Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seznam

    Ahoj lidi. Na seznamu je nově založené foro Gerard Butler tak kdyby jste měli zájem budu ráda. *4*
    • Re: seznam

      Hele a jak se na to forum dá dostat? Když to zadám do vyhledávače, tak mi nic nevypadne. Je na to potřeba mít na seznamu účet?
      • Re: Re: seznam

        musíš tam mít profil. a pak kliknout na fora a do vyhledávače napsat gerard butler. bacha je tam ted jedno nové foro z názvem geralt betler. což je špatně.
  • fantom

    VÍM O ČEM JE FANTOM OPERY ALE NA MÍSTĚ TÉ SPĚVAČKY BYCH SI URČITĚ NÍSTO KŮZLETE VYBRALA FANTOMA. HAHA *14* *1*
  • OOOOOOOCH!!!!

    Bože Ty jsi tak nádhernej chlap Gerry!!! je možné aby měl někdo tak nádherné oči???!!!! miluju Tě!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: OOOOOOOCH!!!!

      A mohla by tu být fotka z filmu kde stojí v noci na okraji ložnice a uplně nahej. co? *1*
      • Re: Re: OOOOOOOCH!!!!

        Mohla *1*
        http://img292.imageshack.us/img292/1183/pdvd392zi4.jpg
        užij si jí. Pro mě to byl ve filmu infarktový záběr.
        • Re: Re: Re: OOOOOOOCH!!!!

          Tak jsem se mrkla. Jsem zklamana, ze je zady. *9* *3*
        • Re: Re: Re: OOOOOOOCH!!!!

          Proc? Jako ze byl hnusnej nebo ho mel malyho?? *5*
  • The Best

    *14* Můj Leonidas *14* *14*
  • Super

    Gerard Butler je fakt super a kdo říká že ne je hloupej a neví co je hezkej chlap.Nevíte někdo jestli je ženatej? *3* *14* *3*
  • Superhvězda

    Gerard bude brzo patřit mezi největší světové hvězdy má na to všechny předpoklady talent a atraktivní vzhled moc mu to přeju!!! *4*
    • Re: Superhvězda

      Jo bude. a né žádnej tipickej holiwoodskej slaďouš, protože je to na rozdíl od jiných tipu Bloom, Pit atd... Chlap. ps Ani nevim jak se jejich jména píšou. *5*
  • ...

    teda lidi.. vždyť je to herec..ano, souhlasím že jako fantom byl neodolatený a děsivý zároven, je to jednoduše dobrý herec:)) otázka jak si mohla christina vybrat roula?*7* odpověd: jednoduše, milovala ho a on ji, fantom byl sice její přítel, její anděl ale byl vrah a bála se ho více než ho měla ráda..děsil ji..

    když se vrátime k Gerardovi hrál i v jiných filmech..když teda pomlčím o Timeline, kde snad celý film zachraňuje..jeho herecké výkony se mi líbí a jak jsme psala výše je to dobrý herec ovšem kdyby nebyl tak se tu o něm asi nebavíme že?:))

    nemyslím že je krásný:)) ale je sympatický a charismatický ovšem skutečnost může byt klidně jiná že? takže zajděte na 300 a můžete se opět rozplývat jaké má krásné tělo(krom těch dalších 300 stejně vymakaných vojáků) *3*
  • Gerry

    Je to ten nejúžasnější herec, jakýho znám. Ve Fantomovi je fakticky dokonalej. Vřele doporučuju...
    • Re: Gerry

      Plně souhlasím, jako Fantomovi bych mu neodolala ani 5 sekund *14* a to ikdyž mám doma úžasnýho charismatickýho chlapa
  • Dracula

    Poprví sem si ho právě že všimla v Draculovi a musím říci že tam byl naprosto sladkej, tam sem si ho zamilovala. Teď jakmile ho někde vidim tak jdu do kolen, když se usměje... Jéé já ho chci domu!
    • Re: Dracula

      Souhlasim s tebou. mám stejný názor.
  • ano

    Trochu jinak by se dal zobrazit, třeba jako nějak z určitého filmu ... ve kterém hrál Drakula 2000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit