to ohavné jméno *16* )
    • Přesně. George byl tisíckrát hezčí než pitomej Bieber, chceme zpátky Harrisona! Ten měl styl, umel se poradne obliknout. Bieber se umi akorat ostrihat na pankáče a to je jeden z nejhorších účesů vsech dob.
      I loved you George.
      Proc jsem se nemohla narodit driv a v Anglii, abych Te zažila, proc?
  • nevim

    george je moc sympatický a měl moc hezký hlas...škoda že umřel na rakovinu
  • GEORGE.....co víc k němu jen můžu říct...
  • george.h.

    george muj vzor na kytaru je to super kytarista byl no ale taky nej. z beatles
    • Re: george.h.

      njn...víte, že první akord, který se naučil, byl G7? a hádejte, jakým akordem zahájil výuku můj učitel hry na kytaru?!?!
      George je prostě nej, nebál se být svůj, i když vybočoval z řady...no já ho prostě miluju *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit