Přejít na výpis diskuzí

Gregor Schlierenzauer

OSOBNOST 28.9.2007 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super skokan

    Gregor, to je naprosto úžasný skokan, kdo se díval na novoroční skoky Ga-Pa 2008 pochopí o čem mluvím. No a navíc má krásnej úsměv. Chtěla bych ho poznat mooooc osobně *9*
  • elis-lilith

    ..holky neblbněte..!

    ...denně mu chodí 70 milostných dopisů a má slečnu je stejně stará jako on a jmenuje se Sandra, dala jsem vám jejich fotky do galerie... *1*
    • Re: ..holky neblbněte..!

      Chudák jestli to všechno čte =))
      • Re: Re: ..holky neblbněte..!

        Jo, to jo :))
  • Ahoj

    Já mám taky Simonka uplne ráda,ale Gregora taky a to bys o nem psat nemela...je to tvuj nazor,ale je pravda že ho fakt vůbec neznáš..ale jde videt ze na nenamyšlenosti a skromnosti ti hodně záleží když máš ráda Simona...mně se to na něm taky líbí ale i spousta dalsich veci.Mej se ahoj
  • Neeej!=***

    Jáááj!!! Gregorek je nej!! Upe zlato největší =***** Moooc in love ho mám ;) A to nejen kvůli vzhledu (i když ten je taky k sežrání xDDD)...Stě best skokan a letec...
  • Veeery good friend!!

    Gregoreeek..stejne jako Mario skvely clobrda..s nim se neda nudit..je uprimny,hodny vtipny...proste skvelyyy..Mam ho mocky radaa *14* *14* *4* *4*
    • Re: Veeery good friend!!

      ahojki smím se na něco optat :ty znáš osobně gregora *1*
      • Re: Re: Veeery good friend!!

        To určitě...jestli se s nim zna osobně tak ja jsem jeho manželka:P....Ale jinak ho mam taky nejvice rada.je muj nejoblibenejsi skokan *14*
  • Je to zlatíčko

    Ty jo Gregor je fakt krásnej *14* nikdy jsem na něj nějak nekoukala a vůbec skoky na lyžích jsem nějak opustila, protože naši přestali být úspěšní, ale teď jsem se kukala a je fakt ňuňu... Mohl by takhle vypadat třeba Romča *3* S Romanem Koudelkou se znám osobně *1*
  • kika.14

    jj

    jjj presnee Schlieri he THE BEST!!!!!! *14* *1* *1* *3* *15*
  • gregy

    gregor je ten nejlepší skokan jakého jsem kdy viděla jsi fajn a drž se at ti tak dál skáče mám z tebe radost
  • email

    Vy na něho máte někdo mail..?
  • žltý dres

    a zase prvý vedie priebežné poradie svetového poháru má žltý dres no čo viac chcieť je proste úžasný *1* *15*
    • pawla.sevcikova

      Re: žltý dres

      Je rpostě nejlepší, nikdo na něj nemá!!!
      Fotky ze včerejšího závodu v Kanadě - http://pawla10.blog.cz/0901/gregor- schlierenzauer-fotky-z-vancouveru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit