Přejít na výpis diskuzí

Hana Hladíková

OSOBNOST 20.7.2009 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání k narozkám

    Hani přeju Ti všechno nejlepší k narozkám :o)
  • Lžii!

    Já si teda myslím že Hanička by byla i v 5angels úžasná i když odelš Dianka 5angels se nerozpadli i když tekd ty new nemma moc rada vy byste tky chtěly třeba jít do skupiny a jke to váš sen a splní se vám to.Nechte Hanču napokoji nic neudělla je pěkná holčina a šikovná a navíc jaks jste psali že se do 5angels nehodí i kdyby se tam nehodila není to o vzhledu ale o její sen.Vím že píšu pozdě že je Hanička v Diamond Cats ale do 5anges se třeba nehodila ale určitě by se vám nelíbilo kdyby jste šl do 5angels a vyhodili by vás a nebyla na žádném koncertě!!!!A tohle není pravý osobnosti Haničky žádná z dc 5angels prostě všechny skupiny zpevaci herci a tak tohle nemaí je to jen vymyšlené!! *8* *8*
  • Haník

    Tak hele Hanik je hodná a srandovní holka .A kdyby to četla co o ní rikate tak by jí bylo fakt smutno ježiš kdyt maji novou skupinu *14* *14*
  • Co Vám ud´ála???

    Hanča je hodná,milá holka!Co Vám ud´ála ?Hančo,jestli čteš ty komentáře hrozný *10* co tady píšou tak Tě lituju!Seš moooc super!!!AHoj Kiki *14*
  • lucy_m

    DEJTE HLAS DC!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels JE TAM ANKETA 5ANGELS VS.DIAMOND CATS!A 5ANGELS ZA CHVÍLI PŘEDBĚHNOU DC!!DÁVEJTE HLASY KOČIČKÁM!!!
  • Týna Zábranská

    Ahoj tady vaše fanynka Týna Jak se máte holky?A vy co sem píšete,že 5angels a diamond cats jsou hrozný tak se běšte už a vycpat,protože už jste trapný a závidíte jim.A manažér 5angels není debil nebo blbec on jenom udělal malou chybu no,vy stoho naděláte jse vůbec lidi?Asi ne co?Taky si to myslim.A jinak už moc nefandim 5angels protože je vyměnili,ale fandím diamond cats.Takže je nikde nepomlouvejte,ani 5angels a ani diamond cats nenadávejte jim atd...Ps:jse hlopí blbí že sem tydle vulgárnosti píšete hambavám vy hnusáco hnusný.Tak zatím ahoj diamond cats a at vám to ve škole i na skouškách jde ahoj vaše Týna Zábranská *4* *3* *14* *4* *14* *3* *1* *1* *5* *15*
  • hana2

    Co vám udělala/i?

    Já mám 5angels hrozně ráda a Hana se mi nezdá hrozná.Co vám(tomu kdo říká že je hrozná a tak)udělala?A ten kdo říká že celý 5angels jsou děs a hrůza tak jim určitě závidí!!!!!!!Já je má ráda s ou bezva a akorát jim závidíte že jsou slavný. *3*
    • Re: Co vám udělala/i?

      jo přesně!! Jak dlouho byla Hanicka v 5angels?
  • Jóó!

    Konečně Hana odchází!
    • Re: Jóó!

      jo,jakto,kdo tam teda teď místo ní bude?
  • kiki569

    hanna

    ahoj,
    ja myslim ze hanicka bude v skupince dobra jako dianka dianka sice musela odejit ale hanka bude urcite dobra stejne tak a at si rika kazdej co chce hanka bude take dobra
    tvoje fanynka mtmr *14* *14* *14* *14*
    • Re: hanna

      Hanka ale odešla z 5angels!!!!!!!!!!!!!!!jejda nevím co řešíte!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *7*
    • Re: hanna

      že prý před tím byla v takové krásné skupině Kids-Dalmateens ?*3*
  • všechno jsou lži

    Ahoj,Hanču znám OSOBNĚ a ani ona do 5angels nejde.Manažer chtěl podepsat takové nesmysli,že do toho nešla.Z 5angels zbyla jen manažera dceruška a ostatní odcházejí a Hanka tam jen k Nikolce nechce.
    Ten manažer je asi pěknej,tak jak to psali v bulváru-chtěl vyždímat pět holek,ale oni zdrhly.MAJ RECHT
    • Re: všechno jsou lži

      to ale jsou všechno lži, jenže to tvoje!!!
    • avrilka-aja

      Re: všechno jsou lži

      To ti tak někdo veří!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit