Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím! Nechte už Gerarda být.
    • helisek610

      Re: Prosííím

      No když tak hezy prosiš tak o tom mozna popřemejšlim.Navic muzete děkavat jen mě že ti vubec nějkay diskuse je.Předemnou to tu bylo uplně mrtvy *5* *3*
      • punkkatty

        Re: Re: Prosííím

        Jo ahá, slečna popřemejšlí....
        • Tohle neni tvoje stránka, abys mohla rozhodovat o tom, co se tu bude dělat *3*
      • Popřemýšlet bys mohla *3*
        • helisek610

          Re: Re: Re: Prosííím

          Tak jo ja dam pokoj,ale vy najdete nějaky normalni tema a bude setady něco dít.Jinak se zas vracim,protoze ja to tak vidim tak neste schopny řešit nic jinyho než mě nadavat(což nevadi aspon se tu ěnco děje)!!!!!!!!! *1* *1* Tak popřemejšlejte zase vy *3*
          • punkkatty

            Re: Re: Re: Re: Prosííím

            Ale problém je v tom, že tohle je naše diskuze a ty si myslíš, že nás máš v šachu, ale to nemáš. My si tu budem psát, co budem chtít a nikdo nám v tom nezabrání.
  • punkkatty

    Sen

    Panebože, doufám, že to neni pravda :D:D
    Dneska v noci se mi zdálo, že se tu někdo ptal, jestli Gee píše texty sám a někdo tomu člověku odpověděl, že neví jestli je skládá sám, ale že na songu Na na na se s ním podílel Justin Beiber. :D:D Dneska sem měla pocit, že je to pravda a že tenhle sen nebyl sen :D. Prosím, vyvrťte mi tuhle nechuťárnu :D
  • i-lowe-music

    Titulék :D

    ProGerarda kašlete na NÍÍÍÍÍÍÍ
    Nemá vkus a vymře tam prosim Vás, proč si znechucovat život?
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Tak co chyběla sem vam,ale řeknu vam něco co vas potěši za 14dni se stěhuju tak asi nebudu mit čas sem psat *8*
      • i-lowe-music

        Re: Re: Titulék :D

        Tak za prvé:Njesou to MCHR krávo asi neumíš anglicky jelikož v angličtině není zajebaný CH!!
        Za druhý:Já vkus mám když MCR posloslouchám
        Za třetí:DI UŽ DO PRDELE A NEBUZERUJ! TOHLE má bejt INTELIGENTNÍ diskuze!
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Tak co chyběla sem vam,ale řeknu vam něco co vas potěši za 14dni se stěhuju tak asi nebudu mit čas sem psat *8*
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Poooooořáááááááád trapna a oničem,ale uz to začina bejt lepši *1* *1*
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Vidi když sem nepišu tak je to tu mrtvy *1* *1* *1* *1*
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Sama nemaš vkus navic dostavam rady od člověka co posloucha mchr tak to je celkem ubohy no
      *15* *15*
    • iwa-mcr

      Re: Titulék :D

      Když ono je tak strašně těžký to ignorovat...jenom jednou sem to dokázala a to když to říkal můj učitel na zemák (už ho asi nebavilo mi říkat lesba...) Vždycky si říkám: Seru na to a pak si to čtu a hned komentuju :D
      • helisek610

        Re: Re: Titulék :D

        Hele kam chodiš do školy,protože maš asi jako jedni normalni učitele(hlavně toho na zemak snim naprosto souhlasíííííííím) *1* *1* *1*
  • helisek610

    mcr

    Ahoj nechcete se někdo spřatelit ja neznam nikoho,kumo by se libili mcr.Tak si o nich potřebuju s někym pokecat
    • iwa-mcr

      Re: mcr

      Jasně *3*
  • Čau :D Jdu sem s novým tématem :D v červenci tu budou Chem :3
    • helisek610

      Re: MCR V PRAZE

      Njn holky se fakt strašně těšim az uvidim tu jeho prdel *16* *16* *16* zblaznily ste se *15* *15*
      • punkkatty

        Re: Re: MCR V PRAZE

        zkus zabírat místo na koncertě a vynesu tě v zubech.
        • helisek610

          Re: Re: Re: MCR V PRAZE

          No uz se tě fakt bojííííím.by mě zajimalo jak mě najdeš *3* *3* *3* BOJIM BOJIM BOJIM
          • punkkatty

            Re: Re: Re: Re: MCR V PRAZE

            taky tě můžu hodit mezi securiťáky a ty si s tebou už poraděj...
            • i-lowe-music

              Re: Re: Re: Re: Re: MCR V PRAZE

              Najdem jí podle toho, že bude mít ulízlí vlasy,nebude mít Killjoy masku na triku Bíbra a v podpaží taky Bíbra *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • iwa-mcr

          Re: Re: Re: MCR V PRAZE

          Asi tak :D
      • iwa-mcr

        Re: Re: MCR V PRAZE

        Kdo tě tam zve *7* *15* *15*
    • Re: MCR V PRAZE

      Jj o tom sem taky slyšela abylo by to fakt super.Akorat mě tam nechtěj mě rodiče nechtěj pustit na koncert tak snad je překecam *9* .Jinak dobry tema *5*
    • iwa-mcr

      Re: MCR V PRAZE

      Jo taky sem to slyšela....bylo by to úžasný, ale já bych tam zase nebyla *9* *9* ale slibte mi, že mi všechno odvyprávíte (napíšete)
      • To je škoda *13*
        • iwa-mcr

          Re: Re: Re: MCR V PRAZE

          Hádám se s mámou...tak mě nepustí :D ale když brácha mohl na koncert Offspring do slovenska (kdyby si to pako řeklo dřív... *15* ) a na Green Day do Prahy (Zrovna byl pryč se školou) takže stejně nebyl nikde :D ale snad jí překecám...vytáhla bych i kámošku kterou má máma rači než mě takže by mě snad pustila (ta kámoška o tom stejně básní tak co :D)
          • Okey *4*
  • helisek610

    kalšlte na ni

    Tak fajn ja si taky myslim že Gee je ten nejhezči chlap, ma uzasnej hlas a takhle bych mohla ještě dlouho pokračovat.Prostě tu blbku ignorujte at si plácá ty svoje kraviny,ktery stejně nikoho nezajímaj a ono ji to zachvilku přestane bavit *1* *1* Radši navrhněte nějaky normalni téma (mě toho moc nenapadá). *3*
    • iwa-mcr

      Re: kalšlte na ni

      Mikey je hezčí :-P *15* Okay tak téma hmm... :D jo tak třeba: Jakej účes Geemu sluší nejvíc (jo to je debilní téma :D nic jinýho mě nenapadá...)
    • Re: kalšlte na ni

      Tim sem myslela heliska(nebo co to je) *15*
  • helisek610

    sten zlouni a oškliváci

    pROČ STE NA MĚ VŠICHNI ZLY A NEPŘATELSKY dit sem vam nic neuděla jen sem řikala co je pravda *9* *9*
    • Re: sten zlouni a oškliváci

      komu to cpéš?
      • helisek610

        Re: Re: sten zlouni a oškliváci

        No treba vam všem
  • Rockovej Kocourek :**

    Gerard je ten nejvíc sexy tatík pod sluncem... *1* *14* *14*
    • Re: Rockovej Kocourek :**

      místo trička Big Daddy by mohl nosit Sexy Daddy :D:D:D
    • mcr-lena

      Re: Rockovej Kocourek :**

      yop xD
  • mcr-lena

    Gerard zvládá své otcovské povinnosti

    Uplynula už dlouhá doba a není zpráv,žeby Bandit nebo hudba nějak strádaly...z toho plyne,že je Gee téměř dokonalý muž.....svou ženu miluje a my se s ní pomalu vypořádáváme.....xD
    ....Pokuď tady někdo ještě fandí,má otázka zní..jak to vidíte vy?
    • i-lowe-music

      Re: Gerard zvládá své otcovské povinnosti

      Téměř? ÚPLNĚ! :D:D:D
    • Re: Gerard zvládá své otcovské povinnosti

      Určitě to nějak táhne s Frankem... jsem si jistá! *8* *1* Musí :D Jestli ne, tak potěš :/
  • iwa-mcr

    33

    Všechni nejj k 33 narozeninám. *14* *14*
    • mcr-lena

      Re: 33

      ano,všechno nej x)
    • jane13mcr.1995

      Re: 33

      přidávám se *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit