Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana

OSOBNOST 6.8.2012 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jÁ BYLA TAKY MALÁ A BLBÁ A MĚLA JSEM SI STRAŠNĚ RÁDA!-aLE lidi vzpamatujte se Hannah se už nevrátí!!!!Tak tu pořád nepište jaky jste fanynky''Ted si akorat myslím že ten seriál je trapnej!-Ted je miley lepší to její chování atd je lepší!A aspon existuje a Hannah ne vzpamatujte se!!!!!!!
    • TVL svatá pravda
  • Hanu Montanu mám moc moc ráda jsem její fanynka nikdo na ní nemá kromě lady gaga *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5*
  • ahoj jsem tvoje veliká fanynka a prosím tě mi odepiš fanynka

    vendy



    *14* *3* *4* *1*
    • Hiya my czech fans!
      Maybe you are so good girl but I haven't already been Hannah Montana!I am glad I have short hair and new style,I am not so cute girl like in Hannah Montana,My life is so better then ....




      Your Miley
      • I agree with too *2*
      • I agree with you *3*
    • Ahoj vendy ti miluješ hanu montanu *5*
      • TVL nauč se psát!!!!!!TRAPKO! *16* *11* *12*
      • neasi!
  • jo a ty Miki Toreková sklapni ses fakt uplne blba fuj tajbl dela se mi s tebe spatne jo a ty bys to nedokazala protoze ses moc blba mromin ale je to pravda kravo *10* *12* *16* je s tebou nuda *6* čs teda jestli vubec vis co to je hhhhhhhhmmmmmmmmm
  • ahoj holky znam 1 holku teda zpevacku ktera se jmenuje natalia americka super hvezda jeji cele jmeno je natalia oreilo ma fakt nadhernej hlas zkuste si to najit na youtube zatim ahoj *3*
  • Hannah Montana je moje nejoblíbenější filmová a seriálová postava všech dob, chtělo by to víc dílů, ale jinak úplně super. Krásný písničky, skvělí herci prostě fajn seriál!!!
    • Ty asi ještě malá co? Až vyrosteš bude ti připadat Miley s krátkýma vlasama hezčí a lepší! *4*
  • No přectav si že žádnou super star neznam nad jménem Natalie!!Ale nežárlim že miluješ Hannah Montana.Ten serial je fajn,bez pochiby!
  • hello my name is Natália,rock star! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Trapas'!!!- *16* Trapas'!!!- *16* Trapas'!!!- *16* Trapas'!!!- *16*
    • Tak to je vážně trapný psát na českej servr anglicky!!!
      • Já s tebou souhlasím,píše to sem nějaky maly dětsko ktery si myslí že napíše pár slov a umí hned anglicky!
      • Hele madam chytrá dejte si pozor na jazyk vy příšero vy Miki Toreková *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit