Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gerry

    Je to ten nejúžasnější herec, jakýho znám. Ve Fantomovi je fakticky dokonalej. Vřele doporučuju...
    • Re: Gerry

      Plně souhlasím, jako Fantomovi bych mu neodolala ani 5 sekund *14* a to ikdyž mám doma úžasnýho charismatickýho chlapa
  • The Best

    *14* Můj Leonidas *14* *14*
  • OOOOOOOCH!!!!

    Bože Ty jsi tak nádhernej chlap Gerry!!! je možné aby měl někdo tak nádherné oči???!!!! miluju Tě!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: OOOOOOOCH!!!!

      A mohla by tu být fotka z filmu kde stojí v noci na okraji ložnice a uplně nahej. co? *1*
      • Re: Re: OOOOOOOCH!!!!

        Mohla *1*
        http://img292.imageshack.us/img292/1183/pdvd392zi4.jpg
        užij si jí. Pro mě to byl ve filmu infarktový záběr.
        • Re: Re: Re: OOOOOOOCH!!!!

          Tak jsem se mrkla. Jsem zklamana, ze je zady. *9* *3*
        • Re: Re: Re: OOOOOOOCH!!!!

          Proc? Jako ze byl hnusnej nebo ho mel malyho?? *5*
  • jeto frajer
  • Garry

    Hej lidi, napiste pls v jakem filmu hral napr. uplne nahy ci kde jako soulozil *14* (at uz se zenama nebo s muzema) *3* *14* *14* *14*
    • Re: Garry

      Souložil v Draculovi 2000 a pak v televizním dvoj filmu Attila *14*
  • daba

    Bounty (Hunter)

    Na http://movies.yahoo.com/movie/18101 29411/video/17187371 se objevil trailer k Bounty (Hunter). Kvalita mohla být lepší, ale jinak nevypadá špatně! *3*
    • daba

      Re: Bounty (Hunter)

      Tady je to v trochu lepší kvalitě http://ow.ly/NdF7 -tedy oscarový film to zřejmě nebude, ale pobavit bychom se mohly... *3*
      • evelynba

        Re: Re: Bounty (Hunter)

        Dobré ráno a díky. Teda, kde vy to dokážete "vyhrabať" - klobúk dolu!!! Ale skutočne máte pravdu, na Oscara to nebude, ale vyzerá to naozaj zábavne a zdá sa, že Gerry si tu mohol "zařádit". *3* No, máme sa zasa na čo tešiť *3* *3* *14*
  • Ctihodný občan

    Ten chlap je snad Bůh nebo co. On umí snad uplně všechno, je skvělej herec, nádherně zpívá, na fotkách vypadá jak model. Čím je starší , tím je lepší a krásnější. Je uplně jedno jestli hraje v komedi, v historickém filmu, thrilleru, opeře, on je a bude skvělej všude. Ted jsem viděla Ctihodného občana a zase jsem z toho uplně v pasti. *1*
    • evelynba

      Re: Ctihodný občan

      Vitajte v klube!!!! *4*
      • cuport

        Re: Re: Ctihodný občan

        Jo jo už jsem teda v tom klube. *15*
  • Potkala jsem Gerarda v červenci v klubu v Malibu. Byl moc příjemnej, zdravil se snad s každým, celej večer se usmíval, tančil (nebo co to bylo *2* ) Skvělej chlap, nikdy jsem si ho nějak výrazně nevšímala, ale budu muset příště v LA víc koukat
  • Jéééé, já Vám Cristino závidím. Měla jste za ním jít a říci mu, že má v Čechách a na Slovensku mnoho fanynek , ať k nám přijede.
  • 2010

    Aj keď som už priala po Vianociach, opätovne sa pripájam a prajem nám všetkým aby nás nadšenie z GB neprešlo a aby ani neoslablo, lebo je to tak krásne.....!!!! *14* *3* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší