Přejít na výpis diskuzí

Hana Ševčíková

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať už nic nedabuje! Nedá se poslouchat!
  • Souhlasím, Beckettovou v Castle na zabití prostě uječela. Nedá se to poslouchat.
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a zdraví.ARTUR
  • Dnes jsem se díval na poměrně zajímavý detektivní seriál na NOVĚ " Vzpomínky ". Když jsem slyšel nově dabovanou postavu hlavní hrdinky / starší díly dabovala výborně Dana Černá / Hanou Ševčíkovou, nevěřil jsem svým uším. Režisér dabingu je buď naprostý diletant a hluchý nebo protěžuje herečku, která nemá absolutně na dokreslení postavy hlas. Dělá svým hlasem ze sympatických hereček uřvané nesympatické kozy. To už je druhý případ odstřelení seriálu - prvním byl seriál " Castle na zabití ", kde odrovnala a zpitvořila hlavní hrdinku Becketovou, kterou sympaticky dabovala Jitka Ježková. Vytvořila z ní nesympatickou uječenou pindu.
    • Naprosto souhlasím s tímto komentářem !!!!! *16*
    • Presne vystizeno, mluvite mi z duse. Jeji neprijemny projev zkazi cely serial.
  • Nepochopím, kdo tuto "taky herečku" nechal dabovat a ničit tak dobré seriály, např. když předabovala Becketovou v seriálu Castle na zabití a jiné a jiné. Naprostá hrůza !!!
    • Naprostý souhlas, když jsem se dočkal III. série Vzpomínek, tak jsem ztratil další oblíbený setiál, protože se na to díky dabingu nedá dívat (dtto Castle na zabití), je to jako poslouchat oblíbenou písničku plnou falešných tónů nahranou opilým interpretem. Ševčíkovou jsem ustál jen jako Paige Matthews a to jen díky obsazení Rose McGowan a že ji dabovala od počátku. Ach jo .........
  • paní ševčíková všechno nejlepší k narozeninám
  • Všechno nejlepší Hani,jsi úžasná *14* .
  • Hanka vôbec nie je namyšlená! Je zlatá a veeľmi milá!
  • Tak to som prekvapená koľko ľudí o nej hovorí že je falošná ako správna pepinda vie komandovať a chce sa kázať že to umí.Jejmanžela je možno vidieť v slovenskom Paneláku a viem že začínal v Žilinskom divadle ale to sa asi nevie veľa ľudí sa čuduje, že o tom nehovorí.
  • Tak to som prekvapená koľko ľudí o nej hovorí že je falošná ako správna pepinda viekomandovať a chce sa kázať že to umí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit