Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuritkovi

    aha

    AHa.....Ale to nefadí...Já půjdu až tady bude už se mocka těšim
    • geewayli

      Re: aha

      no u nás už ho dávaj v kině ale nemůžu to je na **** *10* *10* *8* *1*
  • xxmimixx

    narozky

    Gee má narozky!!! Tak tedy všechno nejlepší! *4*
  • kuritkovi

    jn

    HAPPY B-DAY GEE!!!!!Hodně zdraví,štěstí,lásky,úspěchů v kapele i v TUA.Hodně rodinné pohody a hlavně se moc nevožer,jinak zkončíš mno-snad víte.MT *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kuk

    Ten zpěvák má strašně malý zuby!!!! *9* *9* *9* *9*
    • Re: Kuk

      ale krásný *14*
  • kuritkovi

    new song

    tak co lidi??Slyšeli ste new song od Geeho????
    • macenkai

      Re: new song

      Viděla sem klip....ale jelikož mi nejde zvuk,tak sem ho neslyšela ... Aaaaa je to tadyyy!Projevuje se komerce....čekala sem,kdy to přijde...no,je to tu.Gerard se ze všech členu změnil nejvíc.Má všechno,co muže člověk v jeho letech mít.A to mu nasadilo ružovy brejle na oči a zatemnilo mozek.Stal se z něho chlápek s nosíkem nahoru.Jako pořád se mi líbí,jak zpívá,atd...Ale on samotnej mě dost zklamal!!Byl to člověk,ve kterym sem viděla svuj vzor,ale kdybych si zněj měla brát příklad i ted,tak sem někde ve spod...a na dně sraček!
  • kuritkovi

    new song

    http://www.youtube.com/watch?v=G6ur ZJX97ko&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Emyc hemicalromance%2Ecz%2Fnews%2Ehtm&fe ature=player_embedded
    • sabcas

      Re: new song

      ON TEN ODKAZ NEJDE PISE MI TO TAM NECO ZE BYL POSKOZENEJ NEJAKEJ KOD NEBO CO ALKE TO JE JEDNO ALE MCR JINAK MAJI KRASNY SONGY
  • neni zasnoubenej

    prej zasnoubenej uz neni, pac mu udajne frank napsal dopis, ze ji nema rad a je s nim jen pro to, ze se proslavil. A hned potom uz s ni neni. Ale urcite se to cte lip, nez datum svatby *1* MCR forever!
  • 3 druh fanynek-nové a věrné-nekecám!

    Já bych chtěla jen napsat,že ne každý,co zná MCR od klipu WttBP je poslouchá jen kvůli tomu,že Gerard vypadá tak...(za ty 3 tečky si domyslete jakékoliv šišlavé pochvalné slovo,např.klásňoučký,slaďóu čký...).
    A když už jsem u toho,není trochu srandovní používat taková slova na zpěváka,který není(ani nebyl-a snad nikdy nebude *13*)členem boybandu? *7*
    Asi je-ale není to jedno?Stejně takhle kvůli němu nebudou vzdychat do 50let.Najde se někdo jiný.A taky bacha aby si sezonní fanynky(SF)taky nevymysleli nějákou zkratku-např.staré fanynky(taky SF).Myslím,že každý fan by měl poslouchat jejich hudbu a ne se starat,kdo jich poslouchal už v pravěku a kdo až v roce 2006.To je přece jedno-POKUD se ten/ta fandící nezajíma JEN o to,že si Gee přebarvil vlasy,že je na té a té fotce k sežrání nebo-jééé *14* t-music prodává plakáty nahého Gerarda(P.S. *1*-to poslední je jen fikce).
    ...to be countined
  • 3 druh fanynek-nové a věrné-nekecám!2.ČÁST

    Schválně jsem napsala to "JEN",protože pokud tu či toho samého zajímá i to,kdy vyjde další album,že jejich 1.song má jméno Skylines and turnstiles nebo to,že Bob fakt dobře bubnuje(viz.Helena,My way home is through you...),Ray je prvotřídní kytarista,Gerard píše zajímavé texty(překlad je samozřejmnost),atd.Takže pokud to tu fanynku zajímá,tak nevidím důvod,proč by měla být označena za SF.Pokud jí to zajímá,je ze stejného těsta jako staré fanynky(a-co když se mezi nimi taky najdou šišlavky *7* )
    Mluvím tím taky za sebe,protože mi příjde nefér být označena za něco,co nejsem(např.Někdo by mě označil za miss world *15* *1* )
    MCR jsem zaslechla v radiu(ano,myslím
    WttBP)a chytla mě hlavně ta sloka začínající "Do or die,you´ll never make me..." Mezitím Bouček říkal,že tato kapela si u nás získává mnoho fans a stává se fenoménem.Těmito slovy chtěl upoutat na rozhovor s nimi.Řekla jsem si-"A JUST SE DÍVA NEBUDU"ale zároven jsem byla zvědavá,co je to za kapelu,když dokáže nadchnout tolik lidí.Potom
    jsem to slyšela zas a zalíbilo se mi to.Strašně jsem chtěla znát překlad-ale v tu dobu sme neměli internet.Tak jse šla na internet ve městě.
    ..to be countined
    • genka

      *14* *14* *14* ja zboznuju geeho
  • 3 druh fanynek-nové a věrné-nekecám!3.ČÁST

    Nevěděla jsem jak vypadá Gerard a spol.,ale dozvěděla jsem se to z jednoho časáku-"Gerard Way se svou skupinou dobývá nejen hitparády,ale i naše srdce" -Málem jsem omdlela,ale ne kvůli toho,že tam Gerard vypadal fakt dobře(to uznávám),ale kvůli té věty.Tak já začímám poslouchat kapelu,s nějákým hezounem v čele-NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit