Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adelka.999
    LuisaRayn :: nejsi sama xD
  • LuisaRayn
    Podle mě je Gerard jeden z nejlepších zpěváků na světě :)
  • ...

    GeeGee, vsechno nejlepsi a doufam ze zbytek MCRmy to nalezite oslavi.. mejte se.... peace, love and revenge!<3
  • Happy Birthday, Gee *14*
  • Všechno nej

    milý Gerarde,asi je slušnost když jsem tvoje velká fanynka abych ti popřála vše nej.přeju mnoho dalších úspěchů s kapelou,aby ti to tak pořád skvěle zpívalo *4* no a abys nikdy neztratil smysl pro humor a ty svoje vtipný hlášky *3* *1*
  • iwa-mcr

    šup šup...

    Nějak tu váznou gratulace....vždyť před 34 roky se narodil on...mnoha srdcí šampion :D takže Happy B-Day to you *4*
  • i-lowe-music

    Happy B-day !!

    Gerard je zase o rok starší, tak všechno nejlepší :)
  • i-lowe-music

    ..

    Povolání:Zpěvák,bůh *1* *1* *1* *1*
  • mcr

    ahoj,moje kámoška mi furt říka jak jsom mcr špatní že jsou emo že mají hnusný texty atd. Nevíte co jí mám říct aby mě nechala a pochopili že jsou skvělí?
    • iwa-mcr

      Re: mcr

      A to je kámoška?? No...Řekla bych, že pokud je to tvoje opravdová kámoška, že nemá hledět na to co posloucháš a podobný věci...
      • Jestli je to tvoje kamarádka, tak by měla respektovat, co posloucháš *3*
        • Re: Re: Re: mcr

          sory, jak sem sem dávala ten článek napsala jsem sem omylem místo sestra kámoška *4* jinak moc dík za vaše odpovědi.Jako ji to vadí protože si přečetla v nákým časáku že se náká holka kvůli hudbě mcr oběsila,podle mě kecy a taky že prej mají texty co vyvolávají agresivitu nebo co *9* *9* já tomu nevěřím a když tak je to věc gerarda a mikeyho prostě kluku z mcr jaký texty píšou.fanoušci mcr nejsou jenom emo ale i uplně normální lidi *3*
          • Re: Re: Re: Re: mcr

            zdali to je tva sestra tak je celkem normalni ze je proti tomu co se ti libi..ja to mam taky tak. :) :D co nadelas se sestrou. Pravda..MCR nepisou agresivni texty..to je kravina..spis podporujou!! :)
  • iwa-mcr

    Planetary

    http://www.ticketweb.co.uk/user/?re gion=gb_london&query=detail&event=4 36471&interface=pr1v8t3&did=2147468 80795
    Zejtra se bude natáčet klip k Planetary (GO!) *1*
    • punkkatty

      Re: Planetary

      na co to sou lístky?
      • iwa-mcr

        Re: Re: Planetary

        Kdo si koupil lístek, šel natáčet s nima :D (jak oni se maj...)
        • punkkatty

          Re: Re: Re: Planetary

          Ale to muselo bejt celkem drahý, ne? :D a navíc, jak bychom se tam za nima dostali, že? :D
          • iwa-mcr

            Re: Re: Re: Re: Planetary

            No my nijak :D
    • kristie-mcr

      Re: Planetary

      Joo na ten se strašně těšim :) Chtěla bych tam taky bejt :( Jak už sou ty lístky vyprodaný :D
    • Těšim se *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit