Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katastroficko -katastrofální herec. Aneb jen katastrofální ? Toť otázka ....

  • Luky1987
    Herecká katastrofa
  • Luky1987
    Neumí hrát, herecké poleno je Christensen
  • myskova
    Všechno nejlepší ♥♥♥♥! :3 *14*
  • všecho nejlepší
  • hayden je fakt krásnej chlap a je dobrej herec *14* *4* *1* *3*
  • Je peknej, mam ho rada.
  • Je fakt pěknej.
  • hayden je fakt dobrej
  • I wish you my darling, that js was healthy and was lucky to te'm not mad at me. has got fair age.
  • I was his mistress *14* *3*
  • Vsichni,co ho máte tak rádi fakt se p*serte Christensen je v*l a dementní howado a ne herec.Jeho filmy,kde hraje jsou samé sracky.Premýslam jestli znám horsí herce a dem*nty,akorát mne napadá Dudikoff
  • ty jsi jsama dement, ja ho moc miluju,ty milujes zase detky ty diwo swino! *12*
  • miluji ho je to krasVEC ZE STAR WARS *14*
  • Takže, asi začnu těma jeho dnešníma narozkama *1* Přeji vše nej!
    Pokračovat budu tím, že je BOŽÍ a ve Star Wars hrozně k sežrání *14*
    Ve III. Epizodě když je naštvanej tak je k sežrání *14* Já teda nebrečím, že mi není 30. I když někdy k tomu nemám daleko *1*
    Souhlasím samozřejmě s tím, že sny jsou lepší než realita *1* Je to skvělý herec. Vy co říkáte, že není tak nevím na koho koukáte, ale budiž brát vám to nebudu *1* Mě osobně se líbil ve všech filmech, ve kterých jsem ho viděla. Úžasnej je taky v Cestě vzhůru *14* Miluji ho! *14*
  • Málo o tom mluví na veřejnosti, ale tady to klidně napíču. Miluju Anakina a Haydna zároveň. Některým mým známím to připadá hloupé a zvláštní, že miluju fiktivní a reálnou osobu zároveň, ale už je to tak a nikdo mě od toho neodradí *4* Spousta lídí sem píše, že je to hloupé, že milujueme zrovna Haydena nebo Anakina. Myslím si, že by jim také nebylo příjemné, kdyby jsme mi jim říkaly, že ti, které oni mají rádi, jsou divní. Každý má svůj vlastní rozum a každému se líbí něco jiného, takže bych byla ráda, kdyby jste to pochopily. Děkuji. P.S. Jestli se to někomu nelíbí, tak je to jeho nebo její problém. A já nebo někdo jiný s tím už nic nenadělá. Takže máte smůlu. Smiřte se s tím, že milujeme Haydna nebo Anakina. Děkuji za přečtení a přeji hezký den *4* *14* *14*
  • Milý Haydene. Ráda bych Ti popřála vše nejlepší k Tvým 32.narozenínám, Hodně štestí, zdraví a mnoho hereckých i žovotních úspěchů. Musím uznat, že ses mi nejvíce líbil líbil, jako Anakin Skywalker, ale i v jiných filmech, jako například Jumper. P.S. Jsi nejlepší *14* *1* *14*
  • Hayden a Rachel spolu už dlouho nejsou...Nechápu,proč je tu pořád ten vztah...To jsem tu jediná,kdo se tu o něj tolik zajímá?Holky,vám se snad nelíbí? :D
  • Je to nefér = je stejnej jako ostatní fajn super herci, hraje jednu velkou roli, která ho trochu proslaví, ale to je všechno...Bohužel, stejně jako třeba Mark Hamill nebo Ed Speleers = úžasný herci, ale jen jedna slavná role!
  • Nahodou me se libil jako Anakin ja ho fakt zrala :D ale s skoncem Star Wars se uz nikde moc neblejskl akorat v Jumper.Je to docela skoda.Mozna se mu moc nelibil ten humbuk okolo,ale pamatuju si co sem kdysi cetla,ze s herectvim chce seknout nakonec jen zvolnil asi spis tempo,ale docela me zaujal film co chysta na rok 2014 Neuromancer.Treba se zas blejskne :D :) uvidime ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit