Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím vás, milé dámy. Jsem již doma, ale do kina ještě nemohu. Přeji vám všem spokojené a požehnané svátky vánoční. Do Nového roku hodně zdraví a hodně filmů s naším miláčkem. *4*
  • evelynba
    Aj ja sa pripájam - HB Gerry !!!! You are the best !!! *14* *4*
  • Happy Birthday!! *4* We love you! *14* *1*
  • Happy Birthday, Gerry. You´re one of the best actors in the world *3* *15* *14*
  • cinderella.l
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *14* HAPPY BIRTHDAY GERRY ! ! *14*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • herci.herecky.filmy
    Všechno nejlepší k tvým narozeninám *14*
    Si úžasný herec *3*
  • TheDarkness
    Happy B-day Gerry *5* *3* *2*
  • jik
    Přesně tak. Jen ve filmu. *3*
  • http://justjared.buzznet.com/photo-gallery/2589179/gerard-butler-shirtless-wetsuit-02/
    SNUBNÍ PRSTÝNEK???? *8* SNAD JEN VE FILMU *13*
  • jik
    Premiéra MGP na Slovensku je také 1.12. viz ČSFD
    http://www.csfd.cz/film/278295-machine-gun-preacher/
  • Tak som si v sobotu pozrela (nie celého) Gamera... Je to "šílený" film, ako som písala už keď som na ňom bola v kine, aj keď som sa dočítala aj takú recenziu, že až ďalšie generácie pochopia jeho kvality *13* , no, neviem.... V každom prípade som si však s nadšením vychutnala Gerryho v plnej forme, takého, akého som ho mala najradšej *14* "Namakaného" tvrdého chlapa s nežnou dušou. Musím totiž, žiaľ, konštatovať, že ani mne sa Gerry teraz nejak extra nepáči - príliš chudý a s tými dlhými vlasmi - veľká hlava a chudé telo - pripadá mi ako askéta alebo ako keby bral drogy. Neviem, akoby to už nebol on... Viem, že údajne to robí kvôli roli surfera, ale aj tak nie som spokojná. *9* No čo už... Čo sa týka MGP, tiež sa teším, že príde do kín, ale svoje nadšenie som neprejavila najmä preto, že ak bude v ČR, neznamená to, že bude aj v SR, takže s nadšením som opatrná. Majte sa všetky krásne *4*
  • jik
    To víme Ado, že Vy byste určitě reagovala,kdyby bylo vše v pořádku. Moc Vám držím palce i pěsti, ať to všechno dobře dopadne a ať si to kino v prosinci můžete užít.
  • Děkuji. Budu potřebovat hodně štěstí.
  • lenkastr
    Zdravím vás Ado, budu moc držet palce, ať vše dobře dopadne a ať se pak hezky zotavujete *4*
  • Já bych reagovala, ale za čtrnáct dnů jdu na další operaci a tak toho mám plnou hlavu a strach. Jestli se z toho srabu vykřešu, tak jdu v prosinci do kina, to si pište. A zdravím vás všechny.
  • jik
    Tipla bych si, že jen přeložili co našli.Už jsem na tenhle článek v angličtině narazila. Je toho plný internet. Ve dvou variantách. *16* Ani se tu k tomu nebudu vyjadřovat. *16*
  • jik
    To je pravda, já vlastně už taky ne. *3*
  • To se zase náš tisk ukázal. Oni snad nečtou, ani to co sami předem napsali.
    Ale už by mohl s tím hubnutím přestat. Já odhaduji, že shodil tak 20 Kg.
  • cinderella.l
    Zase trocha bulváru ...
    No, ale ta první věta - to je hnus ! ! ! *10* *9* *10*

    http://www.super.cz/4853-hollywoodsky-krasavec-gerard-butler-drasticky-zhubl-drzel-prisnou-dietu.html
  • Vážně? Mě to nepřekvapuje, vždyť tu až na vyjímky nikdo na nic nereaguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit