Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gerard-moja laska

    gerarda proste zeriem.je uzasny.nechapem preco sa mojim spoluziackam nepaci *14*
  • mno nefim..

    mno to jo no....je fakt blbi diz se někdo začne chovat takhle,kort diž to je Gee*14*,tak to bolí o to víc... *9*
  • 3 druh fanynek-nové a věrné-nekecám!4ČÁST

    .Dost jsem si totiž zakládam na tom,že nejsem něčí pitomá fanynka a pak tohle!
    *16* *1* *1*
    No,ale stejně je poslouchám dál.Na tom,co říkají/píšou milovaná media nesejde.Dnes je to moje nej kapela,byla jsem v Praze ne jejich koncertu(fakt náhoda,že jsem se tam nakonec díky bohu dostala).A taky jsem musela překousnout to,že mají nálepku "emo"
    ,ale to je na jinou kapitolu.Prostě MCR mi hodně dávají,takže stojí za to kvůli nim něco překousnout.Obdivuju Gerarda,že se dokázal zbavit závislosti na alkoholu a drogách-já bych to pravděpodobně nedokázala(v ničem takovém nejedu *13*)
    Tak si to připomínám v situacích,o kterých si myslím,že je nezvládnu:
    "Podívej se na Gerarda,kam to dotáhl,ex-ochlasta,ex-feťák a ted je z něj ex-troska(tz.frontman jedné z nejlepších kapel světa) *3* *3* *3* *15* *14* *1*
    • kuritkovi

      Re: 3 druh fanynek-nové a věrné-nekecám!4ČÁST

      geewaylowe-tak tak,taky ho vobdivuju,muselo to bejt tezky,jeste se zbavit cigar,a je to,ja nevim,ale ta marka Lyn-Zse k nemu nehodi!
    • Re: 3 druh fanynek-nové a věrné-nekecám!4ČÁST

      jj taky ho obdivuju *4*
  • ROZHOVOR

    http://myloveromance.blog.cz/0708/n ej-rozhovor-od-carol
    tohle je uplne bozííí rozhovor *1* *1* *14*
  • LuisaRayn
    Podle mě je Gerard jeden z nejlepších zpěváků na světě :)
  • Re:lin-z

    gregorka001:Souhlasím !
  • Všechnoo nejlepšíí, sice zase o rok staršíí ale pořáád kráásný..:** :)
  • crad
    Tak opět všechno nej Gerardkovi!! 35! *2* *2*
  • GERARDICEK

    ja som tiez nevedela ako vyzera az ked mi ho ukazala sesternica *14* proste ho zeriem *14* je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nechápu tho...

    Nechápu thy lidi kteří! si myslej že MCR jsou emo! A ti lidi kteří jsou emo a říkaj o MCR že jsou thaky emo thak nejsou emo! *14* *1*
    • Re: Nechápu tho...

      No MCR emo nejsou, ale já jo a poslouchám je!!! Hrajou punk-rock kterej posloucahjí emo... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit