Přejít na výpis diskuzí

Haley Joel Osment

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný

    No musím souhlasit je vážně pěkný...hlavně ty jeho oči...viděla jsem inteligenci, šestý smysl a pošli to dál a u všech třech filmů jsem brečela...je vážně dobrý *14* *4*
  • Dara uvedom sa!!!

    Ked s nim chodis,tak to nejako dokaz!!!!
  • Haley Joel Osment

    Je to velmi dobrý herec zahraje v;ýborně každou roli,mě osobně se nejvíce líbí film Šestý smysl a Pošli to dál který dávali nedávno v televizi!!!!!Má hezké stránky a moc pěkné foto!!!!!!!!!!Už se těším na další film ve kterém bude hrát!Je to SUUUUUPR klučina je prostě boží!!!!!! *14* *14* *4*
  • atrabah13

    no jo vy tady kritizujete a hodnotíte někteří uplně nesmyslně když o něm nic neví a jsem se před 2 týdny vrátil z Los angeles z beneficního konzertu HELP KIDS FROM AFRICA Haley tam měl asi 20 minutový proslov a autogramiadu nemyslým si že by to byl nějaký namachrovaný herec z hollywoodu,je to prostě normalní chlapík se smyslem pro humor...........
  • anetqaa

    ta podoba

    s Emily sou si neuveritelne podobny... proste spravny sourozenci .:D
  • bajunka_p

    :D

    já kdybych ho potkala někde na ulici,tak bych po něm skočila a asi ho zná... samozřejmě bych chtěla podpis,fotečku *1*... no a přemlouvala bych ho o adresu :D
  • vashley

    on a potter?

    oon měl točit hlasvní postavu Harryho ve filmu HP *1* *1* *1* *1* *1*
  • bajunka_p

    ...

    jj tomu tak verim *1* ,ae mozna ze by mu to tam sluselo *3*
  • Film

    omg kdo dělal tu filmografii jak mohl hrát ve filmu kterej byl natočenej dřív než se narodil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit