Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To chce klid.
    Jen si říkám, že jsou ty hloupé příspěvky nějak podobné.
    Nejdřív odkaz na jiného "herce" (nevím proč), pak popis místa dovolené (nevím proč) a teď jazykový koutek (nevím proč). Možná si chce někdo sehnat práci nebo nás pozvat na báječnou dovolenou? *2* *2* *2*
    • lenkastr
      Já bych radši do kina *3*
      No ten jazykový koutek, to jsem se nechala unést, to přiznávám. Ale ta poznámka, která naznačovala neschopnost druhých, pokud jde o jazyk, ta mě fakt vytočila.
  • Tak koukám, že mám jmenovkyni. Já psala ten příspěvek o slušnosti a najednou nevěřím vlastním očím. *16*
    Tyto stránky jsou věnované Gerrymu a když se chce někdo svobodně vyjádřit, tak proč ne, ale k věci. Každý rozumný člověk přijme kritiku, ale ne blábol. Lenka a Jik mají naprostou pravdu.
    • lenkastr
      Oujé, zdá se, že se tu za vás vydává nějaký prudič s cílem nás vytočit, což se mu povedlo. No, moc hezký.
  • tak neviem ci vobec muzem vstupit do tejto diskuie a povedat svoj nazor alebo ma odtialto vyrazi hned.... mate to tu akesi drsne na to ze by to mala byt verejna diskusia na verejnej stranke.....
    • lenkastr
      Jen se vyjádřete, dokud tu nikdo nikoho neurážel, tak to tu drsné nebylo, stačí se vyjádřit slušně
  • daba
    Už se objevují první rozhovory k MGP:

    http://www.wgntv.com/news/morningnews/wgntv-gerard-butler-interview-mo rning-news-sep7,0,3473832.story
    (nějak mi to nešlo překopírovat, tu druhou část je třeba dodat "ručně", pokud někdo vymyslíte, jak z toho udělat funkční link, budu ráda - tenhle rozhovor je zrovna nejlepší)

    http://windycitylive.com/episodes/Gerard-Butler-and-Kerry-Wood/8344554

    http://www.myfoxchicago.com/dpp/entertainment/gerard-butler-machine-gun-preacher-new-true-story-20110907
    *3* *14* *3*
  • evelynba: no zase až tak kvalitní diskuze to není, jen je jedna z mála, která vůbec v češtině je, tudíž je kvalitní jen natolik, že nemá pořádnou konkurenci. Možná na té Helen, Gabi a jiných něco maličko bude. Zůstaňme při zemi...
    • jik
      Tak bych řekla, že nejkvalitnější dikusi sem vnášíte vy děvenky, které ani nevíte co píšete, hlavně, když se vám podaří, někoho urazit a předvést se jak jste lepší. Možná by bylo dobré, kdybyste si založily vlastní diskusi, někde jinde a tam se můžete v klidu navzájem urážet a vytahovat se, která z vás je lepší, která se dostala dál do světa a jaké jste odbornice na hodnocení diskusí. Nás tím rozhodně neohromíte. Nám ta slušnost a hlavně vzájemná podpora vydrží jak vidíte. A jestli se vám zdá že Gerry vypadá hrozně, proč si proboha nenajdete někoho jiného, kdo se vám bude líbit? Ale o to asi nejde že?
      • lenkastr
        No to víš, někoho anonymně shazovat a urážet je děsně jednoduché. To jsou teda hrdinky a drsňačky. Ty nám to nandaly. Asi se posadím na zadek *3*
    • lenkastr
      NO, nevšimla jsem si, že evelyn psala něco o kvalitě diskuse. Ale nic vám nebrání kvalitně diskutovat v angličtině na nějakém zahraničním webu, tam jsou jistě všechny fanynky strašně při zemi, samá intelektuálka. Zajímalo by mě, co dámy (a tím myslím v první řadě Helen, i když ty ostatní nejsou o moc lepší), kterým se nelíbí ani Gerry ani tahle diskuse, vede k tomu, se tady vyjadřovat. A proč nám tu Cristina vnucuje nějakého svého kámoše a proč si notabene myslí, že on udělá nějakou díru do světa, když takových mají agentury třináct do tuctu. Ježíš, že já sem lezla.
      • Ano nepsala, ale ocenění diskuze=kvalita diskuze. Jo, já klidně anglicky můžu. A nejen anglicky na rozdíl od některých, který si to musí nechat překládat kamarádkama. Jinak pár zahraničních diskuzí jsme četla. A propo-kdo vám koho vnucoval? To že poukázala na to, že i českej kluk může v Americe udělat kariéru? Nebo jí závidíte, že potkala Butlera? Máte jen tu vaši pravdu a nic jiného nejste ochotna vyslechnout nebo ten, kdo má názor jiný, než se vám líbí sem nemůže???? A na závěr: proč vás to vlastně tak rozohňuje? Jen proto, že každá tady neprahne po Butlerovi a tím pádem si s ní nemáte co jiného říct? Nechtělo by to být méně povrchní a nechat prostor i jiným názorům než "óóó´Gerry" a to ať je jakýkoliv? Vás osobně tady, pokud jsem dobře četla, nikdo neurazil, tak nechte ve veřejné diskuzi prostor i jiným názorům.
        • lenkastr
          No, tak si čtěte třeba čínsky, z toho se tady taky nikdo na zadek neposadí a když vy jste taková hvězda, že nepotřebujete překlady, nikdo vám je nevnucuje, každý nemá na jazyky talent. K Ondřejovi se dál vyjadřovat nehodlám, tomu tahle diskuse věnovaná není, a proto tu nemá co dělat. Ať si dělá kariéru, já mu ji přeju, ale nezajímá mě to. A nikomu nic nezávidím, ať si potkává, kdo chce, koho chce a nevytahuje se s tím na nás. A tohle je diskuse o Butlerovi, jestli jste si dámo nevšimla, tak se tu nebudu bavit o někom jiném. Povrchní jste vy, když nám tu kážete a víte kulový. Mě osobně nikdo neurazil, ale když tu někdo píše fanynkám, že jsou ubožačky, co slintaj u monitoru, tak tím uráží i mě, neb jsem taky fanynka, takže nevidím důvod, proč se k tomu nevyjádřit. Jo a ten helenin blábol, to byl teda názor, jo? Podle mě je to jen snůška urážek, které tu vyblila, protože měla potřebu někoho pourážet a jinak než anonymně to nejspíš neumí. Já si aspoň za svými příspěvky stojím natolik, že u nich mám vlastní jméno i s obličejem. Tož tak. Bývala to tu příjemná společnost, než se tu začaly vyjadřovat tyhle....
          • Tak o tom co vypustila Helena nebo kdo by se fakt dalo polemizovat, ale to nedává zelenou ani vám, abyste se tak snižovala taky. Btw, JÁ SI BUDU V KTERÉ DISKUZI CHCI A DISKUTOVAT O ČEM CHCI! Vy nemáte ŽÁDNÉ právo NIKOHO vyhazovat apod! Mluví z vás jen závist (viz. Christina, která se nechlubila, ale právě, že mluvila k tématu a patrně se s vámi chtěla podělit. Já rozhodně nikomu neážu. Mě je totiž naprosto jedno, o čem se tady mele, jestli je to k tématu, ajk neustále omíláte vy, nebo co si tady kdo blije. Každý má právo na svůj názor a může si ho napsat třeba do této diskuze.
            • lenkastr
              Já tu nikoho nevyhazuju, podle mě se v diskusi o GB prostě mele o GB, ale klidně si melte třeba o dojivosti, nebo co já vím, co vás teda zajímá. Ale nepočítejte s tím, že to tu bude zajímat někoho dalšího.
  • daba
    Ještě jeden klip se objevil, hezké ráno! http://movies.yahoo.com/movie/1810165645/video/26529597

    *14* *3* *14*
  • Vždy jsem si ráda četla diskusi na Gerryho stránkách a kvitovala její slušnost a vzájemnou podporu účastnic. Příspěvek Helen je jeden z mála nevhodných (sprostých) příspěvků. Nechápu proč na tyto stránky vstupuje?
    A dámy Gerryho pronajatý domeček si můžete prohlédnout " či pronajmout" 24056 Malibu Rd., Malibu *3*
    • evelynba
      Ďakujeme za pozitívne ocenenie tejto diskusie... *4*
  • daba
    Další klip z MGP. Doufám, že film budeme mít možnost vidět celý!
    http://www.dailymotion.com/video/xksv2a_machine-gun-preacher-you-can-t-help-them-all_shortfilms

    A hezké září všem dobrým lidem!!!
    *14* *3* *14*
  • Tak koukám že jste tu pěkný ubožačky, který slintají nad něčím co nikdy nebudou mít a co víc - co nikdy ani nepotkají *1* A když už vám holka, která se s ním potká, napíše svůj názor, tak ji hned dáte mínusy. *11* *11* *11* *11* *11* Se proberte a podívejte se na jeho fotky za posledná měsíce. Vypadá, že nemá ani na žiletku ani na kadeřníka. No děvčata - máte dost. Začněte šetřit, šup do USA, v L.A. do baru a máte ho. Ale to byste nesměly být ubožačky, který jen olizují monitor. Zdravím ze slunného Denpasaru *1* *1* *1*
    • cinderella.l
      Helen,
      opravdu se necítím jako ubožačka a ani nemám pocit,že po Gerrym slintám.
      Všechny dobře víme, že ho nikdy nebudeme mít, ale o to žádné z nás ve skutečnosti snad ani nejde. Každá ho " milujeme " po svém. Každé se líbí jiný jeho vzhled i jiný film a přesto ho všechny obdivujeme úplně stejně. Pro jeho talent, charisma, pro ty chvíle, kdy nás rozesmál, rozplakal, pohladil ... i pomohl. Vzpomeňme na životní zpovědi některých z nás. Milujeme ho za to, že i když nám už dávno není " náct ", nezapomněly jsme, díky Gerrymu, snít. A umět snít je důležité. Bez snů je život nudný a prázdný. A kdo snít nechce, nemusí. Ale neměl by tuhle touhu odpírat a znechucovat druhým.
      Vážně netuším, co Vás vedlo k návštěvě těchto stránek a napsání příspěvku, ale bylo to úplně zbytečné. Vlastně ne tak docela. Zase jste nás všechny tak nějak semkla více k sobě.
      My prostě máme Gerryho moc a moc rády. *14* *4* *14*
      • evelynba
        Najmenej štyri hviezdičky, Cindy !!!! *3* Krásne napísané a naplno vystihnuté! Mne sa nechcelo ani hlbšie sa tým zaoberať, preto som bola taká stručná. Ale to, čo ste napísala, je veľká pravda a úbožiaci typu Helen to zrejme asi nepochopia, ale hlavne že my si rozumieme. Tak ako píšete a ako píše aj Eva, kladiem si otázku, načo sa nešťastnica potrebovala zapájať tu do diskusie. Ale žiaľ, niektorí ľudia s IQ strúhanej mrkvy zrejme občas potrebujú iných pourážať, aby si napravili ego *9* O tom svedčí aj to, že zároveň nám hneď aj musela dať na vedomie, že ona, na rozdiel od nás, ktoré trčíme pri monitoroch v ČR alebo v SR, ona je v Indonézii. No, padám závisťou do mdlob *3* *11*
    • Chudinka naša Helen, to nie my, ale ty si úbožiačka, keď si v živote ochudobnená o krásny pocit túžiť po niečom, bez ohľadu na to, či to môžeš mať alebo nie. Nemám k tomu viac čo dodať.
      • No možno je len viac pri zemi a nik z nás nemá právo ju posudzovať ,ale čo sa týka jej názoru ,že ho v poslednom čase vídať ako bezďáka ,to je fakt.No ale ak je to jeho nová image ,čo narobíme .
        • jik
          Aha, zatímco ona má právo všechny urážet. Zajímavé.
  • Objevil se další klip z MGP na http://insidemovies.ew.com/2011/08/30/machine-gun-preacher-gerard-butler-exclusive-clip/
    Mějte se všechny moc fajn!!!

    *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší