Přejít na výpis diskuzí

Gregor Schlierenzauer

OSOBNOST 28.9.2007 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno

    naviete dakto ci na ceskom eurosporte budu davat letnu grand prix lebo som kukala na fis a tam podla kalendara sa uz skace *7*
  • supr skokan

    pro boha ste fakt hloupé vy si myslíte že Gregor ma čas na nejake holky? Mne se zda ze je dost zaneprazdnenej tréninkkama a soutežma. jo mne se taky liby a mam na nej i kontakt ale nešilim z neho a nevypisuji mu na oficialny str. ze ho miluju protoze ho neznam moc osobne jen z videni tak bx ste se mneli zamyslet co delate
    • Re: supr skokan

      ahojky..ty máš na grega nějaký kontakt? nemohla by si mi ho prosím dát? já se s gregem znám od vidění sem byla teďka na MS v Liberci a jako docela sme si tam popovídali když jsem ho odchytla na focení :-D...je to skvělej skokan a to první místo si už určitě nenechá vzít kdyžtak mi prosím pisni na mail..papa
  • kika.14

    hmmm

    je pravda ze je na laveee ucho od narodenia hluchyyyy????.............hmmm..... chudaaacik *9* *9*
    • martinka4

      Re: hmmm

      kde si to pocula alebo sis to precetla:)
      • Re: Re: hmmm

        no hej Gregor je na jedno ucho hluchy,ale myslim že ho to niejak moc neovplyvnuje,lebo on skace fakt super :)
        • martinka4

          Re: Re: Re: hmmm

          hej uz to viem:) ale ved vobec to nevadi..je najlepsi :)
          • Re: Re: Re: Re: hmmm

            aj ja si myslim...proste tam nezalezi na takychto veciach...tam zalezi na jeho talente...a ten ma na dost vysokej urovni
            • kika.14

              Re: Re: Re: Re: Re: hmmm

              presne taaak Gregor je jeden z najvecsiiich talentov akee kedy v skokoch na lyziach boli a ja mu to strasne moooc prajem *3*
  • martinka4

    2.miesto

    2. v planici skvelý je :D
  • rocerka

    Gregor

    Těším se na MS doufám že Schlieri budu mít medaili.
  • Rekordman

    Dokonce skočil rekord, teďka asi týden zpátky *4* *4*
  • Schlieriiii

    to anetka:jj znáám..i Maria innauera..a jedno co můžu říct je,že jsou to naprosto uužasní kluci..to terezka:manželka?oki jak myslíš..čau terezko Schlierenzauerová.. *1* *1*
    • Re: Schlieriiii

      omg takový kec xD hej borka ty máš asi dost bujnou fantazii že?prej nejužasnější kluci-tak nám ukaž společnou fotku ty chytrolínko xD to že je užasný a že ho znám tu muže napsat kde kdo:Da pochybuju že má až tak dobré přátele jak ty tu tvrdíč v česku--->asi těžko xD bože bože...prej:znám je xD já ti řeknu co znáš-znáš tak možná jejich xichty z tv a možná si je viděla ale NEZNÁŠ JE a v životě jsi s nima nebyla ani nemluvila tak se holka prober *15*
    • Re: Schlieriiii

      Tereza Schlierenzauer..pěkne:)Libi se mi to..No dobre,verim ti,ale tak nam posli neaky ten kontakt na Gregora,nee...At vidi jakou ma v Czech Republic podporu..nebo ten kontakt napiš jenom mě na mail,ať mu nepiše zas toliik lidi:D:D:D
      • Re: Re: Schlieriiii

        Promin,to nejde..SLIB!!A já slibi plním..jemu bych nohy nikdynepodrazila,je to klučina s nejužasnějším srdíčkem na světě..:-* ale když budeš šikovná,tak si ho sežeš..já si ho taky sehnala,kdysi dávno.. *3*
        • Re: Re: Re: Schlieriiii

          Promin,to nejde..SLIB!!A já slibi plním..jemu bych nohy nikdynepodrazila,je to klučina s nejužasnějším srdíčkem na světě..:-* ale když budeš šikovná,tak si ho sežeš..já si ho taky sehnala,kdysi dávno.. *3*
          ---> to mě ale dostalo fakt nejvíc xD prej nejužasnějším SRDÍČKEM...--ani ho neznáš bože tak co to tu kecáš:D?slib jo ?a to si mu ho dala ve snu do schránky před barákem nebo co:D?nebo si mu ho napsala na webové stránky:čus schlieri nikom nedám tvůj neexistující-imaginární email nebo co:D?nikdy bys mu nepodrazila nohy?no ani nemužeš když vubec nevíš:Dprosimtě holka vzpamatuj se už plácáš tu takové kecy z hladu--->mužeš soudit to jak vypadá,jeho skokanské schopnosti ale jeho ne..prej nejužasnější srdíčko--->ach bože ty si asi vážně myslíš že ti někdo baští že ho znáš?... *1* jojo z tv a možná pokud jsi byla osobně na nějakém závodě tak od vidění ale to je tak všecko...prej užasní klučinové..jachachááááá..kec yyy z hladůůůů xD
        • Re: Re: Re: Schlieriiii

          ahojkjy...hele já na něho taky ňákej kontakt mám a nwm estli mám stejnej ako ty protože já sem jich našla docela dost..tak pls nemohla bys mi napsta ten tvůj kontakt?? já bych ti napsala ten svůj....kdyžtak mi napsiš na mail....já schlieriho upa žeru je moooc klásnej....tak díky..a užij si svátky..
        • Re: Re: Re: Schlieriiii

          ahooj *1* ..ty mas na schlieriho email??ty ho znas osobne??jestli se muzu teda prosim zeptat..a ty ses zajimala o neho trosku uz driv?? napis prosiiiim.. *3*
        • Re: Re: Re: Schlieriiii

          No jo..kdysi davno když ho nikdo pomalu neznal...teďka mu píše na jeho oficialní web stovky holek denně jak ho milujou a jak je to nejlepši skokan na světě jenže jsou to trapky...skoku na lyžich narozdil fakt asi ho**o rozumi a milovat ho kdyz o nem nic nevi a neznaji ho asi nemuzou..ja mam Gregora docela rada,talent ma,je sympatickej ale vždycky zustanu věrna Simonkovi...a mužu se zeptat jak se kontaktujete???Na nej se kontakt snad najit neda,kromě teda jeho adresy ktera neni ani na něj ale na nejaky agenty ktery rozesilaj podepsany fotky:D.Měj se,ahoj..
          • Re: Re: Re: Re: Schlieriiii

            Jojo,ty holky jsou prostě malé,blbé a trapné holčičky..prostě jak můžeš soudit kluka podle toho jak vypadá v tv a na fotce??To může jen někdo nenrmální,jako ony!!!Prostě jsem na něj náhodně dostala kontakt a opravdu nemlžu říct vůbec nic..ani jaký to je kontakt..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Schlieriiii

              :-D bože...jseš si jistá že si z tebe někdo nedělá srandu?Kdyby měl na icq nebo kdekoliv jinde uvedený jméno,podle který ho sis ho nejspíš našla,tak by ho našel každej ne??!!prej ,,člověk s nejůžasnějším srdíčkem na světě´´ bože....mam dost....snad na každym profilu tady na osobnostech se najde někdo,kdo předstírá že zná tu osobnost,bože,co z toho máte?Baví vás to hodně ??? :-D Jestli si furt stojíš za svym....tak pošli nějakou společnou fotku...když má podle tebe to největší srdíčko na světě :-D :-P
            • Re: Re: Re: Re: Re: Schlieriiii

              To nevadí *3* Spíš se zeptej Gregora jestli má kontakt na Simona Ammanna:DAspon mailík..vzdyt svůj mail zverejnuje spousta vrcholových sportovců a Simon není zrovna treba jako Gregor že by po něm šilelo tolik holek...ja Simonovi jen fandim a chtela bych ho jako poznat...ale vim ze to je asi blbost ze:D...
  • Gregor

    Podlě mě je Gregor strašně namachrovanej frajírek,kterej si myslí bůh vi co neumi a buhvijakej není cool a nadhernej...ale popravde moc hezkej neni a skokan je docela dobrej,ale bez zkušenosti a na morgensterna podle mě nikdy mít nebude...Nejlepsi skokanek je proste Simonek:)Bye
    • Re: Gregor

      A ty jsi zase pěkně ubohá,když soudíš někoho koho neznáš!!!!!
      • Re: Re: Gregor

        aha za to ty ho znáš xD to je zvláštní....mám pocit že on je z rakouska...a vzhledem k faktu že je dost zaneprázdnění svou prací nějaké mezinárodní kontakty nenavazoval..a kdyby určitě vidím jak s nějakou pubertální češkou která by tu o tom psala na netu jak má užasné srdíčko xDF paaaasss holkaaaa
  • Je good

    On je prostě talent. *3*
  • Narozky

    Všechno nejlepší k narozkám Gregore!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit