Přejít na výpis diskuzí

Harrison Ford

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aňulka

    je prostě hezký a u mě velmi herec.na Cánoce jsem dostala všechny díly Indiana Jonse.byla jsem hrozně moc ráda,že jsem to dostala.je nejlepší herec kterého znám.
    • Re: aňulka

      v indianovi jonesovi je taky hrozně moc pěkný a vždycky když se na něho dívám tak mi je ho líto když se mu něco stane
    • h.f.2babetca

      Re: aňulka

      ja na meniny ale dvd nam ich spušťa 3 hodiny bo je to shit ! *1* a 3 nam tam nejde ale prepojime telku s pc a pozeram to tak...a harrison je naj úžo herec *14* a aj shia labeouf
  • Indiana Jones

    jako Indiana Jones je nejlepší *4* ve všech dílech. Ten nejnovější je taky výborný *3*
  • h.f.2babetca

    v TV BUDE FIIIIIIIIIIIIIIIILM

    v telke budú DETEKTIVI Z HOLLYWOODU (hollywood homicide) 26.12.2008 15:30 na tv joj -sk *14* *3*
  • Happy Birthday

    Vše nej a nej k narozkám! ♥♥♥ *4*
  • harry

    Harry je porad necim zajimavy, sexy byl kdyz hral v Indianu Jonesovi 1,2 a 3, tedkom... noo rekneme ze zestarl *4* ale stale ma neco do sebe: myslim jeho charisma a sympatie, navzdy zustane tim sympatakem z Indiana Joese *14*
  • Indy

    Myslím si že vypadal mnohem líp v 50 než za mlada i když v Indiana Jonesovi mu to neskutečně sluší *14* *14*
  • sexy

    Jo sexy byl tak ještě před deseti lety ale teď....
  • sexy

    je to nejvíc sexy mužský - alespoň pro mne
  • Indiana Jones

    Je to nádherný a sluší mu to i když je starší.A nevíte někdo kdy má být Indiana Jones 4 v Opavě? *14* *14* *14*
  • ach ta gramatika!

    Když už někdo píše životopis hvězdy,měl by si zopakovat shodu přísudku s podmětem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit