Přejít na výpis diskuzí

Hana Hladíková

OSOBNOST 20.7.2009 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne díky ,psát fejkovi vážně nebudu!!!
  • Ahoj ja so tvá naj faninka a naj spievaš
  • ahoj dekuji ze isete ze jsem vzor holky od vas pozdravim odepiste hanka *2*
  • ahoj precetla jsem si vase zpravy je super byt ve skupine jsou tam super holky jsme velke kamosky piste mi dale s laskou hanka hladikova *4*
  • kaculinka2012
    Ahoj hani jsem tvůj a DC největší fanda kterého jsi ještě nepoznala. jo a eště něco ty a DC jste mým jadiným velikým vzorem protože jednou bych taky chtěla být spěvačka ale neumím spívat.
    DĚKUJU *1* *14*
  • JO HANI hanča je nnneeejjj
  • si nej at se vám daří *3* *3* *5* *5* *5*
  • Ahoj já jsem vaše nej fanynka a strašně vás obdivuji jak tak malé můžete být tak velké hvězdy. Mě 13 a chtěla bych vědět jak jste se těma hvězdama stali tak prosíím jestli tohle budete číst tak mi napište na tento email: tercag@seznam.cz a moc vám děkuji... :D *1*
  • Jste moc dobrá skupinka a hrozně moc se k sobě hodíte.

    Přeju vám to :D
  • Proč

    dáváte tak špatné průměrné hodnocení u fotek,když je tak nádherná?
  • diamondcatsjsousuper

    Hana je moooc super holka a vsechny holki z diamond cats taky

    Ahoooj hani...
    Vy holki jste suuuuper...
    Vaše písničky jsou pro mne vse pozdravuj holky..
    Z pozdravem uživatelka: DiamondCatsjsousuper...
    mám vás ráda *14* *14* *14* *3* *3* *5* *5* *5* *3* *3*
  • Re: Re: Nechte toho!

    Tak to vůbec nebylo nikdo to nechápe a tak by jste to měly nechat plavat pokud chcete muj pravej facebook tak je to HaňulQa Šibalka Hladíková a tam vám to můžu vysvětlit !! *5*
  • polianah

    df

    Hanička to sem i já super holčina *4*
  • sára

    myslim že dianka se do 5 angels hodila víc *9*
  • Re: Co vám udělala/i?

    jo přesně!! Jak dlouho byla Hanicka v 5angels?
  • Přání k narozkám

    Hani přeju Ti všechno nejlepší k narozkám :o)
  • Lžii!

    Já si teda myslím že Hanička by byla i v 5angels úžasná i když odelš Dianka 5angels se nerozpadli i když tekd ty new nemma moc rada vy byste tky chtěly třeba jít do skupiny a jke to váš sen a splní se vám to.Nechte Hanču napokoji nic neudělla je pěkná holčina a šikovná a navíc jaks jste psali že se do 5angels nehodí i kdyby se tam nehodila není to o vzhledu ale o její sen.Vím že píšu pozdě že je Hanička v Diamond Cats ale do 5anges se třeba nehodila ale určitě by se vám nelíbilo kdyby jste šl do 5angels a vyhodili by vás a nebyla na žádném koncertě!!!!A tohle není pravý osobnosti Haničky žádná z dc 5angels prostě všechny skupiny zpevaci herci a tak tohle nemaí je to jen vymyšlené!! *8* *8*
  • Haník

    Tak hele Hanik je hodná a srandovní holka .A kdyby to četla co o ní rikate tak by jí bylo fakt smutno ježiš kdyt maji novou skupinu *14* *14*
  • Co Vám ud´ála???

    Hanča je hodná,milá holka!Co Vám ud´ála ?Hančo,jestli čteš ty komentáře hrozný *10* co tady píšou tak Tě lituju!Seš moooc super!!!AHoj Kiki *14*
  • lucy_m

    DEJTE HLAS DC!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels JE TAM ANKETA 5ANGELS VS.DIAMOND CATS!A 5ANGELS ZA CHVÍLI PŘEDBĚHNOU DC!!DÁVEJTE HLASY KOČIČKÁM!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit