Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to tak berete ? - k Bandit a Lyn

    Proč to tak řešit . Neznáme Lyn natolik abychom mohli říct že nebude dobrá matka nebo že se nehodí ke Gerardovi .100% tvrdím že nikdo z vás jí nemůže znát a utdíž nemůžeme tak kritizovat . Přejme jim at jsou štˇastní , at jsou zdraví a Bandit je zdravá (at jí nepotká osud jako skylar neil a mnoho dalších dětí ), přejme jim to rodiné štěstí . Četli jste těžši než nebe ? O kurtovi ? Taky neměli jeho ženu rádi a obvińovali jí že kvůli měnu bere drogy . Ale podle jeho deníků a výpovědí atd .. byli štastní , chápali se a bylo mezi nimi nějaké pouto .
    Přejme jim to lidi
    • michala554

      Re: Proč to tak berete ? - k Bandit a Lyn

      MOJE SLOVA...vždyť zvládají (podle toho co vidím) roli rodičů líp než mnohý "normální" lidi a navíc dělají do muziky...Přeju jim to a doufám,že jim to dlouho vydrží :)
  • barushkaway

    Gee & Lyn-z

    .. řekla bych, že Lyn-z si Gerarda vůbec nezalouží a podle mě ho jenom využívá...ale vybral si jí Gee, takže kecat mu do toho nemá cenu,,njn ...ale podle mě bude fakt dobrej táta :-*, ale u Lyn-z to moc optimisticky nevidím ...
    • Re: Gee & Lyn-z

      Já už sem si na Lyn-z celkem zvykla a už mi nepříde tak hrozná ale nediwim se že jí nemáte rádi.Jinak...Gee je super zbožnuju ho XD
  • rpattz

    Gerard a Lyn

    Já nevím...Lyn vypadá hezky, ale posoudit nemůžu jestli bude dobrou mámou. Rozhodně si to myslí Gerard. Moc mu to přeju. Doufám, že to jednou bude průkopnice MCHR *1* bylo by hezký mít takovou další generaci My chemical romance. Doufám že brzo zveřejní nějakou hezkou rodinou fotku. Už jsem nedočkavá a chcu ju vidět. Opravdu nemůžu posoudit jaká bude Lyn máma, ale doufejme že se z Bandit vyklube něco hezkýho a z Lyn se stane dobrá a hodná máma, jako je pyšný Gerard *1* *1* *1* *14* *14* *4*
  • sabcas

    no

    no jemu to preju ale Lyn-z ani ne
    • Re: no

      Lyn-Z nikdy nebude vhodna matka proste se na to nehodi!!! Nepripomina mi maminku malinkate holcicky...
      • sabcas

        Re: Re: no

        jn souhlas *3* *3*
        • m-t-u-r-f-c-w

          Re: Re: Re: no

          nesouhlas *13*
  • Otcem

    Gerard way je OTCEM..!! Narodila se mu dcera Bandit Lee Way..!!! Dnes v 0:57 našeho časuBlahopřeji
  • turmawen

    je mu 32??

    me se libi jenom kdyz je namalovanej a vypada jak mrtvola :)
    jinak kdybych ho potkala na ulici asi by to se mnou nic moc nedelalo, ale typla bych ho nejvejs na 17 :)
  • kuritkovi

    oh dead

    LIDI!!!CHCÍPÁ TO TADY!!!
  • sabcas

    asi tak

    taky si myslim *8*
  • sabcas

    Lyn-z

    A co si myslite jak Lyn-z ceka s Geem to dite?? jo a jeste napiste jestli ji mate nebo nemate radi popravderceno ja ji ani v lasce nemam a nechtela sem to aby mela s Geem dite ale tak co mam delat kdyz uz se ji to narodi mno hohuzel *9* tak pa
  • sabcas

    watchmen

    LIDI TAK CO KDO TU BYL NA WATCHMENOVI JÁ NE A STVE ME TO A HROZNE MOC CHCI JIT NEBO POPRIPADE JET NO A ONO ZASE PRD DOUFAM ZE TOHO WATCHMENA JESTE NEKDY UVIDIM TAKY *3* *3* BY ME STRASNE MRZELO KDYBY NE *9* A MOC TAK SE MEJTE PAAA SABCA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší