Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2.ČÁST

    Schválně jsem napsala to "JEN",protože pokud tu či toho samého zajímá i to,kdy vyjde další album,že jejich 1.song má jméno Skylines and turnstiles nebo to,že Bob fakt dobře bubnuje(viz.Helena,My way home is through you...),Ray je prvotřídní kytarista,Gerard píše zajímavé texty(překlad je samozřejmnost),atd.Takže pokud to tu fanynku zajímá,tak nevidím důvod,proč by měla být označena za SF.Pokud jí to zajímá,je ze stejného těsta jako staré fanynky(a-co když se mezi nimi taky najdou šišlavky *7* )
    Mluvím tím taky za sebe,protože mi příjde nefér být označena za něco,co nejsem(např.Někdo by mě označil za miss world *15* *1* )
  • SORRY!!!

    Omlouvám se za "2.část"-myslela jsem si,že jsem to tam jěště nedala *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *8* *8*
  • sabcas

    asi tak

    taky si myslim *8*
  • konzert

    Ahojík všichni, prosímvás nejedete někdo na ten koncert do Bratislavy nebo do Vídně???? Kdyžtak dejte vědět prosím, něco bych potřebovala;) díky čus bus
  • barushkaway

    Gee & Lyn-z

    .. řekla bych, že Lyn-z si Gerarda vůbec nezalouží a podle mě ho jenom využívá...ale vybral si jí Gee, takže kecat mu do toho nemá cenu,,njn ...ale podle mě bude fakt dobrej táta :-*, ale u Lyn-z to moc optimisticky nevidím ...
    • Re: Gee & Lyn-z

      Já už sem si na Lyn-z celkem zvykla a už mi nepříde tak hrozná ale nediwim se že jí nemáte rádi.Jinak...Gee je super zbožnuju ho XD
  • Gerard

    Hej lidičky já ulítávám na Gerardovi on je tak slaďounkej *14* *14*
  • Gerardííííčččeekk

    Já sem nemohla s toho když sem zjistila že Gerardovi je 30 let.Wou nemůžu tomu pořád uvěřit nevipadá na to je sladkej a vypadá na dvacet slaďounek *14* *14* *14*
    • kuritkovi

      Re: Gerardííííčččeekk

      ze,jo,taky si myslim,konecne nekdo normalni!je sladkej
  • EMO???

    Ty jo lidi docela me toci oznaceni MCR za Emo kapelu,hodne lidi ji jen proto znehodnocuje a dela si legraci ze je to kapela pro 15lety holky ale copak ty holky nemaj vkus?ja osobne uz mam vek lehce pres 15 a posloucham tvrdsi kapely,ale MCR me fakt chytli svym zvukem a kvalitou hudby!!!takze doufam ze se tim nenecha MCR rozhodit a budou pokracovat tak jako ted!!Mimochodem sam Gerard Way rekl ze Emo je snuska sracek a ze on ani kapela se za prukopniku tohohle stylu nepovazuje...nic proti emu,kazdej mame svy ze?jen me mrzi to ze je sposta lidi neuznava kvuli tomuhle,presto ze si to nesazlouzi,jsou vazne dobri!!! *1*
  • Názor

    Nejsem příznivcem těchto diskuzí,ale omezenost některých mých spoluobčanů je doslova zarážející,tak že musím reagovat.Konkretně na příspěvek Hnusu a Fuckera.Už samotné schovávání se za stupidní přezdívky je znakem poměrně snížené inteligenci.Dalším znakem je obsah sdělení, která vypouští do světa. JIstě,žijeme ve společnosti, kde existuje svoboda slova, máte právo vyjadřovat svůj názor,ale vaše sdělení byly totální výkřiky do tmy ubohých zakomplexovaných dušiček, které se neumí vybouřit jinak a jsou absolutně nevyrovnaní.Lidé, kterří potřebují ventilovat svou nenávist tímto způsobem jsou spodinou společnosti, ze které se pak rodí zlo a mentálně zaostalí jedinci.Dalším znakem tuposti zmiňovaných autorů je nepochopení daného stylu a neznalost z oblasti hudby.JIank by totiž věděli, že EMO styl v hudbě defacto neexistuje.Jde pouze o módní směr prdlejch puberťáků,kteří ještě neví kam patří(to asi ani autoři).Tento, jak říkáte Emo styl hudby se může zdát jednolitý,ale bystřejší ucho pozná kvalitu jak hudby, tak textů, tak hlasu zpěváků.Samozřejmě že ne všichni jsou na tom stejně,ale pro to si můžeme vybírat, že?Nechci vůbec nikoho nutit, aby se mu MCR líbili,proboha to ani nejde, aby se líbili všem,ale chci jen poukázat na ubohost Hnusu a Fuckera ajim podobných, když nejsou s to se nad věc povznést, pousmát se a jít dál.Stupidní nadávky a narážky jsou vrcholem trapnosti.To je asi tak vše.díky za pozornost a zmiňované dvojici přeji více šťastných chvil, protože očividně "you're not OK". P.S. we'll carry on...
  • iwa-mcr

    33

    Všechni nejj k 33 narozeninám. *14* *14*
    • mcr-lena

      Re: 33

      ano,všechno nej x)
    • jane13mcr.1995

      Re: 33

      přidávám se *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit