Přejít na výpis diskuzí

Halina Pawlowská

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HALINA

    Je to nejkrásnější žena na světě !!
  • Banánový rybičky byly hnusný, teda jako aspoň pro mě
    Neříkejte, že su jedinej, to nás asi bude víc.AyQ: Halina je jinak i tak trochu vtipná, pobaví mě.
    • No víš ono se každýmu líbí něco jiného třeba moje babička se na to dívala furt i mně to přišlo celkem dobrý *3*
  • pozdrav paní Halině

    Paní Halino, zdravím Vás, jste správná ženská, mám ráda Vaši legraci v kterémkoli pořadu. Držím Vám palce, aby Vás elán a humor neopustil ještě hodně let, taky Vám přeju hodně zdraví a pohody a hodně posluchačů a diváků, kteří Vás mají rádi. Saša *4* *3*
  • HALINA MÁ WEBOVKY!!!

    Halina píše každej den na svůj web! :o) http://www.halina.cz *14*
  • Dobrý den, dnes jsem pekla Vaše briošky ze včerejšího pořadu.Povedly se perfektně!!!!Děkuji Jitka
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • neznala jsem Halinu až do chvíle co kovy natočil video *15* *15*
  • Milá Halino, mám příběh. Můj vlastní, plný lásky, nenávisti, násilí, sexu, prostituce, to co já, těžko někdo prožil. Řeknu Vám jej. Mám Vás ráda. To je odpověď na otázku :proč:...................po pravdě, neumím prodávat, ale ............to, co jsem prožila, mi nikdo nevěří...
  • dám vám příběh, vážně plný všeho, nikdo mi nevěří. tento vzkaz píšu po páté...
  • zatraceně, mám příběh, a vypadám jak id... chápete, po 6. a mám toho dost..............................................................................................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit