Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objevil se další klip z MGP na http://insidemovies.ew.com/2011/08/30/machine-gun-preacher-gerard-butler-exclusive-clip/
    Mějte se všechny moc fajn!!!

    *14* *3* *14*
  • Hledala jsem nějaké informace a dostala se až k vaší diskuzi. Koukám že to tu máte pěkně rozjeté *15* No musím říct, že v poslední době opravdu na Gerryho není moc pěknej pohled, ale pořád má něco do sebe - takže se vašim sluvům Cristino ani moc nedivím. Na Ctihodného občana se taky těšíííím, ještě jsem neviděla *3* *3* *3* A ze zvědavosti jsem taky koukla na Ondru Z. a vygooglovala si i jiné fotky a je to pěknej kus chlapa a navíc z Čech, takže hodně štěstííí! Všechny vás zravím!
  • Dávám všem na vědomí, že v sobotu 3.9., na TV Nova, ve 22:20, dávají film " Ctihodný občan". Viděla jsem to v kině, ale i tak se již těším. Zdravím všechny fanynky. *14* *3*
  • daba
    Také všechny zdravím po delší době a přeji jen to nejlepší. Novinky o našem chlapci sleduji průběžně, ale musím se přiznat, že na těchto stránkách jsem už dlouho nebyla. Trailer k MGP je fakt dobrý (film má i webové stránky http://www.machinegunpreacher.org/movie/#, ale moc toho tam ještě není). Zajímavý bude jistě i Coriolanus - trailer: http://www.youtube.com/watch?v=bsYrGIQnmxo, pořád si to nedovedu představit, hru jsem zatím viděla jen klasicky nastudovanou.
    Oba filmy budou za pár týdnů dávat v Torontu na filmovém festivalu (MGP bude mít slavnostní premiéru 11. září), škoda, že je to tak daleko. Teď jen musíme doufat, že se k nám oba filmy dostanou (jednak vůbec, a pokud možno co nejdřív)...
    *14* *3* *14*
  • lenkastr
    Taky jsem na Ondru ze zvědavosti koukla. No, můj typ to tedy není, neohlídla bych se za ním ani omylem. Ale samozřejmě, každé z nás se líbí jiné typy. A souhlasím, Gerry má "něco" a to něco je charisma až na půdu a kouzlo věčného kluka *3* a já ho chci už konečně vidět v kině. Zatím ovšem v tomhle směru stále ticho po pěšině *13*
  • Tak jsem se podívala na Ondru Zouhara a uznávám, že je to pěkný kluk. Je ale až moc dokonalý. Přesto mu z patriotismu přeji hodně štěstí v kariéře. GB není zcela dokonalý, ale má něco, čím je pro nás fanynky přitažlivý. *14*
  • cinderella.l
    Tak tento film bude na 100% přesně pro mě a to po všech stránkách. Téma, prostředí ... a samozřejmě Gerry. Zase se mám na co těšit ! *4*
  • evelynba
    Poster je super... ale videli ste trailer????? Jéééžíííš....*14**16*
    http://www.youtube.com/watch?v=eddnloOFjwY
    Ja som od začiatku, keď som prvý raz čítala o tejto myšlienke, hovorila, že to bude super rola pre Gerryho. Stráááášne sa teším... dúfam, že to k nám príde čo najskôr a že to nebude dabované!*4*
  • Ado, věřte, že nevypadal příliš sexy, tak ani nebylo moc o co stát.... Btw girls, můj kamarád z LA se jmenuje Ondra Zouhar - www.ondrejzouhar.com . Je docela kus, rozjíždí si kariéru v Hollywoodu a brzy z něj bude hvězda *3*
  • Založila jsem Gerardův český a slovenský fanclub na facebooku tak se přidejte,kdo máte facebook tak stačí jen kliknout na líbí se mi a kdo ne můžete se zdarma registrovat *3* http://www.facebook.com/pages/Gerard-Butler-CZ-SK-fanclub/250193868336838#!/pages/Gerard-Butler-CZ-SK-fanclub/250193868336838
  • cinderella.l
    MACHINE GUN PREACHER
    Také se tak těšíte ? Já strašlivě moc.
    A plakát k filmu je prostě...WOW !!! *14* *14* *14*

    http://justjared.buzznet.com/photo-gallery/2570460/gerard-butler-machine-gun-preacher-poster/fullsize/
  • Jéééé, já Vám Cristino závidím. Měla jste za ním jít a říci mu, že má v Čechách a na Slovensku mnoho fanynek , ať k nám přijede.
  • Potkala jsem Gerarda v červenci v klubu v Malibu. Byl moc příjemnej, zdravil se snad s každým, celej večer se usmíval, tančil (nebo co to bylo *2* ) Skvělej chlap, nikdy jsem si ho nějak výrazně nevšímala, ale budu muset příště v LA víc koukat
  • cinderella.l
    Také všechny zdravím a mám radost, jak se postupně ozýváte.
    Adě přeji hodně, hodně zdraví,Kaculencicce co nejméně blinkánků na rameni *1* a všem ostatním jen samé nej, nej, nej *3* *3* *3*
    A víte, že jsem právě dnes fanouškem této stránky, vlastně Gerryho, už 1000 dní ?
    Takže Gerry: Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala *14* *14* *14*.
    A vás všechny samozřejmě také. Je mi tady s vámi moc fajn. *3*
  • kaculencicka
    Júúú,nová diskuze,tedy jen grafická úprava!!!Smajlíci fungují...,konečně se to na Osobnostech zvedá!!!!Jednička s * *4*
    Zdravím vás a doufám,že opět a častěji dorazím a to i k Jikušce,ale na to musím mít vyhoštěné děti z bytu a alespoň hoďku čistého času *2*
    Mám radost,že máš Evelynbko,radost!!! *4*
  • evelynba

    radosť

    Tak Vás všetky srdečne zdravím a verte mi, že mám veľkú a úprimnú radosť, že ste stále "v klube", aj keď z rôznych príčin (pekných aj nepekných) sa nemôžete častejšie venovať nášmu GB a diskusiám. Ale som aj tak spokojná, že som Vás podnietila k tomu, aby ste sa aspoň ozvali. To mi stačí, to vedomie, že stále ste "butlerovky" a že náš kolektív ete úplne nevymrel. Všetkým Vám prajem len to najlepšie, milej Ade hlavne to zdravie, Kaculencicke hlavne pevné nervy a nám všetkým čo najskôr nový film s Gerrym v dostupných kinách. :-(
  • Re: Též zdravím po nějaké době :-)

    Díky, potřebuji moc a moc štěstí. Ještě nemám vyhráno.
    Užívejte si mimina, protože čas rychle letí a najednou zjistíte, že ten drobeček je už dospělý a nepotřebuje vás. Zdravím.
  • kaculencicka

    Re: Též zdravím po nějaké době :-)

    Jak jsem to zkoukla,tak tedy nový filmík s G. v kinech u nás tedy eee!!Co do těch kin sakryš kupují!!!???
  • kaculencicka

    Též zdravím po nějaké době :-)

    Milé DÁMY,taktéž zdravím a přeji všem jen to nej,nej,nej....
    A jak vidím,tak mnohé z vás to moc potřebují!!Ado,přeji pevné zdraví a mnoho síly!!!
    Často na vás myslím a mrzí mne,že můj návrat není stoprocentní...Doma to máme opravdu náročné a tak nějak jsem pohlcena plenami,blinkánky na rameni,řevem,uspáváním,kojením a tak stále dokola...o domásnosti nemluvě-tu bych nejraději vyhodila do povětří!!!
    Jistě znáte všechny...
    Ani nevíte jak ráda bych vyrazila do kina,přiznám se,že na cokoliv,ale na Gerryho úplně nejvíc...něco oddychového ve stylu Chceš mě,chci tě,to by bylo ono.Za chvíli se sice dočkám,ale trvá tooo!!!
    Mrkala jsem co nového se S Gerrym událo a herec roku je faaaakt super!!!Šikulka!!
    Abych nezapoměla...Jak jsme u Jikušky řešily Ctihodného občana-pohledy a tak podobně...Přišla jsem na takovou prkotinku a sice,že v LAC si Gerry v cele vychutnává steak s chřestem a v komedii Chceš mě,chci tě je uvedeno,že chřest nerad...Samozřejmě vše jen v rámci té konkrétní role...,ale je to prostě jen taková filmová náhodička...
    Koukám,že smajlíci stále nefachčí,tak :-)))) :-DDDD
  • evelynba

    Re: Pozdrav

    Hurááááá, je to fantázia, že ste sa zasa ozvala, veľmi sa teším! Nedávno sme Vás spomínali, že čo je asi s Vami. Pevne dúfam a prajem, aby zdravíčko slúžilo a aby ste aj v budúcnosti mali občas náladu a čas aj na miláčika GB a na staré kámošky butlerovky. Srdečne zdravím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší