Přejít na výpis diskuzí

Gregor Schlierenzauer

OSOBNOST 28.9.2007 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kika.14

    hmmm

    je pravda ze je na laveee ucho od narodenia hluchyyyy????.............hmmm..... chudaaacik *9* *9*
    • martinka4

      Re: hmmm

      kde si to pocula alebo sis to precetla:)
      • Re: Re: hmmm

        no hej Gregor je na jedno ucho hluchy,ale myslim že ho to niejak moc neovplyvnuje,lebo on skace fakt super :)
        • martinka4

          Re: Re: Re: hmmm

          hej uz to viem:) ale ved vobec to nevadi..je najlepsi :)
          • Re: Re: Re: Re: hmmm

            aj ja si myslim...proste tam nezalezi na takychto veciach...tam zalezi na jeho talente...a ten ma na dost vysokej urovni
            • kika.14

              Re: Re: Re: Re: Re: hmmm

              presne taaak Gregor je jeden z najvecsiiich talentov akee kedy v skokoch na lyziach boli a ja mu to strasne moooc prajem *3*
  • martinka4

    on_!

    on je najviac...a teraz 2. miesto v celkovom poradi svetoveho poharu..najlepi on je_!!
  • mno

    naviete dakto ci na ceskom eurosporte budu davat letnu grand prix lebo som kukala na fis a tam podla kalendara sa uz skace *7*
  • oh nie

    viete o tom ze gregor spadol po skonceni sezony a musel ist na operaciu. *9* *9*
  • žltý dres

    a zase prvý vedie priebežné poradie svetového poháru má žltý dres no čo viac chcieť je proste úžasný *1* *15*
    • pawla.sevcikova

      Re: žltý dres

      Je rpostě nejlepší, nikdo na něj nemá!!!
      Fotky ze včerejšího závodu v Kanadě - http://pawla10.blog.cz/0901/gregor- schlierenzauer-fotky-z-vancouveru
  • super

    další rekord v Kanade upa supa skokan žerem ho ale s mierou *14* *7*
  • supr skokan

    pro boha ste fakt hloupé vy si myslíte že Gregor ma čas na nejake holky? Mne se zda ze je dost zaneprazdnenej tréninkkama a soutežma. jo mne se taky liby a mam na nej i kontakt ale nešilim z neho a nevypisuji mu na oficialny str. ze ho miluju protoze ho neznam moc osobne jen z videni tak bx ste se mneli zamyslet co delate
    • Re: supr skokan

      ahojky..ty máš na grega nějaký kontakt? nemohla by si mi ho prosím dát? já se s gregem znám od vidění sem byla teďka na MS v Liberci a jako docela sme si tam popovídali když jsem ho odchytla na focení :-D...je to skvělej skokan a to první místo si už určitě nenechá vzít kdyžtak mi prosím pisni na mail..papa
  • supr skokan

    pro boha ste fakt hloupé vy si myslíte že Gregor ma čas na nejake holky? Mne se zda ze je dost zaneprazdnenej tréninkkama a soutežma. jo mne se taky liby a mam na nej i kontakt ale nešilim z neho a nevypisuji mu na oficialny str. ze ho miluju protoze ho neznam moc osobne jen z videni tak bx ste se mneli zamyslet co delate
  • Narozky

    Všechno nejlepší k narozkám Gregore!! *14*
  • Je good

    On je prostě talent. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit