Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mohla?

    Zajímalo by mě, jak si mohla Christine vybrat Roula. Ten se mi teda vůbec nelíbil, ale když vyšel na scénu Gerry, tak jsem omdlívala. Tu scénu, kde zpívá s Christine The point of no return jsem si pouštěla asi milionkrát a pořád se toho nemůžu nabažit. Film je úžasnej, ale kdybych byla Christinou, řekla bych na konci: ,,Co je mi do Roula? Ten ať si chcípne!'' a utekla bych s Fantomem. Hrozně bych chtěla vidět toho Draculu s ním a jako že nemám ráda Bondovky, koukla bych se na jamese v podání Garryho.
  • Gerard má ten nejpěknější hlas, jaký jsem kdy slyšela a to nemá vystudovaný zpěv. Je to fakt dar z nebes. *4*
  • Jestě pořád mě baví poslouchat hudbu z Fantoma...je tu cool !!!
  • Gerry

    Jsi ten nejkráááááááááááááásnější na celém světě !!!!!
  • Je to opravdu hodně dobrej borec a hlavně i herec a pěkně zpíva.Je teměř dokonalej.
  • Butler je proste uzasnej, dokonalej, sqelej, charismatickej chlap. Nadhernej hlas, krasne oci, pekny rty, ty rysy ve tvari, ta vraska na brade ... poste Andel (of music)! Christina Daae je pekne blba, ze si vybrala Raula. Fantom by me opravdu premluvil k cemukoliv a kdyby se me jen dotknul tou cernou rukavici....ach :-) Taky jsem se zamilovala ...
  • Gerardíček

    Je sexi, stál by za hřích..asi sem se do něj zamilovala a každýmu kdo je aspúoň trochu romanticky založenej přeju ať se mrkne na Fantom Opery ;o) stojí to vážně za to
  • Je super

    gerard butler je sexi, krásnej prostě dokonalej! ve fantomovi jsem strašně emmě záviděla
  • Phantom

    Videla jsem Gerryho ve Fantomovi Opery. Nadherny film. Gerry byl skvelym Fantomem, vsechno jsem mu verila, stal by za hrich :) Na to, ze neni zpevak, si vedl prekvapive dobre! A ma opravdu pekne modre oci ;) Tesim se na jeho dalsi projekty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit