Přejít na výpis diskuzí

Haley Joel Osment

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haley je hlavně super herec! Ten kluk má vážně talent a doufám, že ho bude dál rozvíjet, protože z něho může vyrůst naprostá megastar! .. Viděla jsem ho ve třech filmech a ve všech mě přesvědčil o tom, že opravdu umí hrát a že je hodně zajímavý ...
  • Osment

    Je moooc nádhernej. Moc se mi líbí v šestém smyslu. I když trochu věřím na duchy a někdy si u o hororů zakrývám oči a mám strach tak ten film miluju a hlavně Osmenta. A v tom filmu neni špatnej ani Bruce Willis. Kačenka
  • Haleynko

    Haley je velmi pekny. Mojim kamaradkam sa tiez paci ale viac sa im paci Jeremy sumpter ale mne ne. Haley viac.Ma velmi zaujimavu tvar. Oci ma ako mesiciky take male, pekne...hej Alexa! ja chcem byt tiez herecka!
  • Je nááááááádhernej

    Moc pěknej líbíse mi i tetka,vyděla sem sice jen umělou inteligenci a brečela sem od začátku do konce a nevíc má neodolatelnej pohlet!!!!!
  • haley

    Ja si myslim, ze je to dobry herec, a je stalepekny. Aj ja chcem hrat v dajakom filme......
  • On ma zachvilu 17 rokov.Uz 10.aprila!!!joj keby som mu tak mohla zablahozelat!!!
  • TO JE HRIECH BYT TAKY PEKNY!!!

    Haley je nielen super herec ale aj taaaaky pekny.No,ked som videla ako teraz vyzera,hm to uz je ine.Iba ked bol maly bol pekny.Skoda.Fuj,teraz je taky skaredy.Ale vtedy,ci!jake ma pekne oci.Ale jemu sa jak zije!more do trinastich ci kolkych rokov natocil 10 filmov a plus tie kreslene co daboval!taky mali a stihol mat aj oskara.No sice teraz uz ma 16 rokov.Aj ja chcem byt herecka a natocit s nim film.
  • mas PRAVDU!!!!
  • MOC KRASNEJ KLUK!

    Haley je moc krasnej klucina,skoda,ze pravdepodobnost,ze ho nekdy potkam je nulova,ale herec je to milionovej,videla sem Sesty smysl a umelou inteligenci ,v obou se mi MOOOOC libil,u obou sem brecela...HALEY JE JEDEN Z NEJ(lepsich,krasnejseich,uzasnejsich) HERCU NA SVETE!HALEY MAM TE MOC RADA!
    • MOC KRASNEJ KLUK!

      je uplně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*k sežrání včera byl v televizi film pošli to dál...a on ho tam jeden kluk kuchnul....dostala jsem záchvat a bulela jsem jako malá holka!!víc než jeho matka!!jo a chci se zeptat jestli by mi nekdo neposlal jeho nynější fotky mě je 13 a mu je 19(ale za 3dny mu bude 20)tak dík jo a ty foto co nejvíc ju??díky!! *14* *14*
      • Re: MOC KRASNEJ KLUK!

        Je úplně nádhernej mocinky krásnej ulně k sežrání..... *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit