Přejít na výpis diskuzí

Halina Pawlowská

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste moc dobrá !!!!!!
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a zdraví.ARTUR
  • Česko vers. Čechy

    Poznámka k Banánovým rybičkám z Brna: Pořad je to převážně zajímavý, jsem pravidelný divák. Nicméně - kvůli věcné správnosti a přesnosti: Několikrát už paní Halina užila v rámci moderování pořadu věty typu "...tady u nás v Čechách...". Jde o to, že - a právě je pikantní, když se jedná o pořad z Brna - že Brno nikdy v Čechách nebylo, není a asi nikdy nebude. Nebojme se používat lepší jednoslovné pojmenování, které se logicky prosazuje, což je asi skutečně Česko. Už naši předkové to zvládli při vzniku Československa v roce 1918. V rove 1992 se oddělilo Slovensko, no a země koruny české /Čechy, Morava a část Slezska/ logicky tvoří Česko. Např. Polsko, Maďarsko,Rakousko... a Česko, že? Jde jen o skromnou připomínku, kdy především spoluobčané právě původem z historických Čech mají snahu nazývat jako Čechy celou naši relubliku a přitom Čechy končí někde u Jihlavy a u Svitav. No a to pak příjde nám, kteří žijeme např. na Moravě, poněkud nešťastné. Jinak O.K. Váš Jaromír Fuchs, Rožnov pod Radhoštěm Pozn. Tady vůbec nejde o nějaký trapný nacionalismus. Já sám se např. považuji za Čecha, žijícího na Moravě v Česku.
  • Kontakt

    Rád bych získal kontakt, e.mail, na paní Pawlowskou abych s ní mohl podělit o zážitky z jejich knih a TV pořadu Bnánové rybičky. Prosím poraďte kde tento kontakt získat.

    Děkuji

    velký obdivovatel paí Pawlowské

    Petr moc
  • Autogramiáda

    Pro všechny příznivce paní Pawlowské,
    6.11. 2008 od 16:00 zveme všechny příznivce Haliny Pawlowské na její autogramiádu v našem knihkupectví v Brně na Joštově ulici 6.
  • Autogramiáda

    Mrkněte na reportáž z autogramiády Haliny :-)
    http://www.moravskatelevize.cz/sp olecnost/autogramiada-haliny-pawlow ske/
  • vyznani

    Pani Halinu obdivuji ne jenom jako zenu, hlavne jako cloveka.Drzi mne jeji rady a zazitky.Je to proste vyjimecny clovek s vyjimecnym smyslem pro humor.I kdyz i s takovymto clovekem jiste zivot jde obcas poskopci a ma sve kostlivce ve skrini, dokaze byt stale Dama a Nekdo. Dokaze da vat pismenka do slov a do vet, k tomu osobni zkusenosti s citem a humorem.Diky ze jste moc mi to pomaha. Vankova Marcela Kolin
  • Když sob...

    Práve som dočítala poslednú Halininu knižku-Když sob se ženou snídá a ako vždy som sa veľmi pobavila,len jedna vec ma zarazila. Na strane 167 v kapitole Kde se hvězdy vraždí,píše: V Beverly Hills byl zavražděn režisér Pier Paolo Pasolini svým homosexuálním přitelem!!!!Zdá sa mi to absurdné aby sa medzi všetkými odborníkmi ktorým kniha prešla cez ruky pred vydaním nenašiel nik kto by si všimol taký dosť vážny prešľap. *7*
  • prosímvás všichni si hrajete na 007 nedělejte to *16* *16* *16* J8 sem 007
  • druhořadá herečka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit