Přejít na výpis diskuzí

Hana Ševčíková

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepochopím, kdo tuto "taky herečku" nechal dabovat a ničit tak dobré seriály, např. když předabovala Becketovou v seriálu Castle na zabití a jiné a jiné. Naprostá hrůza !!!
    • Naprostý souhlas, když jsem se dočkal III. série Vzpomínek, tak jsem ztratil další oblíbený setiál, protože se na to díky dabingu nedá dívat (dtto Castle na zabití), je to jako poslouchat oblíbenou písničku plnou falešných tónů nahranou opilým interpretem. Ševčíkovou jsem ustál jen jako Paige Matthews a to jen díky obsazení Rose McGowan a že ji dabovala od počátku. Ach jo .........
  • Dnes jsem se díval na poměrně zajímavý detektivní seriál na NOVĚ " Vzpomínky ". Když jsem slyšel nově dabovanou postavu hlavní hrdinky / starší díly dabovala výborně Dana Černá / Hanou Ševčíkovou, nevěřil jsem svým uším. Režisér dabingu je buď naprostý diletant a hluchý nebo protěžuje herečku, která nemá absolutně na dokreslení postavy hlas. Dělá svým hlasem ze sympatických hereček uřvané nesympatické kozy. To už je druhý případ odstřelení seriálu - prvním byl seriál " Castle na zabití ", kde odrovnala a zpitvořila hlavní hrdinku Becketovou, kterou sympaticky dabovala Jitka Ježková. Vytvořila z ní nesympatickou uječenou pindu.
    • Naprosto souhlasím s tímto komentářem !!!!! *16*
    • Presne vystizeno, mluvite mi z duse. Jeji neprijemny projev zkazi cely serial.
  • Souhlasím, Beckettovou v Castle na zabití prostě uječela. Nedá se to poslouchat.
  • ted se na ni

    divam na ct 1 v pohadce Ruzovy kvet z roku 1992. *14*
  • Prijmeni

    Ahoj taky se jmenuju sevcikova ale ne hana ale michaela....je dobry vedet ze moje prijmeni neni ojedinele... *4*
    • vojojo

      Re: Prijmeni

      Ahoj míšo nemáš náhodou tatínka Petra Ševčíka a Bráchu Honzu,Peťu,Kubíčka a séstru Marušku?? *7*
    • Re: Prijmeni

      No Tak To Já Taky *5* Ivana
  • Hanka vôbec nie je namyšlená! Je zlatá a veeľmi milá!
  • Hmmm

    Hanka je děsně sympatická a fajn květinka. Přeji jí spostu štěstíčka, zdraví a pohody. Petr. *14*
  • paní ševčíková všechno nejlepší k narozeninám
  • jana.lokajova

    Dabing

    Hana dabuje Paige Halliwelovou v carodejkach *15* *15* *15* *7*
    • leamike

      Re: Dabing

      Jj ale Paige Matthewsovou
      • xxtinaas

        Re: Re: Dabing

        Paige Matthewsovou - Halliwelovou *1* *1*
  • narozeniny

    Milá Hanko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit