Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evelynba

    hlasovanie

    Tak sa mi podarilo zbadať (ak som tomu dobre rozumela), že hlasovanie o najatraktívnejšieho muža na hellomagazine trvá do 25.1. Zdá sa, že zatiaľ má Gerry dosť upevnenú tretiu pozíciu *3*, aj keď Hugh Laurie sa nejak rozbehol *9* a Federera asi nedobehne. Takže ak môžete, hlasujte čo najviac!!!! *3*
    • Re: hlasovanie

      Tak som to asi zariekla - už ho HL predbehol - štve ma to, lebo tá tzv. bramborová medaila je asi to najhoršie - skúsme to ešte obrátiť, ešte je na to pár dní a fanynky HL sa možno unavia *9* ???!!! HL predsa nemá na GB - alebo áno ??? *7*
      • cinderella.l

        Re: Re: hlasovanie

        No to se mi snad zdá, ne ???
        Jak to, že Dr. House předběhl Gerryho ???
        Dost na tom, že je na druhém místě Federer !!!
        A jak to, že se ještě hlasuje ??? *7*
        viz. GB.net
        Voting ends on January 20 at 13:00 BST. Results will be published on the site the following day
        Please note, votes can be cast only once every 10 minutes. Results will be checked for inconsistencies prior to publication. *7*
        • cinderella.l

          Re: Re: Re: hlasovanie

          Aha, tak už to vím.
          Hlasování bylo pro velký úspěch prodlouženo do 25. ledna.
          Takže hlasujeme dále !!!!!!!!!!!!!!!*3*
  • Pozdrav

    Zdravím vás milé přítelkyně a obdivovatelky Gerryho. Byla jsem půl roku ve špitále a ještě dlouho jsem bojovala o život, takže zájem o miláčka ustoupil zcela do pozadí. Nyní jsem náhodou zabrousila na jeho stránky a čtu, že partička fanynek zeštíhlela. Nevadí. Já jsem stále s vámi, jen už tak často pro své starosti nechodím na PC. Myšlenky na Gerryho mi vždy zalechtali motýlci v břiše a myšlenky na spřízněné duše mne vždy pozvedly náladu. Zdravím vás milé kamarádky.
    • evelynba

      Re: Pozdrav

      Hurááááá, je to fantázia, že ste sa zasa ozvala, veľmi sa teším! Nedávno sme Vás spomínali, že čo je asi s Vami. Pevne dúfam a prajem, aby zdravíčko slúžilo a aby ste aj v budúcnosti mali občas náladu a čas aj na miláčika GB a na staré kámošky butlerovky. Srdečne zdravím.
    • jik

      Re: Pozdrav

      Tak vás zdravím a vítám. A jsem moc ráda, že jste ten boj vyhrála. A držím palce ať už jste zdravá jak to jen jde. Docela se mi ulevilo.
      • Re: Re: Pozdrav

        Díky. Často na Vás myslím.
        • jik

          Re: Re: Re: Pozdrav

          I já na Vás, ani nevíte jak jsem ráda,že jste se ozvala.
  • 38 let

    Dnes má náš miláček narozeniny. Je mu 38 let. Tak mu přeji zdraví, štěstí, dlouhá léta a ať nám natočí ještě hodně filmů, abychom se mohli potěšit alespoň pohledem na něj. *14* *14* *14* *14* *14*
  • P.S. Miluji te

    Ted jsem si zrovna precetla, ze od 27. 12. 2007 hraje Cinestar P.S. Miluji te! Podle dosavadnich ohlasu by to melo opravdu stat za to!
  • nové foto

    Na té nové fotce je tak krásný. Ach jo!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nové foto

      Ano ano je to nejpřitažlivější herec ty jeho oči jsou nejsvudnější *14* *3* *14*
      • Re: Re: nové foto

        Pokud mate na mysli tu fotku krale Lea v helme, tak to je normalne zachycene z DVD. Snazila jsem se vystihnout to nejpodstatnejsi. Profesionalnim fotografum se to samozrejme povedlo uz daleko lepe.
  • GB na surfe

    No, děvčata, Gerry nám naozaj schudol, ale svedčí mu to, je samý sval!!! Ou ou - to telo..... *14* (smajlík love) pozrite sa na to! http://justjared.buzznet.com/2011/06/06/gerard-butler-shirtless-surfer-in-maui/#more-646413
    Samozrejme nielen telo... *3* (smajlík mrk)
    • lenkastr

      Re: GB na surfe

      Jojo, je čím dál tím víc k sežrání. Občas se to nedá vydýchat ;-) A taky asi mládne, podle těch fotek z Fashion Awards ;-)
      • jik

        Re: Re: GB na surfe

        Ano je úchvatný a jestli jste ještě neviděly video z Fashion Awards, tak na Jiko ve Photocall je odkaz.
        • lenkastr

          Re: Re: Re: GB na surfe

          Už jo ;-)
          Ještě že nám to pěkně vyhledáš a neservíruješ pod nos, my líné bysme houby našly ;-) No, někdy ani ty houby ne :-D
  • Vždy jsem si ráda četla diskusi na Gerryho stránkách a kvitovala její slušnost a vzájemnou podporu účastnic. Příspěvek Helen je jeden z mála nevhodných (sprostých) příspěvků. Nechápu proč na tyto stránky vstupuje?
    A dámy Gerryho pronajatý domeček si můžete prohlédnout " či pronajmout" 24056 Malibu Rd., Malibu *3*
    • evelynba
      Ďakujeme za pozitívne ocenenie tejto diskusie... *4*
  • daba

    Lolita

    Další se záběrů GB a Lolity (jeho pejska) jsou na

    http://justjared.buzznet.com/ 2010/01/25/gerard-butler-takes-loli ta-for-a-walk/#more-541115

    - jistě se potěšíte z té pohody a sluníčka, a hlavně z GB! *4*
    • cinderella.l

      Re: Lolita

      Moc krásné !
      Usměvavý Gerry, roztomilá Lolita a prosluněná Kalifornie - to je skutečně vražedná kombinace ! *4*
      Muluji fotky Gerry + Lolita *14* *14* *14*
  • daba

    Premiéra HTTYD

    Včera byla premiéra How to Train Your Dragon a hodný strýček Gerry si tam vzal dvě ze svých čtyř neteří (ty druhé dvě byly na premiéře Nims Island před dvěma lety).
    http://www.gbgalsgallery.co m/v/premieres/HTTYD_Prem_32110/Sara h+_L_+and+Neimh+_R_.jpg.html
    a tenkrát
    http://www.gbgalsgallery. com/v/premieres/nims33008/208.jpg.h tml
    *14* *4*
    • Re: Premiéra HTTYD

      Tipuji si, že včerejší neteře jsou od jeho sestry a ty před dvěma roky byly od bratra. Neteře od sestry mají podobné rysy jak na mámu, tak i na strýčka. Gerard si je se sestrou přeci jen více podobný, než s bráchou.
      • evelynba

        Re: Re: Premiéra HTTYD

        Tiež si myslím, že to tak bude, tie dve "ryšulky" (zrzky) z Nims Island sú silne po tátovi, ktorý akoby ani do rodiny nepatril, je úplne iný než Gerry a sestra, zato títo dvaja sú "akoby ich jedna mater mala". *4*
      • daba

        Re: Re: Premiéra HTTYD

        Zřejmě to tak bude. U těch dívenek, co byly na Nim´s Island, pronikla i celá jména s příjmením Butlerovy, u těch druhých uváděli jen křestní jména...
    • evelynba

      Re: Premiéra HTTYD

      Zase mu to úžasne sluší..... *14* Aj u nás sa už objavili bilboardy na tento film, premiéra by mala údajne byť 1.apríla. No ale Gerryho si asi neužijeme, lebo to zrejme bude dabované, takže ani ten hlas... *9* Ale že vraj 1.apríla má byť aj premiéra TBH...To si určite pozrieť pôjdem. *3* A ako je to s premiérami v ČR? Tiež to už máte "za rohom"?
      • Re: Re: Premiéra HTTYD

        U nás to má mít premiéru 22.dubna. *3*
        • evelynba

          Re: Re: Re: Premiéra HTTYD

          Hurá - u nás už od dnešného dňa premietajú oba filmy *3* *3* a dokonca vraj aj Dráčik je s titulkami, čo sa mi ani veľmi nechce veriť, keďže je to hlavne pre deti... *7* No a BH má u nás názov "Lov na exmanželku". Teším sa na Gerryho... *14* *14*
  • videa

    Na jiko-gb-wallpapers najdete odkazy na nejnovější videa z nočích show,které
    Gerry navštevuje v poslední době snad denně,včetně videa,kde zpívá u Jay Lena a další rozhovory.Tak nakoukněte,nemusíte hledat,jen klikat na odkazy.Přeji příjemnou zábavu.
    • Re: videa

      Díky. Jedno z těch záznamů už ale stáhli. Já ještě přidám video z 23.3. :
      http://www.youtube.com/watch?v=Jt 9iHI-LuiE
      • Re: Re: videa

        To je tam také.
        • Re: Re: Re: videa

          Buď jsem slepá, nebo nevidím, ale já to tam nenašla. No, nevadí. Ale máte to tam pěkně udělané a člověk se moooc hezky pokochá. *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: videa

            Odkazy jsou roztříděné dle tématu do různých adresářů. Rozhovory a rozhovory v různých show jsou v adresáři Interview,videa v kterých Gerry zpívá jsou v adresáři Zpívající a tak dále v menu je to myslím dost přehledné.Nevím proč navštěvujete jen adresář Ostatní videa.Dík za pochvalu. *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: videa

              Já jen prohlížela nejnovější rozhovory a zpívání.
            • Re: Re: Re: Re: Re: videa

              Jo a to odstraněné video už jsem našla a nahradila jiným.Příště bych prosila upozornění přímo k odkazu.Takhle strávím příliš času hledáním,které to asi je.Díky.
            • Re: Re: Re: Re: Re: videa

              To snad ani není možné za necelou hodinu.Vždyť je tam víc než 100 odkazů.
            • Re: Re: Re: Re: Re: videa

              Tak už jsem z(s?)koukla všechno.
            • Re: Re: Re: Re: Re: videa

              Já to také nevím, proč navštěvuji jen ostatní videa. Asi proto, že se tam zaseknu prohlížením a dál už nepřemýšlím. Inu, jsem jednoduchá ženská. Vy to tam na mne šikovně políčíte a já zblblá totálně zblbnu úplně. Za to Vy už ale nemůžete, za to může ON. ON může za úplnou ztrátu mého rozumu a mé soudnosti. ON je tak přitažlivý s tím svým novým vousem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší