Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sou best!!!

    Sou fakt božííííí!!!Sou prostě nej!V tom new klipu I don't love you má Gee hustý vlasy:)Zase černý, má je nakrátko jako ty blond *14* je to prostě slaďoušek!No prostě sou besťácký!!!Úpe to nej na světě!!!Miluju je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Sou best!!!

      Gee už má vlasy na černo pěkně dlouho..to si asi něco zaspala...a slaĎoušek fakt není a nemusíš psát jak jsou besťácký to mi vímei bez tebe..a když je tak miluješ víš o nich vůbec něco jiného nž jen jak se jmenuje zpěvák? *1* *16* *16* *8* *13* *3* a ten klip je nejmíň podařenej ze všech co nahráli *5* *15* WAY DOWN -for you *16*
      • Re: Re: Sou best!!!

        CHTĚLA BYCH VIDĚT TEBE JAK NATÁČÍŠ NĚJAKEJ KLIP. VĚČ MI, ŽE BYCH SE AJI ZASMÁLA...POCHYBUJU ŽE BY SI SE DOSTAL(A) AŽ TAM KAM SE DOSTALI ONI TAK SE RADĚJ ZAMĚŘ NA SVŮJ MOZEK A LASKAVĚ SE UKLIDNI *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Sou best!!!

          Cože??Spíš by ses měla zamyslet ty...tvuj příspěvek je trošku mimo...řekla bych...
        • Re: Re: Re: Sou best!!!

          ty se uz uklidni!!!!
      • Re: Re: Sou best!!!

        Konečně ňákej inteligentní příspěvek *3* no jasně že je Gee slaďoušek *9* já bych ho nejradši spapinkala...omg...co to ty lidi dneska dokážou napsat!! *8*
      • Re: Re: Sou best!!!

        Ale náhodou ten klip je pjeknej:PTakže fakte newim co řešíš...
      • Re: Re: Sou best!!!

        Já nemůžu za to, že spinkám *4* a že nám asi tak měšíc(možná 2)nešel net *9*...
        A slaďoušek jako je!:P
  • kuritkovi

    no fakt

    ale fakt je tam hrajou!!Konečně normální rádio!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: no fakt

      ale je to emo rádio a to já neschvaluju :D
    • geewayli

      Re: no fakt

      normální rádio?? se mi nezdá *15* *15* *15*
  • kuritkovi

    ?

    ale fakt..tak si na Lidech.cz najdi EMO rádio a poslouchej!!LOL
    • sabcas

      Re: ?

      presne *3* *3*papa ta, hrajou mcr kazdej den temer
    • macenkai

      Re: ?

      Je supr,že je ještě někdo hraje,ale zrovna emáci ? Nic proti nim nemá,ale .... no,všichni víme.. *1*
      • underscoreemma
        lmao lidi jsou lepší místa na chat než pod chudákem gerardem xdd

        (btw ano odpovídám na devět let starý vlákno)
      • Re: Re: ?

        jn zrovna EMÁCI se mi nezdá jako dobrý nápad *1* *15*
        • macenkai

          Re: Re: Re: ?

          Dost špatná reklama na my chem *1*
          • Re: Re: Re: Re: ?

            no to je hodn ě špatná reklama :D prej emáci :D vymastěte si fousa dědci:P
            • macenkai

              Re: Re: Re: Re: Re: ?

              *15*
  • fakt borec

    gerard je fakt borec*14* je úpa k sežrání jak už to tu hodněkrát zaznělo*3* ale nemůžu si pomoct to nenapsat...škoda že ho neznám nebo není takových jako on více...těch s těma klásnýma očkama *14*
  • dotaz:)

    muzu se zeptat, jestli nekdo nevite jestli ma nejakou pritelkyni, nebo manzelku...? vsude jsem to hledala, ale nenasla..... *9*
    • Re: dotaz:)

      tady máš webovku s důkazem o zasnoubení
      http://www.buzznet.com /www/search/videos/gerard%20confirm s%20his%20engagement/ *4*
  • geewayli

    Lidi!!!

    musíme nějak tu diskuzi rozjet to přece není možné aby tu bylo čisto prázdno!!! *5*
  • kuritkovi

    hm

    ale o čem chceš kecat?
    • geewayli

      Re: hm

      no to je právě to kdyby tu chodil aspoň někdo a sesm tam něco přispěl ale tu se niic neděje! *9*
  • MCR lavuju

    MCR sou fakt nej! A Gerard je nádhernej♥ *14* *14* *14*
  • MCR

    vim,že se to tu vomílá furt,ale Gerard je asi nejhezčí kluk,jakýho sem kdy viděla a ty jeho nádherný oči.. *14* .myslim,že černý vlasy mu sluší nejvíc.je tak krásnej.. *14* *14* .jinak maj úplně úžasný písničky,nejvíc se mi líbí asi i dont love you.škoda,že sem nejela na jejich koncik.hlavně ať to klukům z MCR dál tak skvěle šlape.
  • kuritkovi

    Watchem

    Tak třeba Watchmen...Byli ste na něm negdo už v kině??
    • sabcas

      Re: Watchem

      Marký nebyla sem a celkem mě to mrzi ale az to tu bude tak na to chci jit *4* *4*
    • macenkai

      Re: Watchem

      Nn ... a ani se nechystám...
    • geewayli

      Re: Watchem

      ne nebylo mi ještě 15
      ale vidíš píšem tu jenom my dvě *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit