Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS Miluji tě je krásný film

    viděl jsem ho v kině i když je moc smutný tak je ale i moc krásný už se těším na dvd Gerard hrál užasně a Hilary S to zahrála na Oskara hrála překrásně a velmi dojemě věřil jsem jí i Gerardovi uplně všechno *14* *4* *14*
  • Superhvězda

    Gerard bude brzo patřit mezi největší světové hvězdy má na to všechny předpoklady talent a atraktivní vzhled moc mu to přeju!!! *4*
    • Re: Superhvězda

      Jo bude. a né žádnej tipickej holiwoodskej slaďouš, protože je to na rozdíl od jiných tipu Bloom, Pit atd... Chlap. ps Ani nevim jak se jejich jména píšou. *5*
  • je naprosto skvělý

    Má bezvadní pohyby v každém ohledu velmi sexy a přitažlivý *4*
    • Re: je naprosto skvělý

      Tak jako s těma pohybama musím souhlasit. Tenhle chlap ho zahrál naprosto neskutečně úžasným způsobem!!! A až po tomhle filmu jsem si uvědomila, že moje sympatie sklidil i ve filmu s tou ošklivkou Angelinou. Ale to sem ho tolik neregistrovala ale zatim co po shlédnutí Fantoma musim uznat, že má co nabídnout a to nemluvím jen o tom jak vypadá *5* Docela ráda bych ho viděla hrát na divadle. Vychutnat si ho na živo... A protože za necelý půlrok do Anglícka pofrčím asi si to dopřeju *4* *5*
  • foto

    Nové fotky *3* ...super !! *4*
    • Re: foto

      No jo, snažim se *3* Bylo by jich tam víc, kdyby je tam "někdo" dal všechny... *9* Vždycky tam dám tisíc fotek a pak se kouknu a z těch všech tam sou čtyři...
      • Re: Re: foto

        no to je ale hrozná škoda *9* takových fotek není nikdy dost *3*
        • Re: Re: Re: foto

          To mi povídej *5*
          • Re: Re: Re: Re: foto

            *3* *4* ještě by měl taky natočit další a další filmečky *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: foto

              To jo *5* Teď v tom Nim's Island nevypadá moc dobře *9* I když on je hezkej všude *14* Mohl by natočit nějakej film, kde by byl velmi spoře oděnej *5* *1*
  • daba

    Hlasovani

    Pokud jste presvedceny, ze GB je nejatraktivnejsim chlapem, dejte mu hlas na
    http://www.hellomagazine.com/vote/mostattractiveman/month/index.html *3*
    • nosferatu

      Re: Hlasovani

      uz som hlasovala.a hlasujme vsetci jeho fanusikovia.nech to vyhra *1*
  • Jak mohla?

    Zajímalo by mě, jak si mohla Christine vybrat Roula. Ten se mi teda vůbec nelíbil, ale když vyšel na scénu Gerry, tak jsem omdlívala. Tu scénu, kde zpívá s Christine The point of no return jsem si pouštěla asi milionkrát a pořád se toho nemůžu nabažit. Film je úžasnej, ale kdybych byla Christinou, řekla bych na konci: ,,Co je mi do Roula? Ten ať si chcípne!'' a utekla bych s Fantomem. Hrozně bych chtěla vidět toho Draculu s ním a jako že nemám ráda Bondovky, koukla bych se na jamese v podání Garryho.
  • fantom

    VÍM O ČEM JE FANTOM OPERY ALE NA MÍSTĚ TÉ SPĚVAČKY BYCH SI URČITĚ NÍSTO KŮZLETE VYBRALA FANTOMA. HAHA *14* *1*
  • Fantom

    Gary je překrásnej chlap a stál by za hřích. Když má jet člověk za hříchy do pekla, tak na krásném koni, není-liž pravda, dámy.
    Vzkaz pro chudinku plynaře : Běž se onanovat zas někam jinam. *14*
  • Dobrej a hezkej

    Viděla jsem fantoma opery a byl tam naprosto super!!Ty jo on fakt tak nádherně spívá nebo ne?I s tou znetvořenou polovinou obličeje se mi moooc líbil :-D *8*
    • Re: Dobrej a hezkej

      Zpiva i hraje to fakt nadherne! A i s tim "odhalenym" oblicejem je v nekterych scenach primo "k sezrani" a v jinych uplne desivy. Pry ma zpivat ("normalne", ne muzikalove) tri pisnicky i ve filmu P.S. I love you, ktery prijde pred Vanoci do kin v USA, tak doufam, ze se dostane brzy i sem. Podle te knizky to bude sice dost smutne, ale fotky z toho vypadaji moc hezky.
  • Moje láska

    Gerard není pěkný on je nádherný *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit