Přejít na výpis diskuzí

Harrison Ford

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju ho a je nejlepší

    Harrison Ford je nejhezčí chlap na světě a taky super herec.Akorát se mi nelíbí ta náušnice a nevím od čeho má tu jizvu.Neví to někdo??? Je to prostě superman
    • Re: miluju ho a je nejlepší

      Harrison a jeho jizva, uzasna *1* no jinak v Podnikavi divce rika ze tu jizvu ma od toho ze ho rizl chlap kdyz ho prepadl, ale pravda je ta ze autem naboural do telefoniho sloupu..takze jizva z autonehody .. *4* *4*
  • kolik měří??

    Ráda bych věděla kolik Herrisonek měří cm.Kdo mi poradí
    • Re: kolik měří??

      měří 185 cm
      • Re: Re: kolik měří??

        *3* meri vice..cetla jsem to kolem 190cm
  • =o)

    Je to fakt jeden z mých nejoblíbenějších herců=o)Indiana Jones je nej film....ale taky Uprchlík se mi moc líbil.No doufejme,že uvidíme ještě spoustu takových super filmů s Harrisonem=o).Pápá
  • www.sexyherci.websnadno.cz
  • Jizva

    Vy nevíte odkud má tu jizvu???? Jéžiš taková důležitá věc. Já to vím. Stalo se mu to při autonehodě.Naboural do telefoního sloupu. A co říkáte na jeho novou přítelkyni Calistu???
  • Film

    Ten film se jmenuje Náhodné setkání, ale máš pravdu fakt mu to tam seklo i když v některejch filmech mu to sluší víc.
  • novinka!!

    jestli máte harrisona forda opravdu rádi ve filmu INDIANA JONES, tak se těšte na 22.5.2008, to bude už 4. díl., možná už to víte....... *4* *4* *4*
  • Cybí Indy 3!!!

    A kde je Indiana Jones a poslední křížová výprava?
  • ach ta gramatika!

    Když už někdo píše životopis hvězdy,měl by si zopakovat shodu přísudku s podmětem!
  • Indiana Jones

    Je to nádherný a sluší mu to i když je starší.A nevíte někdo kdy má být Indiana Jones 4 v Opavě? *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit