Přejít na výpis diskuzí

Hana Svobodová

OSOBNOST 5.2.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z holky v pohodě v namyšlenou krávu

    Hanku znám už hodně dlouho.. chodila o pár ročníků výš než já, jezdila semnou každý den autobusem, na stejnou školu..je z vedlejší vesnice..a byla fakt moc v pohodě.. ae co z ní udělala sláva? normální namyšlenou krávu! a to bez prominutí..nosí se jak páv a přitom je tady mnohem víc hezkých holek a to i bez tuny líčidel.. potkat teď Hanu ve Zhorci? skoro nemožný, přece by se nezahazovala v takový díře, když ona je ta "úžasná".. někdo může říct, že jí závidím..ae spíš jí lituji..lituji ji proto všechno co se o ní vykládá..ať už je to pravda nebo ne..ale hlavně ji lituji proto jak ji tady všichni zavrhli..a to i její rodina..
  • hana se snaží

    Hano,kde jsou ty časy,kdy si do rozhovoru tvrdila,jak nechceš být jako ty slečný,co se tamhle ukazují,řeší se,která se kde víc předvedla atd?Že by se za tebe rodina styděla,tak už se asi stydí,že?Tancovat bez kalhotek,nevím,co dodat *9* Také mi přijde,že poslední dobou kopíruješ terezu kerndlovou,oblečení,líčení a výraznými řetězi zase Gabrielu Dvořákovou.Možná si hraješ na sebevědomí,ale přijde mi,že to nejsi ani ty. Měj se
  • jen můj názor ...

    Hana je tuctovka, nic atraktivního. Prostě hezký tělo, hezká tvář ... *9* ... ale krása vypadá TROCHU jinak !!! *3* Nemá v sobě nic, co by mi vyrazilo dech na první pohled, a to prostě musí krásná žena mít *3*
    • Re: jen můj názor ...

      je to holka z malý vesnice která nic sama nedokázala. Kdyby nechodila s Marešem nikoho nezajmá a pěknej obličej není všechno...
  • nevim,nevim

    Čaute,koukám tady a vidím druhou marešovo...Musím říci,že Gábi byla mnohem hezčí a hlavně taková přirozenější,žadná nehraná gesta...Hana není škeredá,ale přidám s ek názoru,že takových znám hodně v tuctu... V té miss jsem jí ani nějak neregistroval,to spíš už Bučkovou, která se také dosti změnila... *7*
    • respectt

      Re: nevim,nevim

      já znám jednu holku,která vypadá přesně jako ona,ale nepřipadá mi hezká !!!! *15*
  • okouzlujici

    hloupa husa????coze!!!Bavil/la jsi se sni..asi ne..jinak by jsi takovyhle sracky nepsal/la.Ja tu moznost mel na jednom vecirku ,kde vystupoval mareš..zacal jsem si s Hankou povidat a kecali jsme tam docela dlouho..dali drink a byl jsem fakt nadsenej jak je v pohode,hodna a mila ..a hlavne absolutne si na nic nehrala !!!A nehrala si proto ,protoze nemusi si na nic hrat..je sva a hlavne je zabavna a ktomu nadherna..a ten jeji usmev snad dokaze zvednout naladu kazdymu.A chtel bych poprosit ty co vedej o naky jeji strance kde se ji daji psat vzkazy jestli by to jsem nepisnul ..dik *4*
    • Re: okouzlujici

      Ty jsi nějaký expert, že jsi to poznal z jednoho (a kdo ví jestli) pokecání si, že si na nic nehraje, jo? Dali si drink....píšeš jak blbec, na tebe my určitě dáme.
  • NEJ na Miss 2009

    Jelikoz jsem byl nedilnou soucasti Afterparty na letosni ceske Miss, tak musim konstatovat s cistym svedomim, ze to nejhezci a nejkouzelnejsi stvoreni byla prave Hanka Svobodova!! Moje oceneni ziskala svym usmevem, saty a rytmem v tele pri tanci... Me hodnoceni se muze brat svedomite, neb jsem v zivote nebyl na strankach jako tahle, coz je dukazem, ze me skutecne Hanka zaujala... *3*
    • Re: NEJ na Miss 2009

      Tak ty jsi dobrý blb - nedílnou součástí, to si děláš srandu, ne? Tím tak někoho ohromíš. Taková šaškárna. A nějak ti uniká, že vše je otázka vkusu, to neznamená, že když tobě se líbí, že nám všem též....
  • nickej

    techtle...

    dobrý večer slečno...jak se Vám tancovalo včera večer v Techtle...jsme se ani nestihli představit, když jsem Vám pomáhal dolu z toho tanečního placu...:-)) *3*
  • Tuctovka

    Ted urazím všechny skalní fanošky Hanky Svobodové, ale musím říct, že Hanka je opravdu tuctová *15* *15* *15*
  • nenene

    Hanka je sice hezká, ale pro modeling naprosto nepoužitelnáV televizi a na fotkách vypadá bohužel mnohem hůř, než ve skutečnosti *15* *13*
    • Re: nenene

      Souhlasím s Izzy *1* *15*
  • hanička

    Musím říct že Hanka měla vyhrát miss je strašně moc krásná a milá fajn holka.Strašně se mě líbí je krásná *4*
    • Re: hanička

      Krásná?já znám mnohem hezčí holky!!proti Tatianě Kuchařové nebo Alence šeredová je to obyčejná holka z vesnice *5*
      • Re: Re: hanička

        no a co, že je z vesnice já bydlím 7 km od Zadního Zhořce....a na vesnici jsou taky pěkný holky a mají takový krásný kouzlo v duši a jak městský fiflenky, který ani neví jak vypadá kachna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit