Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prostěGerard

    nikdy jsem nepoznala někoho tak úžasnýho,on je tak krásnej a talentovanej a... *14* sice mě trošku naštvalo, že se oženil,ale miluju ho pořád. *14*
  • nutně potřebuju vědět!!

    Ahojky všichni!Nutně potřebuju vědět jednu informaci týkající se geeho. Neslyšeli ste někdo o tom, že má gee zlomenou nohu?? Kamojda to do mě furt hustí, ale já nikde tuhne info nemůžu najít. Prej to bylo v jednom časáku! Moc díky *4* *4* *4* Muck Gee *14* *14*
    • Re: nutně potřebuju vědět!!

      Ahojky Gee nemá zlomenou nohu,to bych o thom thaky věděla!! A navíc by ted ani nevystupoval na koncertech v Asii!! Myslím že kdyby měl zlomenou nohu a mel by zpivat do konce unora na koncertech thak ho tham asi střelí!! *1* *1* *14* Ae inak doufám že jsem ti pomohla! :-)) papa
  • Gerard

    *7* Gerard...jeden z nejůžasnějších chlapů
    na světě dokázal toho hodně a zato si ho vážím a děkuju že vznikla kapela
  • ...

    Já ho prostě miluju!!!!On je tak nádherný ,když zpívá nebo když se na fotkách směje,on je prostě skvělý!!!!Každý máme svůj názor.... *14*
    • Re: ...

      Když se směje tak je šíleně roztomilej
      • Re: Re: ...

        ze jo ale nechapu jak po tom vsem se jeste dokaze smat...
  • helisek610

    mcr

    Ahoj nechcete se někdo spřatelit ja neznam nikoho,kumo by se libili mcr.Tak si o nich potřebuju s někym pokecat
    • iwa-mcr

      Re: mcr

      Jasně *3*
  • i-lowe-music

    Titulék :D

    ProGerarda kašlete na NÍÍÍÍÍÍÍ
    Nemá vkus a vymře tam prosim Vás, proč si znechucovat život?
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Tak co chyběla sem vam,ale řeknu vam něco co vas potěši za 14dni se stěhuju tak asi nebudu mit čas sem psat *8*
      • i-lowe-music

        Re: Re: Titulék :D

        Tak za prvé:Njesou to MCHR krávo asi neumíš anglicky jelikož v angličtině není zajebaný CH!!
        Za druhý:Já vkus mám když MCR posloslouchám
        Za třetí:DI UŽ DO PRDELE A NEBUZERUJ! TOHLE má bejt INTELIGENTNÍ diskuze!
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Tak co chyběla sem vam,ale řeknu vam něco co vas potěši za 14dni se stěhuju tak asi nebudu mit čas sem psat *8*
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Poooooořáááááááád trapna a oničem,ale uz to začina bejt lepši *1* *1*
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Vidi když sem nepišu tak je to tu mrtvy *1* *1* *1* *1*
    • helisek610

      Re: Titulék :D

      Sama nemaš vkus navic dostavam rady od člověka co posloucha mchr tak to je celkem ubohy no
      *15* *15*
    • iwa-mcr

      Re: Titulék :D

      Když ono je tak strašně těžký to ignorovat...jenom jednou sem to dokázala a to když to říkal můj učitel na zemák (už ho asi nebavilo mi říkat lesba...) Vždycky si říkám: Seru na to a pak si to čtu a hned komentuju :D
      • helisek610

        Re: Re: Titulék :D

        Hele kam chodiš do školy,protože maš asi jako jedni normalni učitele(hlavně toho na zemak snim naprosto souhlasíííííííím) *1* *1* *1*
  • Happy Birthday Gee!

    Gee má dneska 31,tak mu přeju všechno nej.nej. *14*
  • punkkatty

    Sen

    Panebože, doufám, že to neni pravda :D:D
    Dneska v noci se mi zdálo, že se tu někdo ptal, jestli Gee píše texty sám a někdo tomu člověku odpověděl, že neví jestli je skládá sám, ale že na songu Na na na se s ním podílel Justin Beiber. :D:D Dneska sem měla pocit, že je to pravda a že tenhle sen nebyl sen :D. Prosím, vyvrťte mi tuhle nechuťárnu :D
  • Prosím! Nechte už Gerarda být.
    • helisek610

      Re: Prosííím

      No když tak hezy prosiš tak o tom mozna popřemejšlim.Navic muzete děkavat jen mě že ti vubec nějkay diskuse je.Předemnou to tu bylo uplně mrtvy *5* *3*
      • punkkatty

        Re: Re: Prosííím

        Jo ahá, slečna popřemejšlí....
        • Tohle neni tvoje stránka, abys mohla rozhodovat o tom, co se tu bude dělat *3*
      • Popřemýšlet bys mohla *3*
        • helisek610

          Re: Re: Re: Prosííím

          Tak jo ja dam pokoj,ale vy najdete nějaky normalni tema a bude setady něco dít.Jinak se zas vracim,protoze ja to tak vidim tak neste schopny řešit nic jinyho než mě nadavat(což nevadi aspon se tu ěnco děje)!!!!!!!!! *1* *1* Tak popřemejšlejte zase vy *3*
          • punkkatty

            Re: Re: Re: Re: Prosííím

            Ale problém je v tom, že tohle je naše diskuze a ty si myslíš, že nás máš v šachu, ale to nemáš. My si tu budem psát, co budem chtít a nikdo nám v tom nezabrání.
  • pondělí

    Vše nejlepší k narozeninám *14* .A omlouvámse že píšu pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit