Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cinderella.l
    Také všechny zdravím a mám radost, jak se postupně ozýváte.
    Adě přeji hodně, hodně zdraví,Kaculencicce co nejméně blinkánků na rameni *1* a všem ostatním jen samé nej, nej, nej *3* *3* *3*
    A víte, že jsem právě dnes fanouškem této stránky, vlastně Gerryho, už 1000 dní ?
    Takže Gerry: Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala *14* *14* *14*.
    A vás všechny samozřejmě také. Je mi tady s vámi moc fajn. *3*
  • kaculencicka
    Júúú,nová diskuze,tedy jen grafická úprava!!!Smajlíci fungují...,konečně se to na Osobnostech zvedá!!!!Jednička s * *4*
    Zdravím vás a doufám,že opět a častěji dorazím a to i k Jikušce,ale na to musím mít vyhoštěné děti z bytu a alespoň hoďku čistého času *2*
    Mám radost,že máš Evelynbko,radost!!! *4*
  • evelynba

    radosť

    Tak Vás všetky srdečne zdravím a verte mi, že mám veľkú a úprimnú radosť, že ste stále "v klube", aj keď z rôznych príčin (pekných aj nepekných) sa nemôžete častejšie venovať nášmu GB a diskusiám. Ale som aj tak spokojná, že som Vás podnietila k tomu, aby ste sa aspoň ozvali. To mi stačí, to vedomie, že stále ste "butlerovky" a že náš kolektív ete úplne nevymrel. Všetkým Vám prajem len to najlepšie, milej Ade hlavne to zdravie, Kaculencicke hlavne pevné nervy a nám všetkým čo najskôr nový film s Gerrym v dostupných kinách. :-(
  • kaculencicka

    Též zdravím po nějaké době :-)

    Milé DÁMY,taktéž zdravím a přeji všem jen to nej,nej,nej....
    A jak vidím,tak mnohé z vás to moc potřebují!!Ado,přeji pevné zdraví a mnoho síly!!!
    Často na vás myslím a mrzí mne,že můj návrat není stoprocentní...Doma to máme opravdu náročné a tak nějak jsem pohlcena plenami,blinkánky na rameni,řevem,uspáváním,kojením a tak stále dokola...o domásnosti nemluvě-tu bych nejraději vyhodila do povětří!!!
    Jistě znáte všechny...
    Ani nevíte jak ráda bych vyrazila do kina,přiznám se,že na cokoliv,ale na Gerryho úplně nejvíc...něco oddychového ve stylu Chceš mě,chci tě,to by bylo ono.Za chvíli se sice dočkám,ale trvá tooo!!!
    Mrkala jsem co nového se S Gerrym událo a herec roku je faaaakt super!!!Šikulka!!
    Abych nezapoměla...Jak jsme u Jikušky řešily Ctihodného občana-pohledy a tak podobně...Přišla jsem na takovou prkotinku a sice,že v LAC si Gerry v cele vychutnává steak s chřestem a v komedii Chceš mě,chci tě je uvedeno,že chřest nerad...Samozřejmě vše jen v rámci té konkrétní role...,ale je to prostě jen taková filmová náhodička...
    Koukám,že smajlíci stále nefachčí,tak :-)))) :-DDDD
    • Re: Též zdravím po nějaké době :-)

      Díky, potřebuji moc a moc štěstí. Ještě nemám vyhráno.
      Užívejte si mimina, protože čas rychle letí a najednou zjistíte, že ten drobeček je už dospělý a nepotřebuje vás. Zdravím.
    • kaculencicka

      Re: Též zdravím po nějaké době :-)

      Jak jsem to zkoukla,tak tedy nový filmík s G. v kinech u nás tedy eee!!Co do těch kin sakryš kupují!!!???
  • Pozdrav

    Zdravím vás milé přítelkyně a obdivovatelky Gerryho. Byla jsem půl roku ve špitále a ještě dlouho jsem bojovala o život, takže zájem o miláčka ustoupil zcela do pozadí. Nyní jsem náhodou zabrousila na jeho stránky a čtu, že partička fanynek zeštíhlela. Nevadí. Já jsem stále s vámi, jen už tak často pro své starosti nechodím na PC. Myšlenky na Gerryho mi vždy zalechtali motýlci v břiše a myšlenky na spřízněné duše mne vždy pozvedly náladu. Zdravím vás milé kamarádky.
    • evelynba

      Re: Pozdrav

      Hurááááá, je to fantázia, že ste sa zasa ozvala, veľmi sa teším! Nedávno sme Vás spomínali, že čo je asi s Vami. Pevne dúfam a prajem, aby zdravíčko slúžilo a aby ste aj v budúcnosti mali občas náladu a čas aj na miláčika GB a na staré kámošky butlerovky. Srdečne zdravím.
    • jik

      Re: Pozdrav

      Tak vás zdravím a vítám. A jsem moc ráda, že jste ten boj vyhrála. A držím palce ať už jste zdravá jak to jen jde. Docela se mi ulevilo.
      • Re: Re: Pozdrav

        Díky. Často na Vás myslím.
        • jik

          Re: Re: Re: Pozdrav

          I já na Vás, ani nevíte jak jsem ráda,že jste se ozvala.
  • cinderella.l

    Diskuse

    Milé přítelkyně a obdivovatelky Gerryho,
    po delší odmlce vás všechny zdravím.
    Je pravda, že si dost často z nostalgie čtu příspěvky z této stránky z let minulých. Byly tak skvělé, milé, přátelské, někdy i dost osobní. Přiznávám, moc mi ty diskuse chybí. Nevím, kam se všechny přítelkyně ztratily.
    Snad se jim život posunul někam jinam, možná, že už našly toho svého " Gerryho " a na toho " našeho " již nemají tolik času, možná, že mají jiné zájmy a koníčky ( nechápu, co může být větší koníček, než Gerry, že ??? ( smajlík ) Nebo prostě už všichni vědí, kam se podívat, aby se dozvěděly aktuální informace a prostě jen nemají chuť se k tomu vyjadřovat. Ať je to jakkoliv, doufám, že se mají všechny dobře.
    A na závěr vzkazy pro věrné této stránce.
    Vzkaz pro LenkuStr:
    Nerozčilujte se kvůli takovým hloupostem jako je známkování apod., protože je to skutečně úplně jedno. Celé OSOBNOSTI jsou už delší dobu tak trochu " na hlavu ". Mě se zase dost dlouho nepodařilo vložit na tuto stránku žádnou novou fotku Gerryho. A že jsem jich tam naposílala. Dál překládejte a dělejte co Vás baví.
    Vzkaz pro Jiko:
    Máte vážně moc hezké webové stránky. Vždy, když je otevřu, potěším tak nejen své oko, ale i srdce. Máte můj velký obdiv !
    Vzkaz pro Evelyn:
    Jste přítelkyně z těchto stránek pro mě nejmilejší a přiznávám, že Váš příspěvek mě donutil napsat. Děkuji, že se nás vždy snažíte znovu a znovu dát dohromady. Děkuji moc !
    Doufám, že nám tady bude zase brzy dobře, tak jako dříve.
    • evelynba

      Re: Diskuse

      Ďakujem moc.... veľmi ma potešilo, že naozaj ešte niektoré ste tu, aj keď sa nehlásite. Je to fajn a ďakujem aj za nápad, aj ja si budem niekedy, keď mi bude nostalgicky, listovať v starých diskusiách. Bolo to vtedy super. Je fakt, že táto stránka sa nejak pokazila, aj to zrejme viaceré odradilo. No, uvidíme, ako sa to vyvinie. V každom prípade budem naďalej sledovať o.i. aj túto stránku a diskusiu.
      Takže Cinderellko, ešte raz díky za pekné a povzbudivé slová a všetko dobré, hlavne ostaňte verná Gerrymu. (smajlík)
  • jik

    o diskusi

    No ono je to asi tak: k tomu abychom si s Lenkou poklábosily o Gerrym, máme spoustu jiných příležitostí, mimo jiné i naše vlastní webovky.
    Takže i nadále tam budeme shromažďovat nejnovější informace, drby i videa. I nadále se tam k nim budeme vyjadřovat, pokud budeme mít potřebu, třeba jen pro sebe. A Lenka bude i nadále vesele překládat, třeba rozhovory, jako ten z domu v Malibu například, nebo články(ale to už víte) i kdyby jen pro mne (přečíst si to ovšem může každý). Pokud by to někoho zajímalo, může se samozřejmě kdykoliv podívat a může se samozřejmě i přidat k našim diskusím a bude vítán. A to je ode mne v tuto chvíli vše co jsem chtěla říci.
    • jik

      Re: o diskusi

      Hledejte v komentářích.
    • Re: o diskusi

      Ano, budu vesele překládat, protože i když mám pocit, že nikoho jiného než tebe to nezajímá, tak mě to neodradí. A taky mě to udržuje jazykově v kondici.
      • Re: Re: o diskusi

        No, prosím, už mám trojku, to je teda fakt inteligentní reakce jedince na úrovni. Víš co ty fantome? Klidně si projdi celou historii a opětkuj mi všechny příspěvky, je vidět, co máš v palici.
  • lenkastr

    Ocenění "Herec roku"

    Pokud jste to nezaregistrovali například na gals (protože v českém tisku to rozhodně nehrozí), tak Gerry získal na filmovém festivalu na Ischii ocenění herec roku. Těžko k tomu říct něco jiného než: Bravo! Celý článek je přeložený jako vždy na mém webu.
    • jik

      Re: Ocenění

      No nevím, zdá se, že se tu snažíš zbytečně. Tady chcípla myš a nikdo sem už zdá se nechodí(jedině ta tajemná osoba, která tu známkuje jako ve škole, ale jinak se neprojevuje,asi mi dá pětku). Dala bych nějakého smajlíka, ale bohužel, stále mám místo nich ty barevné obdélníčky s ohnutým rohem.
      Ale aspoň, že někde dokážou ocenit to co Gerard umí, protože herec je naprosto jedinečný, skvělý a dokonalý. A tak mu to přejeme a gratulujeme aspoň takhle i když víme, že se to nikdy nedoví, ten náš kvítek medový.
      • lenkastr

        Re: Re: Ocenění

        No, tohle byl poslední zoufalý pokus to tu probudit. Pak už na to kašlu. A pošahanej známkovač mi může políbit šos, ať si tu známkuje, nechápu, co tím sleduje.
        • evelynba

          Re: Re: Re: Ocenění

          Viem, že to svojím príspevkom nezachránim, skutočne tu skapal pes, ale je mi to skutočne ľúto. Pozerám sem takmer každý deň a vždy sa teším, keď nájdem nejaké nové príspevky. Ale aj moja vina - málokedy sa prihlásim a píšem, najmä v poslednej dobe som z toho horka taká zmorená, že sa mi ani písať nechce. Posledné vaše príspevky ma ale vyburcovali k tomu, aby som našla energiu na napísanie. Je to naozaj škoda, že to tu tak zakapalo, bolo to fajn, keď sme tu boli taký príjemný spolok pobláznených butleroviek, nešlo a ani teraz nejde ani tak o nejaké informácie (tie si človek v podstate väčšinou bez problémov nájde),ale o to, že akoby sme sa stretávali s kamarádkami, že sme si tu mohli vyventilovať svoje pocity, nadšenie, úžas, zvieranie žalúdka a mdloby atď.... Skutočne ľutujem, že postupne sa všetky nadšenkyne odmlčali.... no čo už, aspoň vy verné ste ostali.... Je mi smutno....Veď GB je stále úžasný a nemá konkurenta (chýbajú mi smajlíky!)
          • evelynba

            Re: Re: Re: Re: Ocenění

            A zabudnutý dodatok: týmto vyzývam všetky skutočné a verné obdivovateľky GB, ktoré túto stránku navštevujú a diskusiu čítajú (aj keď sa neprihlásia, ako ja), aby aspoň krátkou správičkou dali vedieť, že sledujú a že táto diskusná stránka nie je zbytočná: Prosím....
  • lenkastr

    Machine Gun Preacher

    Tak děvčata, něco novinek: dle JJ bude světová premiéra MGP 23. září. Zatím tedy jen ve vybraných kinech v USA. Letopočet v článku jaksi chybí, tak předpokládám, že to nejbližším ;-)
    A Gerry si užívá na festivalu na Ischii. Jó, tam by se mi taky líbilooooooooooo :-)
    • lenkastr

      Re: Machine Gun Preacher

      tedy, nejen ja JJ, je to třeba i tady: http://insidemovies.ew.com/2011/07/ 07/gerard-butler-machine-gun-preach er-relativity-media/
      kromě data premiéry tam ovšem nepíší o filmu nic, co bychom už nevěděli z dřívějška ;-)
  • lenkastr

    Coriolanus

    Tak jsem dámy koukla na imdb,jestli se tam čirou náááááhodou neobjevil odkaz na trailer. No, neobjevil, ale aspoň jsem tam našla datum americké premiéry, a to 2.12.2011. Tak jsem vážně zvědavá, co na to čeští distributoři. Nezdá se vám, že od posledního Gerryho filmu v kinech uběhla uř brutálně dlouhá doba. Mě tedy jo.
    • jik

      Re: Coriolanus

      Mě se to taky zdá. Mooooc dlouhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší