Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomluva

    Gerard je můj oblíbenec a dnes jsem se dočetla tohle. Ja jsem s toho vedle nevím co si myslet, ale mohla tento nehezky klep vypustit do světa třeba nějaká nechtěná milenka. Určitě všichni znáte co dokáže lidská zloba a obzvláště u celebrit.Jako herec je dobrej a spolu s Christianem Balem který je nej,nej ten voní i přez LCD.
    • Re: Pomluva

      u mě je Gerry jednička,...Christian je totiž mnohem větší "Psycho" *1*
  • TaylorSwift

    Tady je odpověď pro tu co neví kdo je.
    http://justjared.buzznet.com/2 010/12/01/taylor-swift-jake-gyllenh aals-thanksgiving-stroll-first-pic/
    Kdyby se tu náhodou ještě zatavila. Ačkoliv je mi to jedno, Taylor Swift mě vůbec nezajímá a ani mi není sympatická. *13* *3*
    • Re: TaylorSwift

      *15* *15* *15* *15*
      To je za sto hvězdiček. A jo, tady se nehvězdičkuje, tady se známkuje *9*
  • lenkastr

    Nominace za HTTYD

    http://www.hollywoodreporter.com/ne ws/train-dragon-dominates-annie-awa rd-56618?page=show

    Stručný výtah: Animovaný film "Jak vycvičit draka" dominuje s 15 nominacemi 38. ročníku cen Annie Award a jedním z nominovaných je i Gerard Butler za roli Stoicka. Nominace byly vyhlášeny 6.12.2010 Mezinárodní asociací animovaných filmů "The International Animated Film Society, ASIFA-Hollywood". Ceny budou vyhlášeny 5. února v Los Angeles. Takže víte co... *14* *3* *14*
    • Re: Nominace za HTTYD

      Budem držet palce ???? *14* *3*
      • lenkastr

        Re: Re: Nominace za HTTYD

        Bingo! *15*
  • cinderella.l

    Štědrý den

    VESELÉ VÁNOCE VÁM VŠEM, PŘÁTELÉ *4*
    MERRY CHRISTMAS TO YOU, GERRY *14*
  • vierka801

    fanklub

    nedávno som si pozrela film Prúd času a až na konci som zistila že najlepšiu postavu získal ten najúžasnejši herec,počas celého filu som z neho nespustila oči.Gery je skvely z každého uhla. *14*
    • evelynba

      Re: fanklub

      Vitajte Vierka v klube - fandiť Gerrymu je strašne fajn, on je proste úžasný. Vidím, že ste fandom Fantóma opery - to je dobrý štart na to, aby človek pochopil, aký je Gerry super. A Timeline je tiež fajn, Gerry je tam ako "prísľub rozkoší", mladý a krásny, ako "živé víno", aj keď teraz v súčasnosti je zasa krásne zrelý a mužný. V každom prípade je GB proste No1 !!!! Takže fandite mu a ostaňte v klube. Krásny večer všetkým priaznivcom Gerryho. *4* *14* *3*
      • daba

        Re: Re: fanklub

        Také srdečně vítám! Vypadá to, že jste právě čtyřstou členkou, což je skvělé! A Timeline je skutečně jeden z filmů, kde si člověk prostě musí GB zamilovat, ať chce, nebo nechce!!! *14*
        • cinderella.l

          Re: Re: Re: fanklub

          Souhlasím a proto, pokud se chcete znovu dojmout příběhem lásky André Mareka a lady Claire, budete mít možnost a to v neděli 22. listopadu v 14,45 hod na TV NOVA. *3*
  • pro nosferatu

    Film Dear Frankie vysílá Nova Cinema 21.02. 19.20
    • cinderella.l

      Re: pro nosferatu

      …film Dear Frankie jsem na Nova Cinema shlédla a to i přesto ( nebo právě proto ? ),že jsem ho viděla už asi stokrát. Patří totiž k mým nejoblíbenějším. Musím ovšem upřímně přiznat, že se na to tentokrát nedalo dívat. A důvod ??? Český dabing.
      Nemám nic proti herci Aleši Procházkovi. Patří bezesporu k našim nejlepším dabérům, ale když jeho ústy mluví Gerard Butler, nedá se to poslouchat. Stále jsem se nemohla ubránit dojmu, že se dívám na Toma Kranicha z Kobry 11.
      O nic lepší nebylo ani „namluvení„ hlavní hrdinky Lizzie a malého Frankieho. Nevím proč, ale dost často mi připadalo, že je scénář filmu, prostřednictvím dabérů, pouze odříkáván. Kdo film viděl v originále, musí mi dát za pravdu.
      Snímek v sobě nese silné lidské téma, do kterého se herci dokázali zcela vžít. Zvláště Mr.Butler,zřejmě též díky vzpomínkám z dětství, kdy žil bez otce, ztvárnil svou úlohu The Strangera nezapomenutelně. Kouzlo Gerryho role dokresluje jeho nádherný, úžasný, snad i trochu tajemný (jen si vzpomeňte na Fantoma), ale hlavně jedinečný hlas, který nyní chyběl a bylo to znát.
      Díky scéně, ve které se The Stranger loučí s Frankiem, si Gerryho oblíbilo milióny lidí na celém světě a nezůstalo jedno oko suché. Ovšem jakmile ve chvíli dojemného loučení uslyšíte češtinu, neudělá to s vámi téměř nic. Tedy se mnou a to přiznávám, že mám slzy v očích skutečně pokaždé. A teď … nic !
      A co vy ? Jak se vám líbí, když Gerry mluví jako Michal Dlouhý, Jiří Schwarz, Jan Šťastný nebo zmiňovaný Aleš Procházka ? Já osobně bych filmy s Gerardem Butlerem, s PANEM HERCEM Gerardem Butlerem, zakázala dabovat!!!
      Každý jeho film se snažím sehnat v originále a skutečně to stojí za to. Proto všem doporučuji:
      „ When the film with Gerard Butler then only with his original voice !!! „
      • Re: Re: pro nosferatu

        Také se podepisuji pod souhlasné odpovědi. Barva jeho hlasu je nenapodobitelná a umocnňuje potěšení z jeho vzhledu. *14* *14* *14*
      • Re: Re: pro nosferatu

        naprostý souhlas, má nádherný a nenapodobitelný hlas.A kdybych měla přece jen vybrat ze zmíněných dabérů, tak mě asi nejvíc seděl Jan Štastný, který ho dabuje v Timeline.
        • daba

          Re: Re: Re: pro nosferatu

          To mně zase moc neseděl. Sice s hlasem hezky pracoval, ale má ho přeci jen jiný než GB. Takže jsem měla pocit, že je to úplně jiný člověk. Teď v sobotu jsem poprvé slyšela předabovaného Frankieho, vůbec mi to nesedělo, bylo tam také pár nepřesností v překladu, ale pořád ten hlas byl o něco "podobnější".
      • Re: Re: pro nosferatu

        Vřele souhlasím.Na nadabované filmy s G.B.se nevydržím dívat.Dabing dokáže zcela změnit charakter postavy.A to nejen u Butlera.
    • nosferatu

      Re: pro nosferatu

      dakujem za informaciu.je tam fakt super.jeden z jeho naj filmov *1*
  • sarka12

    P.S miluji tě

    Je to smutny ale krásný film.Nelibilo se mi že ze začátku hned zemrel *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9* *9*
    • nosferatu

      Re: P.S miluji tě

      ked som na tom bola v kine prvykrat uplne ma to sokovalo.som myslela ze sa tam uz neobjavi.ale ked prisiel bolo to uzasne.je tam krasny.a podal neuveritelny herecky vykon.bola to rola akurat pre neho.len ta jeho zena hilary swank je trochu skareda.takze bolo mi dlho pozerat jej na ksicht.gerry by si zasluzil krajsiu... *1*
  • evelynba

    to sa mi nepáči

    Tak - a je to tu! Náš miláčik sa opäť zviditeľňuje, tentoraz však na opačnej strane - má šancu získať Zlatú malinu:

    http://dnes.atlas.sk/sho wbiz/725701/protipol-oscarov--najho rsi-herci-hollywoodu-2010
    *9* Film naozaj nebol bohviečo, ale že by preto mal aj Gerry dostať titul najhoršieho herca - TO SA MI TEDA NEPÁČI!!! *9* *10* Tam sa dostal kvôli tomu filmu, ale viem si predstaviť, že určite bolo natočených aspoň 50 horších filmov. *9* *10*
    • lenkastr

      Re: to sa mi nepáči

      A mě sa to ani nepáči a už vůbec se mi to nelíbí *10* *13* Exmanželka to schytala na několika frontách, ale zrovna Gerryho nominace mě překvapila. *9*
      Co dodat, souhlasím s jik, na jedné straně chválí, na druhé kritizují.
    • jik

      Re: to sa mi nepáči

      Paradox je že jinde je za stejný film, mezi deseti nejlepšími herci
      http://www.screenjunkies.com/movi es/actors-directors/10-best-hollywo od-movie-stars-2010/ *7*
  • uložto

    Prosím, prosím, pomozte mi. Jak mám shlédnout film Rocknrolla? Nikdy jsem film z ničeho nestahovala. Server Ulož to vůbec neznám a nevím, jak se v něm k žádanému filmu dostat. Co pro to mohu udělat a jak postupovat. Jsem sice počítačový závislák, ale současně i totální analfabet. *9* *9* *9*
    • Re: uložto

      Na uložto je odkaz na mé stránce v menu dole stačí kliknutí a jste tam.Do rámečku pro vyhledávání (nahoře v červeném poli) napíšete název filmu,objeví se nabídka, vyberete si který(nedoporučuji filmy s kocovkou rar,jsou v krabici a ta nemusí jít rozbalit).Kliknete na něj,objeví se tabulka,vyberete stáhnout free a opíšete kód jako u hlasování.U tituků totéž,ale u RocknRolly,žádné nevidím,tak jsou buď přibalené a nbo je to dabované.Tak to zkuste,hodně zdaru.
      • Re: Re: uložto

        Díky, jdu na to.
  • Gerry

    Jsi ten nejkráááááááááááááásnější na celém světě !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit