Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zraje jako víno

    Teď jsem narazila na jednu stránku kde je o něm strááášně moc věcí. A když jsem tam prolistovávala fotogalerku musím říct, že ten chlap zraje jako víno. Jako mladík byl hezounkej,ale teď je to pořádnej chlap s velkym CH!!! Nepamatuju, že by mi někdo tak strááášně učaroval. Nejen svojí fyzickou krásou, ale aj jak mluví, jak se pohybuje, jaký má smysl pro humor a tak... *4*
    • Re: Zraje jako víno

      Můžeš mi napsat co to bylo za stránku?
    • Re: Zraje jako víno

      A jaká je to stránka, prozradíš?
      • Re: Re: Zraje jako víno

        Tech stranek je strasne moc a opravdu je tam spousta zajimavych informaci. Napr. http://www.gerardbutlergals.com/, http://www.gerardbutler.net/ na http://www.gerardbutlergals.com/index.php?option=com_content&task=view&id=150&Itemid=82 jsou linky i na radu dalsich stranek.

        Stoji to opravdu za precteni!
      • Re: Re: Zraje jako víno

        Heh.*8* Já si su neuložila do oblíbenejch... Ale je to anglicekej server... Jsem tak usilovně pátrala na netu až jsem na ni narazila... *15*
  • nosferatu

    rocknrolla

    rocknrolla je povazovany za najlepsi britsky film minuleho roka...ten gerry je ale sikulka *1*
    • Re: rocknrolla

      Já se vůbec nedivím film je to fakt úžasnej , je to typická gangsterka která má děj (kterej je momentalně aktualní protože se to stou korupcí fatkt v naší společnosti děje) a je vtipná a hlavně zábavná.O výkonu GB nemůže být ani řeč je naprosto bezkonkurenční a perfektně se na tu roli hodí. Film všem doporučuji a pokud máte možnost vyběru mezi českou a anglickou verzi rozhodně si vyberte tu anglickou protože slyšet jak GB nadává Bobovi do teploušů je nezapomenutelnej zážitek *4*
      • Re: Re: rocknrolla

        Tak to máš pravdu a postelová scéna-naprosto bezkonkurenční,a taneček Gerarda s Thandií ..... *14*
  • Gery

    Mě se nikdy nelíbili chlápci typu Cruise, nebo Pitta, ale pořádní chlapy.A Gery Butler je opravdu kus pořádného, krásného chlapa.V každém svém filmu je jiný, ale vždycky neodolatelný *3* *14*
    • Re: Gery

      Souhlasím,chlap má být chlap, a ne slečinka *4*,.. a Gerry chlap bezpochyby je, a ještě navíc krásný chlap *14* *14* *14*
      • Re: Re: Gery

        Chlapa dělaj chlapa jiný věci než to jak je vysokej nebo jak vypada.. *9* Muže dělá mužem velikost jeho penisu a tíha jeho koulí *5* *4*
    • Re: Gery

      Přesně tak! Žádnej libovej hezounek, ale kus pořadného chlapa. *14* *14*
  • Gerry

    Nejen, že je na něj moooc příjemný a hezký pohled *14* , a podle rozhovorů je to vtipný a intelieligentní člověk, ale navíc je to výtečný herec.To je prostě ideální kombinace *3* *14*
    • Re: Gerry

      Kde jsi s ním četla rozhovor? *14* *14* *14*
      • Re: Re: Gerry

        Rozhovoru s GB je k mani na webovych strankach jeho fanousku (gbgals.com, gerardbutler.net a jiste i rada jinych) spousta v psane forme i jako videoklipy ci odkazy na YouTube - a hlavne v tech video je fakt k sezrani! V cestine jsem jeste nic nevidela, to bych si take dala poradit {myslim jako samostatny rozhovor s nim, obcas neco pronikne, kdyz pisi o fllmech, ve kterych hraje).
        • Re: Re: Re: Gerry

          Díky moc. GBGALS mám, jenže bohužel, anglicky vůbec neumím a jeden članek z fran. časopisu jsem hroko-těžko přelámala pro poochopení. Tak to mám smůlu. Ještě jednou díky.
  • V jeho očích je všechno

    Jestli není gay tak myslím že je bisexuál jeho oči mají v sobě obrovský sexuální chtíč ale taky velkou něžnost myslím že to napovídá o mnohém...je to nádherný člověk *4*
  • cinderella.l

    Reign of Fire

    Kdo má zájem podívat se na starší film s Gerrym Reign of Fire ( Království ohně )z roku 2002, bude mít možnost a to v sobotu 24.10. od 22,30 hod na programu ČT1.
    Hezkou podívanou !!! *14* *3*
    • Re: Reign of Fire

      Díky za upoutávku, ale je ho tam dost málo. Ale už tenkrát byl moc pěknej kluk. *14*
  • cinderella.l

    Výjimečný den

    Již od časného rána visí ve vzduchu předzvěst výjimečného dne. Nemyslíte ?
    Dnes je to právě 365 dní ( resp. bude, dnes večer ), co jsem se zaregistrovala jako fanoušek na této stránce. Jsem velice ráda, že jsem během uplynulého roku měla tu čest poznat bezva lidi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako já. Těší mě, že i když většině z vás ( z nás ) už dávno není " náct ", umíte stále snít.
    "... pevně se držte svých snů, protože když umírají, je život jako když pták ztrácí křídla ", tolik slova klasika.
    Jste opravdu skvělí, úžasní, prostě super ! A proto vám všem patří ode mě jedno velké DÍK.
    Ještě se vrátím k výjimečnosti dnešního dne a to k té hlavní. Dnes je pátek, třináctého k tomu a ... ten, kvůli kterému zde denně otevíráme svá srdce a upouštíme uzdu své fantazie, dnes slaví 40. narozeniny.
    Je milý, usměvavý, slavný, vstřícný, úspěšný, talentovaný, charizmatický, vzdělaný, krásný, citlivý ... Je přesně takový, jakého jej chceme mít. Takže se zdá, že má vlastně všechno. Ale kdoví, jak je to vlastně doopravdy.
    " Myslím, že mám všechno a myslím, že nemám nic ", prohlásil.
    Popřejme mu tedy, ať se mu v životě vše splní přesně podle jeho představ.
    HAPPY BIRTHDAY GERRY AND GOOD LUCK IN YOUR LIFE.
    P.S. WE LOVE YOU ! ! !
    *14* *14* *14* *14* *14*
    Mějte se všichni moc fajn a dnešek si nenechte nikým a ničím pokazit. *3*
    • lisa184

      Re: Výjimečný den

      Krásně rečeno. Je prostě báječný a já se jen musím přopojit k plahobřání k jeho krásným čtyřicátinám.. Zraje nám jako víno. Jako ženská prostě nedokážu přestat ve skrytu duše snít o někom, jako je on, jenže k "originálu" se asi těžko dostanu.. Jen o 16 let starší, to by bylo pro mě akorát *3* Ach jo. Budem si nadále dámy výborné výkony tohoto báječného muže...tak že... Happy birthday Gery ..PS: We realy , realy much love you *14*
    • Re: Výjimečný den

      Ano *14* není co dodat.
      • evelynba

        Re: Re: Výjimečný den

        Ano, naozaj niet čo dodať, pripájam sa aj k blahoželaniam aj k ďakovaniu všetkým, s ktorými sa dá tak fajn "pokecať" na tejto stránke. *4* *4* *4*
      • daba

        Re: Re: Výjimečný den

        Tak ať mu vše v životě vyjde!!! A ať si ten dnešní den hezky oslaví (podle všeho chystá několik oslav, včera v Londýně, dnes v kruhu rodinném - jeho neteři bude 11 - něco zřejmě i v USA, až se tam zas vrátí). Oslavou bude jistě i nedělní premiéra LAC v Glasgow (přidali ještě jedno veřejné večerní promítání, ale lístky byly hned pryč - no, stejně je to trochu "z ruky"). http://justjared.buzznet.com/2009/1 1/12/gerard-butler-celebrating-his- 40th-in-london/ *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Výjimečný den

          Proboha Dabo, kam na ty informace stále chodíte? Jak to, že víte o jeho 11tileté neteři, kde bude slavit narozeniny, atd???? Prozraďte zdroj, ať si také užijeme důvěrností. *3*
  • geryček

    teda ten chlap je taaaaaaaaaaaaaak sexy!!!! naprosto dokonalej.líbí s emi hodně i bloom a james franco, ale gery je nav íc ještě šíleně mužnej, prostě fakt pořádnej chlap. naví sem s ním viděla a i četla rozhovory a i vtipnej, tenhle mužskej je:)) *14*
    • Re: geryček

      Kde je možné vidět a číst rozhovory s GB? *3*
    • Re: geryček

      je až neuvěřitelně sexy !!! *14* *3*
  • fantom

    Jako fantom mě doslova uchvátil je opravdu velmi sympatický , pohledný a má pěkné oči*3* *4*
    • Re: fantom

      Mě se v tom filmu líbil taky.Už jsem ho viděla asi třicetkrát.
  • Video

    moc pěkné "videjko" *3* , jedna z mých nejoblíbenějších písní z Fantoma... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit