Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cinderella.l

    Reklama L´Oreal

    A jak se vám líbí druhá reklama ? *14*

    http://www.youtube.com/watch?v=NqQPP7d3cJ4&feature=related
    • jik

      Re: Reklama L´Oreal

      Ta je moc pěkná a tipovala bych, že je spíš první, protože takhle vypadal v květnu, pokud se dobře pamatuji. *14* *3*
  • TV rozhovor

    Páteční rozhovor s GB
    http://www.youtube.com/watch?v= kNTBIBYFnGc
  • daba

    Závěrečná party

    Na http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/3 197/Ekskluzivno_Seksi_nastup_Dzerar da_Batlera_u_klubu_Oh_Cinema_

    je video ze závěrečné party Coriolana z Bělehradu (ještě se prý bude něco dotáčet v Černé Hoře). Náš chlapec se zjevně dobře bavil, zazpíval si "Sex bomb" (moc to slyšet není, ale vidět ano). *3*
    • cuport

      Re: Závěrečná party

      *1* Jen at se baví. Má na to.
  • najskrajší herec akého poznám, no vážne. :DD je to skvelý herec. SKORPION.
  • Tip

    Ráda bych ješte upozornila na film ROCKnROLLA,o tom tu nikdo nepíše,ale dle mého názoru,patři k tomu nejlešímu co Gerry natočil.
    • Re: Tip

      Ale vždyť ho u nás vůbec nedávali??? Ani nevím proč? Jak se k němu dostat, aby měl titulky, pro ty neznalé angličtiny. *7*
      • Re: Re: Tip

        Pro neznalé angličtiny,když máte film,tak titulky už se dají dohledat.Na uložto jsou filmy a k nim i titulky.Jinak můžete hledat třeba na titulky.com A kaculencicko toto je ten nejlepší upír,kterého máš na své vizitce. óóóóó ten je k sežrání. *14*
        • kaculencicka

          Re: Re: Re: Tip

          Ani nevíš,JIKUŠKO,jakou jsi mi udělala radost...opradu a to nepřeháním-mám slzy v očích....díky...krása spontálnosti je ohromující...díky,díky,díky... . *4* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Tip

            Teď opravdu nevím co máš na mysli *7*
            • kaculencicka

              Re: Re: Re: Re: Re: Tip

              Jooooo....óóóóóó..... *1* *1* *1*
            • kaculencicka

              Re: Re: Re: Re: Re: Tip

              No toho upíra...mě stačí málo k radosti.. *4* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tip

              Jooo že by to óóóó ?
      • kaculencicka

        Re: Re:mám ho...rocknrolla...

        ...stáhla jsem ho myslím z ulož.to a je myslím i v češtině...ještě to zkontroluji a dám vědět....přiznám se,že celý jsem ho ještě neviděla....včera Gamer a to bylo takové "chlapské",úplně vidím mého manžu jak bojuje po večerech.....zvláštní film a hrozba budoucnosti....,i když mít tak možnost zaplatit a hrát si na co by jsme chtěli s GB-nevím,nevím jak by to dopadlo.... *7* *7* *7* *14* *14* *14*
        • kaculencicka

          Re: Re: Re:mám ho...rocknrolla...

          Jojo,je to v češtině,dobrá kvalita a z ulož.to. taky jsem tam stáhla Království ohně-mělo to být v češtině,ale zvuk mi nejde a jak jsem to tak na rychlo sjížděla,tak mi přijde,že Gerry tam nijak moc velkou roli neměl,ale objevil se tam....a jelikož nikde nemohu stáhnout Attilu,což mi přijde divné,tak dnes večer zkouknu Rocknrollu a jsem tedy zvědavá jaké to bude....
          • daba

            Re: Re: Re: Re:mám ho...rocknrolla...

            Království ohně (mimochodem, podle mě patří spíš k těm slabším filmům, kde GB hrál, i když jeho role je tam celkem sympatická) už dávali víckrát v televizi a myslím, že i určitá diskuse k němu tu byla. Totéž k RocknRolle. Ta vyšla v ČR jen na DVD, ale to je, alespoň v našich končinách, stále k sehnání, takže i ty z Vás, které potřebují titulky v češtině, si mohou přijít na své. Na rozdíl od Království ohně stojí za shlédnutí, tedy máte-li rády (nebo alespoň snesete) styl gangsterek G. Ritchieho. Hraje tam i K. Roden. *3*
  • daba

    Na skok doma

    Podle všeho se GB ještě zastavil na pár dní doma - tahle fotka je z letiště v Glasgow z minulé středy: http://www.gbgalsgallery.com/v/fan/ misc/Glas060210/danielle_June+2_+20 10_Glasgow.jpg.html
    (ta Danielle je známá jedné z GALS, ctitelka, která ho tam náhodně potkala a nechala se vyfotografovat).
    *3*
    Teď už asi míří hodně na jih - doufám, že stihne i nějaký ten fotbal (alespoň o tom uvažoval)! *3*
    • Re: Na skok doma

      Svrbí mě kulky při pohledu na jeho zadek!
    • Re: Na skok doma

      Tak mám paní Dano dojem, už dlouho to pozoruji, že Vy jste ta utajovaná milenka Gerryho!!! Jinak to totiž není možné, jak vy jste perfektně a striktně informovaná o všech jeho krocích. Přiznejte se a hned! A pravdu, čistou pravdu! *1* *3*
  • Gerardíček

    Je sexi, stál by za hřích..asi sem se do něj zamilovala a každýmu kdo je aspúoň trochu romanticky založenej přeju ať se mrkne na Fantom Opery ;o) stojí to vážně za to
  • Hlas pro miláčka

    Hlasuji a budu pilně hlasovat, jak to jen půjde. *14*
  • RocknRolla

    Tak se mi dnes až na druhý pokus podařilo stáhnout RocknRollu a musím říci, že se mi film docela líbil. Je v něm trocha toho anglického humoru, ironie a GB je tam moc roztomilý. Nechápu, proč ho naše distribuce nekoupila. Karel Roden tam má nezanedbatelnou roli a už kvůli němu to mohli udělat. Slušný film. A hlavně, že už si dokážu stáhnout film. Z toho mám také velkou radost. Všechny zdravím. *3*
    • daba

      Re: RocknRolla

      Jak jsem už psala, RocknRolla šla v ČR bohužel rovnou na DVD, ale ta jsou pořád k sehnání, s českou podporou! Je fakt, že distributoři se opravdu "nepřetrhli" s propagací, ale je celkem škoda, že se to neprodává, když už to vydali. Pak to vypadá, že o ten film není zájem...
    • Re: RocknRolla

      Tak gratuluji.Oni to tu dávali,ale jen na nějakém festivalu.Také to nechápu,proč zrovna tohle,když v tom navíc hraje naše Holywoodstar,mohli mu udělat slavnou premiéru.
      *3*
      • Re: Re: RocknRolla

        Prečo je to u RR neviem, ale napr u Dear Frankie je to zrejme tým, že ide o tzv. nezávislý film, tie nie sú u distribútorov veľmi populárne a nemajú podporu tých všelijakých finančných mágov a špekulantov,ktorí na filmoch zarábajú a preto im aj vopred robia rôzne reklamné kampane a vnucujú nám, aké sú to len úžasné filmy (vrátane Oscara). Nezávislé filmy sú nepodporované a je to škoda, lebo dosť často sú oveľa lepšie filmy ako tie "slávne". *4*
        • kaculencicka

          Re: Re: Re: RocknRolla

          Večer ve jménu RocknRolly byl super.....gangsterka-komedie,bylo to hezký,ještě teď se musím potutelně usmívat....GB byl roztomilý a v roli tak nějak jiný....nej scény:taneček,běh po kolejích a přiznání Bobíka k homosexualitě...,i když-celý film...gangsterky nemusím,ale tahle zabodovala a myslím,že nejen pro obsazení role Gerrym...,i když????Co si budeme povídat....Každopádně doporučuji!!!
          • Re: Re: Re: Re: RocknRolla

            Souhlas.
            • daba

              Re: Re: Re: Re: Re: RocknRolla

              Obávám se, že zatím jen hypoteticky. G. Ritchie sice RocknRollu původně plánoval jako trilogii, ale film zas až tak komerčně úspěšný nebyl (podle mě hlavně kvůli distributorům, ani v USA to nešlo příliš dlouho a ve velkém množství kin, propagace nebyla nic moc...). Naopak další film téhož režiséra, Sherlock Holmes, byl velký hit už od počátku, tam už se pokračování chystá nebo dokonce točí. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: RocknRolla

              Skutečně? To by bylo fajn.
            • Re: Re: Re: Re: Re: RocknRolla

              a to má mať Rockenrolla ešte ďalšie dve voľné pokračovania *3*
  • evelynba

    finale 2010

    Možno som úplne blbá *8* a vy to už dávno viete, ale dlho som sa nevedela dostať na hlasovanie Hellomagazinu o najatraktívnejšieho muža, bolo to zatvorené - a až dnes som zistila, že sú už výsledky za celý rok 2010 a náš miláčik skončil ako druhý *14**4* *3* -
    http://www.hellomagazine.com/cele brities/201101144784/grand-finale/a ttractive-elegant/results/1/ -
    to znamená de facto že skončil ako prvý, prvenstvo H.Laurieho nekomentujem, lebo to nie je o príťažlivosti muža, ale o jednej seriálovej postave. Takže blahoželám Gerrymu *14* *14*
    • lenkastr

      Re: finale 2010

      No, už mě kolikrát napadlo, že by někde měly být výsledky, ale pokaždé to zase zapadlo. No, tak trochu z lenosti jsem vyčkávala a spoléhala na jiko, že nám to podstrčí pod nos *3* Tak super, že jste to našla. A nemohu s vámi než souhlasit - Lauriho první místo na mě působí jako hóóódně špatný vtip, to ignoruju a je to jasné: Gerry vyhrál *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší