Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GERRICEK

    TAKOVY VOCHCAPADLO *15* *15* *15*
    • Re: GERRICEK

      Sám jsi vochcápadlo!Chtěla bych tě vidět. Nějakej zamindrákovanej měkoň. No jo, takový tělo by záviděl každej
      • Re: Re: GERRICEK

        *15* *15* hlavne mu zavidim ty jeho nohy do O *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *5*
        • Re: Re: Re: GERRICEK

          tak lepší než mít nohy do X, že *3* zkus juknout do zrcátka *5*
    • Re: GERRICEK

      HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15*
  • Garry

    Hej lidi, napiste pls v jakem filmu hral napr. uplne nahy ci kde jako soulozil *14* (at uz se zenama nebo s muzema) *3* *14* *14* *14*
    • Re: Garry

      Souložil v Draculovi 2000 a pak v televizním dvoj filmu Attila *14*
  • :))))))))))))))))

    Souhlasim s nazory uvedenymi nize, je to fakt strasny prdelni ksicht. *15*
    • Re: :))))))))))))))))

      HA HA HA AH HA HA HA HA HA HA HA *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • poradnej orgac

    byl bych strasne rad kdybych si stebou moh zasexovat jsem zatim panic casto si ho honim pred compem a strikam svy semeno na monitor strasne me vzrusujes predstavuju si nas dva ve sprse jak ti ho kourim a pak ti zmoulam kulky a dudlam zaluda aaachhchchch *5* *4*
  • Phantom

    Ou v tom muzikalku byl prostě uplně nádherný!!!!!!!! *14* no prostě on je kus *14*
  • Foro na seznam -lidé-fora.

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=54124 kdyby se vám chtělo.
  • Kus chlapa

    Je vážně k sežrání...
    • Re: Kus chlapa

      Taky bych ho rada ohryzala. *1*
      • Re: Re: Kus chlapa

        Ja bych mu nejradsi ohryzala toho jeho fesaka *15*
  • Samec

    Gerard je pořádnej samec hned bych ho brala *14*
  • Gerry je super mužskej

    je zvláštní pozorovat jak se nám Gerry mění v muže, před chvílí ještě takový klučina co si natáčení užívá plnými doušky a samozřejmě filmových kolegyň a fanynek, ale teď už z něj vyrostl pořádný muž, který do filmu dává vše co v něj je, dává do toho cit a velké emoce např. fantom a ve 300 dokázal, že je to pravej chlap s velkým CH, blahopřeju Gerry! *4*
    • Re: Gerry je super mužskej

      Teda z tohohle komentáře mám pocit, že ho snad znáš osobně, proto mi tam tak trochu nesedí ten výraz "klučina" vzhledem k tomu, že ke hraní se dostal až kolem 30 tak nevím, nevím.
    • Re: Gerry je super deda

      Gery se nam nemeni v muze, ale v pekneho (spis hnusneho) obstarozniho tatika (nebo starika??) *9*
  • Gerard je k sežrání

    Gerard je fantastickej herec a má ten nejsvudnější pohled co znám je to krásnej chlap nějaký Cruise a spol se mužou zahrabat je to tip mužného herce jako kdysi ve starých filmech*14* konečně dostali filmaři rozum a začli obsazovat opravdové muže *3*
    • Re: Gerard je k sežrání

      Víž oni už ho obsazovali dávno ale málo kdy byl k poznání pod namaskovánim. Souhlasim z tebou je nej a chlap. Konečně.... *14*
      • Re: Re: Gerard je k sežrání

        Gerarda samozřejmě znám delší dobu poprvé jsem ho viděla ve filmu Dracula 2000 už tam mě učaroval jako ještě žádný herec.Je pravda že v některých dalších filmech byl hodně k nepoznání nebo hrál ve filmech které nebyli až tak komerčně uspěšné. Proto jsem moc ráda že se ve velkém prosadil ve filmu 300 *14*
        • Re: Re: Re: Gerard je k sežrání

          Jo jsem stejného názoru ty špičáky mu sekli. *14* A ty role v filmech si myslím nevibírá tak aby to byl na první pohled trhák ale tím že jeho ten scénář něčím nadchne. A též mě dostal na první pohled a to se mi za život stalo jen u tří chlapů a všichni byli démoničtí. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit