Přejít na výpis diskuzí

Halina Pawlowská

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá herečka

  • Tak Hali, všechno nejlepší k tvým narozkam, hodně štěstí, zdraví, sexu a hlavně jídla a chlastu.Ještě aspoň další metrák, to dáš!!!
  • neznala jsem Halinu až do chvíle co kovy natočil video *15* *15*
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • JJ souhlasím sice tolik váží ale je jinak dobrá herečka spisovatelka režisérka a taky především KUCHAŘKA takže s vámi hodně souhlasím *3*
  • Víte že..... Halina sice váží jako celé fotbalové mužstvo, ale může se pochlubit sportovním výsledkem. Jednou tak pro For Fun hrál s Martinou navrátilovou legendu ženské Českého tenisu, Halina vedla na jeden Gam ... Mmmmm Halina je zvenku Tlustá , ale vevnitř sportovec .... Beztak přednámi tají nabídku do Barcelony
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a zdraví.ARTUR
  • prosímvás všichni si hrajete na 007 nedělejte to *16* *16* *16* J8 sem 007
  • Dobrý den, dnes jsem pekla Vaše briošky ze včerejšího pořadu.Povedly se perfektně!!!!Děkuji Jitka
  • Halino,
    jsi skvělá a tvůj přad
    o vaření je skvělej
    každou sobotu se dívám
    I LOVE YOU Halino *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • No víš ono se každýmu líbí něco jiného třeba moje babička se na to dívala furt i mně to přišlo celkem dobrý *3*
  • Jste moc dobrá !!!!!!
  • Dobrý den,
    chtěla bych napsat paní Pawlowské e-mail a něco jí poslat - poradíte mi kontakt? Hana Vosátková HanaVos@seznam.cz
  • Banánový rybičky byly hnusný, teda jako aspoň pro mě
    Neříkejte, že su jedinej, to nás asi bude víc.AyQ: Halina je jinak i tak trochu vtipná, pobaví mě.
  • zatraceně, mám příběh, a vypadám jak id... chápete, po 6. a mám toho dost..............................................................................................
  • dám vám příběh, vážně plný všeho, nikdo mi nevěří. tento vzkaz píšu po páté...
  • Milá Halino, mám příběh. Můj vlastní, plný lásky, nenávisti, násilí, sexu, prostituce, to co já, těžko někdo prožil. Řeknu Vám jej. Mám Vás ráda. To je odpověď na otázku :proč:...................po pravdě, neumím prodávat, ale ............to, co jsem prožila, mi nikdo nevěří...
  • Když sob...

    Práve som dočítala poslednú Halininu knižku-Když sob se ženou snídá a ako vždy som sa veľmi pobavila,len jedna vec ma zarazila. Na strane 167 v kapitole Kde se hvězdy vraždí,píše: V Beverly Hills byl zavražděn režisér Pier Paolo Pasolini svým homosexuálním přitelem!!!!Zdá sa mi to absurdné aby sa medzi všetkými odborníkmi ktorým kniha prešla cez ruky pred vydaním nenašiel nik kto by si všimol taký dosť vážny prešľap. *7*
  • vyznani

    Pani Halinu obdivuji ne jenom jako zenu, hlavne jako cloveka.Drzi mne jeji rady a zazitky.Je to proste vyjimecny clovek s vyjimecnym smyslem pro humor.I kdyz i s takovymto clovekem jiste zivot jde obcas poskopci a ma sve kostlivce ve skrini, dokaze byt stale Dama a Nekdo. Dokaze da vat pismenka do slov a do vet, k tomu osobni zkusenosti s citem a humorem.Diky ze jste moc mi to pomaha. Vankova Marcela Kolin
  • HALINA MÁ WEBOVKY!!!

    Halina píše každej den na svůj web! :o) http://www.halina.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit