Přejít na výpis diskuzí

Harrison Ford

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Indiana Jones

    jako Indiana Jones je nejlepší *4* ve všech dílech. Ten nejnovější je taky výborný *3*
  • harrik

    Harrik

    Myslím že tento člověk si udělal v srdíčku každého z nás nějaké místečko je to nepřekonatelný herec i člověk. *14* *14*
  • h.f.2babetca

    harrison

    harrison ma fakt uzasne srdce a chyba mu uz len svätožiara nad hlavou *4* . Vôbec nie je namysleny a to zarobil cez 4 miliardy dolarov.prežil toho veľa.Jazvu ma z havarie ..a ine pohromy.A aj napriek tomu je šťastny ma rodinu...priatelov a fanusikov.Viac mu k stastiu netreba s nami..ludmi ktorý ho máme radi (priam až milujeme) sa nemusí obávať ohovárania a bulváru na nete ,v novinách a v tv.Pretože mi ho poznáme a vieme ,že tie bľabotaniny niesú pravda.A keby nám išlo o život,harrison by bol pri nás na lietadle alebo na helikoptére pretože jemu nieje ľahostajná stráta ľudského života ked môže pomôcť.a taktiež mu nieje ľahostajné,že ľudia vraždia zvieratá aby sa sami obohatili a taktiež že ničíme Zem a jej prekrásnu zelň a pralesy (podla mňa ma umely vianočny stromček *4* )Je to človek ktorý má srdce väčšie ako horkovzdušný balon a preto ho milujeme ...že je MUZ CINU ktorý uvažuje rozumne a má zmysel pre humor.
  • A co Bladerunner?!?

    Koukam že autor članku zapoměl na cul-movie BLADERUNNER, kde H.Frord hraje hlavní role! *5* *16*
  • Včera jsem H.Forda viděla ve filmu nevím jak se jmenuje viděla jsme to až od poloviny. ale fakt mu to tam seklo.. v tom filmu šlo o to,.. že se seznámil s nějakou poslankyní.. a jejich polovičky.. je podváděli spolu.. pak spadlo letadlo.. a tihle dva se dali do kupy.. ale fakt mu to tam slušelo..
    • Re:

      Jeslti je to to, jak spolu zůstali na pustým ostrově, tak to se, myslim, jmenovalo "šest dní a sedm nocí".
    • Re:

      Film už je starší ale mám ten pocit že se to jmenuje Náhodné setkání, i přesto že už je to starší chlápek tak je stále krásnej *14*
  • sexy

    Jo sexy byl tak ještě před deseti lety ale teď....
  • Happy Birthday

    Vše nej a nej k narozkám! ♥♥♥ *4*
  • aňulka

    je prostě hezký a u mě velmi herec.na Cánoce jsem dostala všechny díly Indiana Jonse.byla jsem hrozně moc ráda,že jsem to dostala.je nejlepší herec kterého znám.
    • Re: aňulka

      v indianovi jonesovi je taky hrozně moc pěkný a vždycky když se na něho dívám tak mi je ho líto když se mu něco stane
    • h.f.2babetca

      Re: aňulka

      ja na meniny ale dvd nam ich spušťa 3 hodiny bo je to shit ! *1* a 3 nam tam nejde ale prepojime telku s pc a pozeram to tak...a harrison je naj úžo herec *14* a aj shia labeouf
  • hougerka.edward

    Všecko nej

    Všechno nejlepší Harry ať se ti daří a neskolí ani ten zasloužilí věk...přeju ,lásku,štěstí,zdraví a pokud je to pravda ať se ti ta svatba zdaří!a hlavně ať vyjdou další díly Indiana Jonese.....takže HAPPY BIRTHDAY Harry.... *14* *1* *15*
  • všechno nejlepší *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit